Objava

Collapse
No announcement yet.

Da li se u Srbiji moze raditi posao koji volimo?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li se u Srbiji moze raditi posao koji volimo?


    Ja radim posao koji volim .
    Volim komunikaciju sa ljudima .Imala sam srece da mi je neko vec pripremio teren za posao .
    Mnogi moji prijatelji su prinudjeni raditi bilo sta da bi ziveli ili prehranili svoju porodicu.
    Radite li vi posao koji volite i ako ne koliko je kriva Srbija a koliko mi sami ?

  • #2
    niko nevoli da ide na posao t.j. da radi.postoje polslovi koj nam vise ili manje leze.
    svi mi bi radije nesto drugo radije radili
    pa da mi ponude da mi posao bude ribolov a to volim mnoogo verovatno bi me smorilo brzo jer bi iz zadovoljstva preslo u obavezu.

    Comment


    • #3
      Znaci ti nikako ne bi bio zadovoljan ?

      Ti ne volis obaveze.A da li mozes raditi ono za sta si se skolovao -ono sto volis ?
      Mislim da je to u Srbiji tesko obicno posao dobijaju "tatini sinovi" ili oni koji plate za posao (mada sam cila da sad i kad platis taj te iaspali pa opet ne dobijes zeljeni posao.
      Ja radim posao koji volim(imala sam srece) i ne smeta mi sto mi je to svakodnevna obaveza jer to volim bolje nego da recimo pecam ribu jer ne volim ribu .Mala pata i jos i kada ti je posao odvratan (za tebe) to je strasno tesko.
      tako ja mislim .
      ps
      (stvar ukusa sto se ribe tice )

      Comment


      • #4
        i najgori posao nije tezak ako radis sa dobrom ekipom.
        sada mi je nebitno sta radim,koliko radim i gde radim.u poslednje vreme mi je mnogo bitnije skim radim.
        pun mi je q cinkarosa tracara i slihtara.
        tacno je da nevolim obaveze, ko ih voli?

        Comment


        • #5
          niko ne voli da radi ono sto mu se ne svidja i ne odgovara,ali takvo je vreme doslo da se ipak mora raditi sve sta ti ponude. ja sam do sada radio oko desetak razlicitih poslova,malo je zeznuto dok se ne uhodas i dok ne naucis da radis, a kad se to desi i udjes u stos,onda nema problema sve dok firma ne propadne i ostanes bez posla pa juris nesto drugo da nadjes.:axxo::axxo::axxo::axxo:

          Comment


          • #6
            Teško je pronaći radno mesto sa poslovima koje volimo.Čak i u okviru struke nisu svi poslovi podjednako prijatni.Nije nemoguće ali je jako teško.

            Comment


            • #7
              Tesko jeste ali je moguce!!!Ja radim posao koji volim i nasla sam ga bas u Srbiji.

              Comment


              • #8
                u srbiji mozes da nadjes posao koji volis ukoliko zadovoljavas sve sta taj posao trazi + par hiljada eura da podmazes stvar i budes primljen, usled nedostatka novca i ukoliko si plavusha skines chega i eto ga poslic (for free + one black coffee)

                takodje ako zelis biti tezgarosh, vozach, nadrilekar, suljpa astrolog ili vidovnjak, pastir, ....onda ne treba mnogo, samo da volis taj posao i eto ga ochas posla

                srbija je po meni zemlja koja obecava, samo ne znam tacno za sta ali verovatno obecava za nesto-nekog zar ne !?



                nema ovde posla za normalne ljude, ovde ili ebes ili budes eban
                uglavnom naebes kako god okrenes

                zato svi i beze odavde, verovatno zato sto je sve kako valja a ovi sto bezu oni su nevaljali jelte?



                wicked serbia and me wicked boy in opanci bato

                Comment


                • #9
                  Citiat člana goxy30 Pogledaj Post
                  ukoliko si plavusha skines chega i eto ga poslic (for free + one black coffee)
                  1- lično, verujem da plavuše ni ne nose gaće
                  2-je l mora il je ipak efikasnija.... mislim normalan svet poslove sklapa noću

                  Comment


                  • #10
                    Zemlja jeste nenormalna ali mi smo ti koji je cinimo takvom kakva jeste, problem je u svima nama. Sve plavuse koje sam ja u zivotu upoznao nose gace i to sa boljim ukusom nego crnke, eto mog malog opazanja kad je rec o gacama.
                    Srbija je zemlja koja ne nudi vecini obicnih ljudi normalan posao, ovde da bi dobili normalan posao treba vam dobra i debela veza ali ima retkih izuzetaka.
                    Kafa ipak ide bolje uz posao, pice ide posle ali to vise nije posao nego zalivanje sklopljenog posla.

                    Comment


                    • #11
                      Jedna moja koleginica je meni popusila nesto presla na bolje radno mesto, onda je isto to uradila i direktoru pa je preuzela moje radno mesto a ja sam dao otkaz
                      Tako stvari funkcionisu i sve je stvar zelje kao sto mozete videti iz mog primera

                      Comment


                      • #12
                        Citiat člana Svaler Pogledaj Post
                        Jedna moja koleginica je meni popusila nesto presla na bolje radno mesto, onda je isto to uradila i direktoru pa je preuzela moje radno mesto a ja sam dao otkaz
                        Tako stvari funkcionisu i sve je stvar zelje kao sto mozete videti iz mog primera
                        [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                        Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                        Comment


                        • #13
                          Nemora značiti da sve mora preko "kreveta i uslugica " da se postigne ,može se naći dobar posao i lepo plaćen ako si uporan i nesediš u kući i ćekaš da posao nadje tebe ,ako već nemaš posao izadji i daj sve od sebe da ga i nadješ ,a ako ga imaš onda ga čuvaj jer ima dosta onih koji ga nemaju i jedva bi čekali da ti odustaneš da bi preuzeli tvoj ,ružno jeste al u našoj Srbiji tako stvari stoje . Bolje imati bar nešto nego ništa ! Današnji poslodavci su takodje u teškoj situaciji ,svaki radnik dolazi sa lepom pričom ,vredan sam ,posvećen radu ,znam da radim u timu i t.d. i poslodavac mu pruži šansu ,prvih mesec dva daje sve od sebe i super obavlja svoj posao al već narednog meseca počne da zabušava ,pobunjuje druge radnike ,kasni na posao i .t.d. i naravno na kraju dobija otkaz. I ko je na kraju tu glavni krivac ? Po našem strom srpskom obićaju "gazda" a radnik ( naš srbin) naravno super
                          Net je izvor zabave ,pa hajde da se zabavljamo

                          Comment


                          • #14
                            Re: Da li se u Srbiji moze raditi posao koji volimo?

                            Ja nudim na mom sajtu neke besplatne stvari pa ako nekom trebaju usluge sudskog tumača neka klikne http://www.sudski-tumaci.rs a može i http://prevod-engleski.rs

                            Comment


                            • #15
                              U Srbiji je kao prvo nemoguce raditi, jednostavno eto u mom gradu se postavlja jednostavno pitanje - a gde da radim? Industrija nepostoji, i to malo sto radi je naravno po partijskoj knjizici. Da bi u Srbiji radio posao koji volis, moras dati par hiljada eura, diploma i znanje nisu vazni, evrovi imaju prednost.

                              Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                              Comment

                              Working...
                              X