Objava

Collapse
No announcement yet.

Kako da skinem film, gde da nadjem film-torrent, uputstvo

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Kako da skinem film, gde da nadjem film-torrent, uputstvo

pa problem da ne znas da podesis sve kako treba, najverovatnije te muci antivirus program ili neko banalno podesavanje koje si propustila za program koji koristis za skidanje filmova

ne moze ti niko pomoci preko neta bez vise detalja

proveri antivirus i dozvoli programu koji koristis za skidanje torrenta da radi nesmetano

Comment

Re: Kako da skinem film, gde da nadjem film-torrent, uputstvo

Pozdrav!Skinuo sam vuz ubacio film za skidanje ali nista se ne desava

Comment

Re: Kako da skinem film, gde da nadjem film-torrent, uputstvo

Citiat člana Simo Pogledaj Post
        Pozdrav!Skinuo sam vuz ubacio film za skidanje ali nista se ne desava
        da li se tako desava sa svakim torentom, da li ste probali da skidate jos nesto uporedo sa tim fajlom?

najverovatnije je u pitanju to da nema dovoljno ljudi na netu koji dele isti fajl pa nemate ni sta da skinete, kada birate torent/film da skidate procitajte koliko ima aktivnih "seedera" i ako je taj broj vrlo mali onda probajte sa drugim torentom

inace filmove mozete gledati i kod nas ali to su stream fajlovi, ali ako se uzme u obzir da je danas internet kod nas relativno brz to i nije problem...sve vise ljudi gleda filmove online jer je prakticnije

ps
        takodje valja sacekati malo da torent pocne da se skida, jednostavno nakacite nekoliko torenta i sacekajte do sutra ako do sutra nije skinuto nista nadjite drugi...ovo je jedna od mana kad su u pitanju torenti, takodje postoji jos nekoliko kao recimo to da moze da se desi [i desava se] da skinete potpuno drugi film od zeljenog

Comment

The pirate bay

Cak i kad u komentarima na torrent pise kao ej virus ovo ono namerno sam nekad skinuo bas taj ,nema nista sve bilo cisto i ok barem meni

Tu sam skidao najvise igrice ali ima i filmova sve redovno kao da je film torrent

Comment

Working...
          X