Objava

Collapse
No announcement yet.

Sta vam nedostaje/smeta na sajtu-forumu ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Sta vam nedostaje/smeta na sajtu-forumu ???

    aaaa ne mogu da izbrisem post
    Last edited by Futura; 12-10-13, 14:44.
    Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

    Comment


    • Re: Sta vam nedostaje/smeta na sajtu-forumu ???

      Ovaj sajt posecujem uglavnom zbog igrica. Kada ih igram, opet se u velikom broju pojavljuju prozori "404 Not Found". Da li ovaj problem moze da se resi?
      Dok sam pisala ovih par recenica, izletelo je 8 prozora "404.."

      Comment


      • Re: Sta vam nedostaje/smeta na sajtu-forumu ???

        da li se to desava samo na odredjenim stranicama ili svuda?

        da li je izvodljivo da uslikate to i okacite negde na netu?

        link stranice sajta gde se to dogodilo, link prozora koji je iskocio.

        zao mi je ja ne mogu danas da vidim isti problem a pokusavam evo vec nekih 30min otvarajuci stranice na sajtu....

        treba mi vise detalja kako bih resio problem

        ima li jos neko ovaj problem, molim vas za link strane gde se to redovno desava, ili se uvek desava nasumice?

        sto vise detalja molicu lepo
        Last edited by goxy30; 16-01-14, 11:15.

        Comment


        • Re: Sta vam nedostaje/smeta na sajtu-forumu ???

          Desava se i kada sma na glavnoj stranici, i na forumu, i na igricama (uzgred, ima mnogo igrica koje ne rade, tj ne otvaraju se... napisacu koje su drugom prilikom).
          Elem, odjednom se otvori stranica
          http://click.yllix.com/http%3A%2F%2F...MjkoATCx7t-WBQ..
          i na njoj pise
          404 Not Found
          nginx

          Comment


          • Re: Sta vam nedostaje/smeta na sajtu-forumu ???

            Da li je ista stvar i u drugim browserima?
            Pa reklama nema na pocetnoj strani sajta, po forumu ima, znaci desava se i na pocetnoj?

            Update za javu bi mozda mogao da pomogne, mada mi ovo ne deluje bas tako ali je moguce da je to problem jer ja posle updatea jave nemam ovaj problem uopste a imao sam ga povremeno do pre neki dan kada sam i uklonio reklame...posto sam ih vratio tog problema kod mene vise nema a jedina promena je bila java...tj update

            Controll panel >>> Java >>> dvostruki klik >>> Update >>> Update Now

            Probaj, ne moze da skodi [osim par izgubljenih minuta] a moze da pomogne

            Mada po porukama koje se vide sa te stranice [sa linka] to deluje kao problem servera gde se nalaze reklame...evo upravo im pisem opet jer je to njihov problem koji je sada i nas

            Comment


            • Re: Sta vam nedostaje/smeta na sajtu-forumu ???

              da, desava se i na pocetnoj... ne znam gde se desava drugima, kod mene i na pocetnoj.
              sad se ne desava, mislim, dok ovo pisem.

              Comment


              • Re: Sta vam nedostaje/smeta na sajtu-forumu ???

                Koji browser koristis?

                Probaj drugi browser, ocisti kolacice pa onda lepo pokusaj...

                Ako ipak zelis da koristis isti browser ti lepo ocisti svu istoriju cache i sve...pa onda restartuj browser i probaj

                Takodje bih ti savetovao da imas neki antivirus program jer ovo takodje moze znaciti da postoji neki virus koji te zeza kada pokrenes neke aplikacije na sajtu, ne mislim da je virus na sajtu vec kod tebe jer da je an sajtu svi bi imali problem sa istim stranicama i slicno...

                znaci prvo drugi browser pa onda antivirus program...znaci ne moze samo kod tebe biti problem a kod drugih ne...ja nemam taj problem a ubih se pokusavajuci da ga dobijem kako bih video sta je

                Comment


                • Re: Sta vam nedostaje/smeta na sajtu-forumu ???

                  Uradicu, hvala.

                  Comment

                  Working...
                  X