Objava

Collapse
No announcement yet.

Mudre izreke o zivotu, ljubavi, prijateljstvu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Mudre izreke o zivotu, ljubavi, prijateljstvu

    "Mnogi ljudi misle da je intelekt ono što čini velikog naučnika. Greše, to je karakter."
    Albert Ajnštajn
    Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

    Comment


    • #32
      Re: Mudre izreke o zivotu, ljubavi, prijateljstvu

      "Svi kažu da ljubav boli, što je pogrešno. Samoća boli. Odbijanje boli. Gubitak nekoga boli. Želja boli. Sve zbunjuju te male stvari sa ljubavlju, ali u stvarnosti, ljubav je jedina stvar u svetu koja odbija sve zlo i koja te uvek iznova učini da se osećaš dobro."

      Meša Selimović
      Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

      Comment


      • #33
        Re: Mudre izreke o zivotu, ljubavi, prijateljstvu

        *Reči često nisu potrebne. Nečiji postupci ili izostanak njih zamenjuju bezbroj izgovorenih reči.*
        nebo je moja granica

        Comment


        • #34
          Re: Mudre izreke o zivotu, ljubavi, prijateljstvu

          cuvajte se malih pukotina
          mala ce pukotina potopiti i veliki brod

          Benjamin Franklin

          Comment


          • #35
            Re: Mudre izreke o zivotu, ljubavi, prijateljstvu

            "Budna osoba je ona koja ne maršira više u ritmu društva,već igra po taktovima muzike koja unutar nje svira!"
            Anthony de Mello
            Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

            Comment


            • #36
              Re: Mudre izreke o zivotu, ljubavi, prijateljstvu

              Potrebni su ti i prijatelji i neprijatelji da bi te ranili u srce. Jedni da te klevecu, a drugi da ti to jave.

              Comment


              • #37
                Re: Mudre izreke o zivotu, ljubavi, prijateljstvu

                "Ne trazim ja ruku spasa.. meni je sasvim dobro u mom svetu.. ne zivim ja od vasih snova .. ja imam svoje... Drugaciji su.. posebni.. bas kao sto sam i ja... Vec dugo koracam sama i ne osvrcem se.. kasno je da se menjam .. jer moja dusa nije glina u tudjim rukama, da je oblikuje bilo ko .. po svojoj zelji... Moje srce nije stvar koja se posle upotrebe ostavi na polici u ormanu zaborava... Previse sam zivota oko sebe osetila i videla cak ono što nisam zelela... Ostacu zauvek ovde gde jesam .. skrivena od tudjih pogleda i prekora... vecita romanticarka i sanjar... Covek, u cijoj dusi jos uvek zivi jedna mala djevojčica..."
                ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
                sigpic

                Comment

                Working...
                X