Objava

Collapse
No announcement yet.

Izbori 2012 za koga cete glasati ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izbori 2012 za koga cete glasati ?

    Izaberite jednu od opcija, pljuvanje i vredjanje politicara koliko sam razumeo pro pravilima nije zabranjeno
    Inace licno nemam nista protiv vredjanja istih, svi su oni isti (manje ili vise) samo se razlikuju u tome na koji ce nacin da nas pljackaju i sta ce da nam "prodaju"....

    Na glasanju 6 maja cete takodje imati isti redosled za glasanje, tj:

    1. Izbor za bolji život- Boris Tadic
    2. Srpska radikalna stranka - dr Vojislav Seselj
    3. Ujedinjeni regioni Srbije - Mladjan Dinkic
    4. Cedomir Jovanovic – Preokret (Liberalno demokratska partija, Srpski pokret obnove, Socijaldemokratska unija, Bogata Srbija, Vojvodjanska partija, Demokratska partija Sanddzaka, Zelena ekoloska partija - zeleni, Partija Bugara Srbije)
    5. Pokrenimo Srbiju - Tomislav Nikolic (Srpska napredna stranka, Nova Srbija, Asocijacija malih i srednjih preduzeca i preduzetnika Srbije, Koalicija udruzenja izbeglica u Republici Srbiji, Pokret snaga Srbije - BK, Narodna seljacka stranka, Bosnjacka narodna partija, Demokratska partija Makedonaca, Romska partija, Pokret vlaškog ujedinjenja, Pokret socijalista, Pokret privredni preporod Srbije)
    6. Demokratska stranka Srbije - Vojislav Kostunica
    7. Ivica Dacic - Socijalisticka partija Srbije (SPS), Partija ujedinjenih penzionera Srbije (PUPS), Jedinstvena Srbija (JS)
    8. Dveri za zivot Srbije
    I druge manjinske partije koje su manje ili vise beznacajne za politicki zivot nase zemlje...

    8

    The poll is expired.

    Last edited by goxy30; 26-04-12, 22:17.

  • #2
    Jedino primamljiva laz mi je ona o decentralizaciji...
    Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

    Comment


    • #3
      Ko je ljubio, ljubio. Udajem se u subotu

      Comment


      • #4
        dinkic, pa njemu ne bi dao ni da mi pomuze....

        nekako nikad nisam voleo hvalisavce i one koji se ulizuju kad im odgovara a pokazuju zube cim se malo odmaknu od tebe.... al shta ja znam

        elem glasao bih za Tomu, al necu jerbo tek danas videh da na listi sa njim stoje balije

        ako odem da glasam ostaje mi jedino da glasam za radikale, da covek ne poveruje....

        Comment


        • #5
          Muze on ,dao -ne dao muzu svi... samo mi se eto izdvojio taj deo o decentralizaciji kao nesto lepo zamisljeno iako znamo svi da od toga nema nista.
          Totalno sam nezainteresovana,pojma nemam pojma sta ti ljudi hoce,sta rade...uopste me ne zanima da se upustam u to.
          Nemam volje cak ni da ih izvredjam.
          Ne znam ni sto dodjoh na temu.
          Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

          Comment


          • #6
            Ni za koga; ponistavam listic. Svi su isti...Lopovi. Gledaju samo sopstveni interes. Briga njih za nas. ♥

            Comment


            • #7
              neću ni cipele da gulim za njihov ćef....
              ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
              sigpic

              Comment


              • #8
                slazem se

                ali

                necu da gledam onog lipicanera i njishti onako kako mu zapad kaze, kako samo izgleda dobro a mi svi propadamo (tadic)
                ne zelim da neki od njih time sto necu izaci imaju korist

                zato cu da glasam ili za radikale ili za dveri, ne zato sto ih volim zato vec zatyo sto smatram da je bolje imati manje zlo po srbiju nego vece
                svi koji saradjuju sa balijama (dok oni hoce da se regionalizuju pa cepaju) ne zelim da gledam
                svi koji ce pod pretnjama bilo koga popustiti me ne zanimaju
                bolje rat nego pakt, zar nisu nasi preci tako vikali nekada na ulicama
                i evo nas tu smo

                ps
                onaj tadic je promasio profesiju
                da je bio maneken bilo bi bolje i njemu i svima nama

                Comment


                • #9
                  budu li ovi zutaci ostali na vlasti ugasili smo ga skroz,zato ajmo svi na izbore da se tadic majmun i ovi njegovi pederi skinu sa vlasti da srbija krene uzlaznom putanjom,inace nam spasa nema.

                  Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                  Comment


                  • #10
                    Забрањени видео у Србији 2012

                    Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                    Comment


                    • #11


                      NE glasati ni za jednu stranku koja je za EU ili koja saradjuje sa onima koji ocima ne mogu da nas gledaju (bosnjaci)
                      EU= nesto sto ce propasti ili sto ce nas dokusuriti kao drzavu
                      Svi dobro znamo kako i sta rade balije na ovim prostorima, samo cekaju neku slabost kako bi nesto oteli od ove drzava, svi oni ne priznaju Srbiju za svoju drzavu iako zive u njoj i imaju sva prava kao svi mi (decije dodatke, pomoc za bolesne, socijalne pomoci, ....)
                      Znaci mi svi (veci nas Srba) placamo te izdajnike da bi nam oni sto bolje jednog dana zabili noz u ledja, to bi bilo isto kao da imate krpelja i negujete .... verovatno da bi vam nesto dobro ucinio jednog dana

                      Zao mi je sto ne vidim ni jedan drugi izbor do radikala i kostunjavog, jedino oni ne zele u EU i ne saradjuju sa bosnjacima

                      moje misljenje, a glasacu za jednu od ove dve stranke ne zato sto ih podrzavam vec samo zbog ovoga gore pomenutog, necu u EU, i necu da imam nista sa krpeljima
                      Last edited by Administrator2; 30-04-12, 08:42. Razlog: Neprimeren recnik

                      Comment


                      • #12
                        ja sam odlucio, od svih zvuci najnormalnije i kao nesto najbolje u ovom momentu za nasu zemlju, za nas Srbe



                        nisu za EU, nisu za NATO, nisu za ponizavanje,
                        jebala vas bre EU, pa necemo valjda ko neki ovde oko nas da obraz i veru prodamo za jednu veceru alooo

                        Comment


                        • #13
                          Dveri uistinu deluju ka najbolja opcija u Srbiji, samo naprijed

                          Comment


                          • #14
                            Dveri: upozorenje biracima na manipulaciju i kradju glasova

                            Comment


                            • #15
                              „Supermesec“ će odlučiti izbore
                              Subota - 05.05.2012
                              Na nebu će danas zasijati „supermesec“! Biće na tački najbližoj Zemlji, te će zbog toga biti izuzetno velik i svetliji za čak 30 odsto.

                              Praktično nadohvat ruke. Astrolozi kažu da je zanimljivo da će mesec u nedelju ujutru, kada se u Srbiji održavaju izbori na svim nivoima, povrh svega biti i pun i da će ovi astrološki aspekti uticati da na dan izbora građani Srbije budu emotivniji, ali i eksplozivniji i agresivniji.
                              U subotu, u 17.34 po srednjeevropskom vremenu (CET), Mesec će biti u perigeju - tački najbližoj Zemlji, što će uticati da deluje izuzetno velik i svetao. Njegova blizina, smatra astrolog Dušan Veličković, samo će intezivirati nesumnjive uticaje koje Mesec ionako ima na ljude. Kulminacija uticaja desiće se baš pred otvaranje biračkih mesta, kada u nedelju, u 5.35 ujutru, dođe u direktnu opoziciju Suncu - i bude pun!
                              - Ljudi su 75 odsto sačinjeni od vode. To znači da Mesec upravlja sa dve trećine naših osećanja, emotivnih stanja i sudbine. Upravlja pre svega našom dušom i nesvesnim instinktom. Egzaktno pun on će biti 6. maja, na izbore. Nije dobro kada je Mesec pun u znaku Škorpije, jer taj znak simbolizuje opterećenost niskim strastima i potisnutim problemima. Škorpije izvlače na površinu sve ono najgore, a najviše samoubistva i saobraćajnih nezgoda ima u tom znaku, tako da je moguće da će se u nedelju kod ljudi primetiti više besa, nervoze i agresije. Škorpije mogu toliko pomutiti razum da kada prođe, ljudi kažu: „Nisam želeo, ali sam morao to da uradim, bilo je jače od mene!“ Ipak, to je aspekt koji traži promenu - poverava astrolog Dušan Veličković.
                              Inače, sjaj punog Meseca odvajkada je privlačio pažnju ljudi, koji su u njega gledali sa divljenjem, ali i sa strahom. U narodnim predanjima zabeležene su razne vrste čudnovatih pojava koje se događaju pod svetlom punog Meseca. Navodno, tim danima se dešava više zločina, ljudi se neuravnoteženo ponašaju, a stopa kriminala se povećava.
                              Psiholog Nebojša Jovanović podseća za „Alo!“ da su tokom istorije mnogo pisali o uzajamnoj vezi psihičkih stanja i Meseca, pa da čak termin „lunatic“, što znači „ludilo“, potiče od latinske reči „luna“, koja znači „mesec“. Ipak, on ne veruje da će astronomske i astrološke pojave bitno uticati na društvena zbivanja u Srbiji.
                              - Blizina Meseca ili njegova punoća ne može bitno da menja psihu ljudi, ali verovatno može da je intezivira. Kod emotivno zdravih ljudi podiže energetski nivo, a kod disfunkcionalnih podstiče depresiju ili agresiju - objašnjava Jovanović, napominjući da jedini uticaj na izbore može imati tako šte će depresivne ubediti da ne izađu na biračka mesta, pa je zbog toga moguća slabija izlaznost.
                              e vala još će me ubediti da sam depresivna i da je mesec kriv što ja neću i nemam za koga da glasam.... svašta baš...
                              ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X