Objava

Collapse
No announcement yet.

Deja vu - vec vidjeno

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deja vu - vec vidjeno

    Da li vam se desavalo da se nadjete u situaciji da vam je sve poznato,ali ne da tacno sve znate,vec jednostavno neki neobican osecaj da ste "to" vec proziveli.

  • #2
    to su pile,fleshevi i veoma se plasim njih

    Comment


    • #3
      Pile Sto se plasis?

      Meni se desavalo, recimo kad idem nekuda pa mi se sve cini da sam tuda vec prolazila a nisam ili sl neprijatan osecaj ali nema sta tu da me plasi

      Comment


      • #4
        Deja Vu mirisi

        Setajuci ulicom osetih miris, vlazan i mio, pomalo odvratan ali opet...

        Kao kad se stroka moja slatka ne zapere a mi pocnemo raditi nesto noseni zarom ljubavi

        Cudno je kako se to oseti na ulici, odakle !?

        Misterija
        Last edited by CURICA; 16-04-09, 14:35.

        Comment


        • #5

          curice

          Comment


          • #6
            pojam,,vec vidjeno,, nije nista posebno i specificno...meni se desava cesto

            Comment


            • #7
              Joj desava mi se...sa nekom osobom imam osećaj da se poznajem celi život, iako se znamo samo par dana...čudno je to...tj deža vi hehehe

              Comment


              • #8
                "Deja vu" fenomen ima jedno objašnjenje u fiziologiji,koje kaže sledeće.Oči percipiraju jedan isti objekat ali informacija iz jednog nekada sporije dospeva u centar za vid pa se dogadja da se informacija u kortikalnom centru obavlja dva puta o vidjenju istog objekta.

                Comment


                • #9
                  takodje postoje misljenja da je to jedna vrsta poremecaja kod svih ljudi u manjoj ili vecoj meri, tako da ljudi koji koriste narkotike mnogo cesce dozive "deja vu"
                  moje milsjnje je da ce to jos dugo dugo dugo za coveka ostati enigma isto kao sto je enigma mnogo toga oko ljudskog mozga

                  recimo zasto koristimo svega par procenata od kapaciteta mozga, ili zasto se procenjuje da su najumnije "glave" u ljudskoj istoriji koristile neznatno vise taj kapacitet od prosecnog coveka

                  zamislite da svi koristimo 50%, pa gde bi nam kraj bio i koliko bi dugo ziveli....

                  deja vu je po meni samo nesto sto covek ne moze u ovoj fazi razvitka dobro da objasni pa izmislja kojekakve baljezgarije, jer nema drugo objasnjenje

                  pa boze moj mora biti nesto

                  vasionsko

                  Comment


                  • #10
                    ovo sto je napisano... vec sam negde citala... dali je to deja vu?... ili copy - paste?

                    ---------- Post added at 20:09 ---------- Previous post was at 20:09 ----------

                    da li

                    ajaooooooj, zbog ovog japanskog gresim u srpskom pravopisu

                    Comment


                    • #11
                      To mi se samo desilo jednom u životu. Osećaj kao da nekoga znaš već od ranije. Neponovljiv osećaj. Kao da se znate sto godina. Kao da vreme stalo je, i kao da opet našli se. ♥

                      Comment

                      Working...
                      X