Objava

Collapse
No announcement yet.

Promena imena sajta, ostavite predlog

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Promena imena sajta, ostavite predlog

    Razmisljam da promenim ime sajta, ovo je zasada samo razmatranje i mozda se nikad nece sprovesti u delo!
    Naime primetio sam da se mnogi ljudi ne zele registrovati na nas sajt jer ih ime odbija, ime "ljubavni zaliv" ih asocira na neko muvanje, seks, ili slicno sto mnogi ne zele, a oni koji tako nesto zele se razocaraju jer ovde ne nadju ono sto su ocekivali.

    Takodje mnogi bi podelili informaciju o nasem sajtu ali to izbegavaju zbog samog naziva jer ih moze dovesti u neprijatnu situaciju

    Dakle pomalo zbunjujuc naziv sajta za neke koje ovo odbije na prvi pogled!

    Ostavite predlog kako bi se ovaj sajt mogao zvati, imajuci u vidu sta nudimo.
    Da li mislite da treba ime da se menja?

    Hvala
    11
    Da
    45.45%
    5
    Ne
    36.36%
    4
    Mozda
    9.09%
    1
    Svejedno mi je
    9.09%
    1
    Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
    Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

  • #2
    Plava laguna,ionako nam sve plavo
    Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

    Comment


    • #3
      mislim da ime treba biti kratko i otkaceno

      recimo zapanjise.com

      ali bez sale

      Comment


      • #4
        www.bunker.com ali izgleda da ej zauzeto vec
        [nofollow] www.spajz.com[/nofollow]
        I spajz je zauzet
        www.bunar.com
        I bunar je zauzet, e pa odustajem
        Last edited by Srbin; 30-09-11, 19:35.

        Comment


        • #5
          Ovako, glasao sam za promenu imena sajta.
          Razlog je već gosn admin naveo, a to mi je uvek nekako u glavi, da je naziv nekako predugačak
          Slažem se da bi trebalo da bude nešto jednostavije i kraće
          Da izmozgam nešto pametno, pa ću javiti
          Citiat člana Crvenkapica
          jebeš ljubav ako nije nesrećna

          Comment


          • #6
            coolisha.com

            Comment


            • #7
              Moj predlog je da ako se vec menja ime sajta tj. skracuje moze se samo izuzeti prva rec >Ljubavni<,
              tako da ostaje samo Zaliv gde mislim da je bas lepo ime za ovakav sajt,a i stari clanovi ce se osecati nekako domace.

              Comment


              • #8
                Citiat člana ljikiniki Pogledaj Post
                Moj predlog je da ako se vec menja ime sajta tj. skracuje moze se samo izuzeti prva rec >Ljubavni<,
                tako da ostaje samo Zaliv gde mislim da je bas lepo ime za ovakav sajt,a i stari clanovi ce se osecati nekako domace.

                Vas predlog je apsolutno na mestu, ali postoji jedan "mali" problem a to je da zaliv.com (i mnoge druge ekstenzije kao sto su .org .net...) su zauzete kad je rec o reci "zaliv"

                Svi vasi predlozi ce se razmotriti (bas svaki) i oni za koje smatram da su najbolji ce se staviti na glasanje pa cete sami odluciti o promeni imena. Mi smo mali sajt, sa ne tako mnogo clanova, ali ova promena imena moze znaciti dosta kad je rec o povecanju broja clanova i mnogih drugih stvari jer dobra osnova je put ka uspehu jednog sajta.

                Samo predlazite, hvala
                Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
                Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

                Comment


                • #9
                  Posto nema dovoljno interesa medju clanovima kad je rec o promeni imena sajta ja sam resio da sam odlucim, odluka jos uvek nije konacna ali ako ne cujem bolje predloge ovako ce se zvati sajt:
                  www.slavuj.com

                  Kad predlazete imajte u vidu sledece:
                  1. Da je taj domen slobodan
                  2. Da ima "com" ekstenziju (znaci ne .net .org .info i slicno)
                  3. Da je ime kratko, i da ima neki smisao (do sest eventualno sedam slova)
                  4. Da se moze nekako uklopiti sa onim sto nudimo (forumi, blogovi, chat, igrice, radio online, filmovi online)

                  Postavite vas predlog i ako bude dobar bice prihvacen, ipak cu ja doneti konacnu odluku a do glasanja ce doci ako bude dovoljno dobrih predloga kojih trenutno nema
                  Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
                  Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

                  Comment


                  • #10
                    Moze i slavuj, pa da cvrkucemo
                    [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                    Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                    Comment


                    • #11
                      kada ne moze "Zaliv" sto bi bilo dobro ....ajd slavujko nek nam nadenu ime

                      Bicemo Zalivski slavuji

                      Jel ima slavija u zalivu ?
                      Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                      Comment


                      • #12
                        ima slobodno www.zaliv.co mada je to domen za firme

                        ---------- Post dodat u 16:54 ---------- Prethodni post je bio napisan u 16:39 ----------

                        www.vrabac.cc

                        ---------- Post dodat u 16:56 ---------- Prethodni post je bio napisan u 16:54 ----------

                        .CC je Cocos Island domain, Coco bi mozda volela to

                        a sta fali .cc ali bez sale, bolje da tu nadjemo neko ok ime nego nesto bezveze na .com


                        ---------- Post dodat u 17:03 ---------- Prethodni post je bio napisan u 16:56 ----------

                        www.bungalov.cc slobodan
                        www.mesecina.cc slobodno
                        www.zezanje.cc slobodno
                        www.budala.cc slobodno
                        www.ludnica.cc slobodno
                        www.ludak.cc slobodno


                        ---------- Post dodat u 17:13 ---------- Prethodni post je bio napisan u 17:03 ----------

                        www.sumadija.cc
                        www.sunce.cc ovo je extra po meni
                        www.sumrak.cc i ovo je lepo
                        www.mesec.cc i ovo je lepo
                        www.dobrodosli.cc

                        uff nemam vise ideja


                        ---------- Post dodat u 17:22 ---------- Prethodni post je bio napisan u 17:13 ----------

                        www.011zaliv.com

                        ---------- Post dodat u 17:23 ---------- Prethodni post je bio napisan u 17:22 ----------

                        www.0381.cc

                        ---------- Post dodat u 17:26 ---------- Prethodni post je bio napisan u 17:23 ----------

                        www.srbi.cc

                        ---------- Post dodat u 17:27 ---------- Prethodni post je bio napisan u 17:26 ----------

                        www.svasta.cc

                        Comment


                        • #13
                          nocneptice.com
                          mesecarenje.com

                          dobro ti je ovo ( i ona ladovina )
                          Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

                          Comment


                          • #14
                            Jos ce se razmilsiti o svemu, ne zurimo nigde
                            Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
                            Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

                            Comment


                            • #15
                              www.zezanje.cc
                              nocneptice.com

                              sta mislite?

                              Comment

                              Working...
                              X