Objava

Collapse
No announcement yet.

Ludi Snovi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ludi Snovi


    Ludi Snovi
    Sta ste to loodo sanjali da cujemo

    bizarno
    strasno
    lepo/smesno
    tuzno
    eroticno...

    Ne bi trebalo da vas bude stid da kazete jer i oni najbizarniji snovi su kako strucnjaci kazu normalni i zavise od....pa sad nije tema o tome vec o snovima, dakle ne ustrucavajte se

    Vasi Ludi Snovi, idemo...
    Last edited by goxy30; 17-06-10, 20:33.

  • #2
    Ludi Snovi ....sanjo ja sinoc vako nesto
    neka cigara se pushi u nekoj pepeljari, neki kafic, sve zatamnjeno
    kad najednom neko rece, "ajde zovi taxi majke ti pa da idemo", dizem pogled a ono niko drugi nego Mima Karadzic
    uzimam mobilni i u snu osecam kako sam nekako pripit, zovem taksi, kaze neko sa druge strane zice da tadza dolazi odmah
    gledam unaokolo po kaficu a samo prazni stolovi i neke siluete ljudi tu i tamo, kazem Mimi idemo treba da dodje taksi
    ustaju dva pijana lika i gegaju se ka vratima, otvaraju se vrata, napolju je kisa
    kraj sna
    meni bilo ok, samo se zapitah ujutro otkud Mima Karadzic da mi je znati , mozda mi moja podsvest govori da odgledam nesto njegovo
    da mora da je to

    Comment


    • #3
      Ludi Snovi, moj ludi san

      Sanjala kako sam nekom tipu posle dobrog seksa odsekla kitu
      San je bio na momente komican a na momente tragican, secam se kako je zapomagao, a secam se i kako sam se ja histericno smejala
      Ne secam se ko je bio taj muskarac ali se secam da je dobro zasluzio to sto ga je snaslo. Krivo mi je sto ne mogu da se setim sta sam sa njegovom kiticom uradila posle!
      Last edited by COCO; 01-08-10, 13:42.
      [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
      Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

      Comment


      • #4
        zasto se uvek oni extra ludi snovi zaborave

        idem ja nekom livadom kad iza dzbuna pisha neka tamo seljancica, bi mi neprijatno i ja promeni pravac, idem idem idem...kad ono iza nekog drveta opet neka vrsi nuzdu manju ili vecu ebem li ga.....opet menjam pravac ali sad polako ne znam kud cu jer pocinjem se vracati nazad.....malo malo pa opet neka tamtrci ko poparena i zadize suknju jer je valda priteralo....iznerviran sednem na neku travu i pocnem da grickam list hajducke trave koju iscupah u besu od tolikih popisulja koje me snadjose
        zevam tako u oblake cekajuci da se pola sela urinira pa da krenem dalje....zevam i poce me neka dremka hvatati
        najednom cujem kako se neki meskolje, vodi neki miloyko neku milevu da je obali i to bas tu de sam ja...ustajem i kazem izvolte ovde je jos suvo ali vam je sve unaokolo popisano....i odoh
        sunce nekako zalazi, ja idem nekom nepreglednom livcadom a ono dvoje stenju iza mene

        kakav san jbte

        Comment


        • #5
          Ludi snovi?
          Ja ne sanjam nista, 0
          Moze biti zato sto sam na moru cesto pa eto opusteno!? Tebi Coco i tebi Goksi treba malo mora pa da sanjate normalnije stvari.?
          Ajde svi u Crnu nam Goru pa da sanjamo lepo!
          Last edited by Milojko Petrovic; 16-08-10, 12:53.

          Comment


          • #6
            Ludi snovi
            Sanjao sam neku tresnju, na njoj nisu bile tresnje nego neka srca, bas cudan san.
            Probudio sam se sav nasmejan, secam se i nekih devojki ali im se ne secam lica i onoga sta se sa njima desavalo.

            Comment


            • #7
              Ludi snovi
              e danas popodne imao jedan kratak ali extra
              vozim ja kola kad ...trassss...nesto se omlatilo o krov, stajem ja i gledam kad neka jadnica u toplesu...onako extra je...pitam je ja sta radis be, a ona rece pa sto me ne pusti da se ubijem konju

              a cinilo mi se da je san trajao satima, spavao sam svega 30-40min

              Comment


              • #8
                ludi san od pre neki dan
                idem ja ulicom i sudarim se sa nekom pudlicom, pudlica skiknu i meni bi zao...da je pomazim a ona mene za ruku ujede (pi..a joj materina) tad je ja opapucim i odlete ona dalekooo..i ja se iznenadih koliko pudlice mogu da lete....i prasnuh u smeh
                onda videh da pudlica ima gazdaricu i to vala lepu, rasnu
                sledece cega se secam je to da smo ja i gazdarica zavrsili u krevetu i da je bilo syayno

                Comment


                • #9
                  Sanjala sam kako lezim na plazi. Talasi su udarali o stenje dok je lisce sa visiokih palmi zaklanjalo jarko sunce, na nogama mi je bio pesak. Ono sto mi je u snu bilo cudno bili su oblaci, oni su bili usidreni a nekakve niti sa zemlje su ih drzale. Neki orkestar je vezbao, povremeno se cuo zvuk muzike koja bi se brzo prekinula. Oko mene svi su bili goli dok sam samo ja bila obucena, pomalo me je bilo stid pa sam se razgolitila. Jedan oblak se spustio a njegova nit je stala pored mene, povukla sam nit i probudila se.
                  Cudan i lep san
                  [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                  Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                  Comment


                  • #10
                    Neku kisu i dosta automobila, sedeo sam za volanom i bio sav mokar
                    San bez mnogo sadrzaja

                    Comment


                    • #11
                      kakav ludi san, malopre sam sanjao neki tavan
                      bile su neke devojke na njemu i ja, susila se i slanina
                      bio je mrak, bilo nam je lepo
                      to je sve

                      Comment


                      • #12
                        uhhh ovaj je bio bizaran, ebote kakav san

                        ide neka devojka, extra cura, napichena, plavusha, zelene oci....ma extra
                        prilazi mi...sad mi na krevetu, skida lone
                        i odjednom vidim joj dojku na kolenu
                        jbte
                        uplasen ja u snu, dok ona skida majcu
                        skinu majcu a ono na sred ledja jedno oko

                        budim se automatski, sav mokar i da covek ne poveruje nabrekle mi gache

                        ebpote usrao sam se ziv, zlo i naopako...kakva je to avet bila jbte

                        Comment


                        • #13
                          pada neka kisa, ne staje nikako
                          ja setam nekom ulicom i neki ebeni lampioni i baloni...ne vidim nishta
                          (e sad bice da je od dosta filmova...)
                          u toj guzvi i pometnji sudarimo se ja i Jackie Chan...gleda me mrko mali...kao bice tuce
                          a meni samo pade nas prebranac na pamet i podvarak, pa mu to preporucih i produzih dalje
                          probudio me neki veliki balon koji nisam mogao da zaobidjem u pm

                          Comment


                          • #14
                            Re: Ludi Snovi



                            "..snovi su zatvorene koverte za onog koji sanja, samo on može otvoriti svoje snove, samo za njega su snovi.."
                            ( Z.Freud)

                            Snovi su razglednice iz podsvijesti. Desni mozak premošćuje jaz do lijevoga. Često se poruka ne čita.
                            Vratiti pošiljaocu, adresa je nepoznata. To je šteta.
                            Jer vani je cijeli novi svijet. Ili unutra. Ovisi o stajalištu. Možda je i ovo sad isparavanje mašte.
                            I kao što Russell veli:
                            "Ne vjerujem da sad sanjam, ali ne mogu dokazati da ne sanjam."

                            "U stanju svjesne halucinacije nisu vidjeli samo svoje snove, vidjeli su i tuđe." Tako kaže Márquez u Sto godina samoće. Očito postoji presedan za to izmjenjivanje snova. A možda mi stalno sanjamo tuđe snove. Je li nesvjesno doista kolektivno?
                            Nisu li tvoji strahovi moji? Nisu li tvoje želje moje? Svi pijemo iz iste ljudske čaše.
                            Evo što je Jung o tome rekao:
                            "Svjesno razdvaja. Ali u snovima sve smo sličniji vječnomu čovjeku koji živi u tami praiskonske noći.
                            On je još cjelina. Cjelina je u njemu. Stopio se s prirodom i ne poznaje sebičnost. Iz tih se dubina uzdiže san. Nikad djetinjast i nemoralan."

                            Comment

                            Working...
                            X