Objava

Collapse
No announcement yet.

microWorkers saveti razmisljanja iskustva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ovde ima puno strucnjaka da li je neko voljan da pomogne pocetniku
    vidim ovde ima jako puno strucnjaka u ovoj oblasti svaka cast da li je neko voljan da pomogne pocetniku u nekim stvarima bas bi mi dobro doslo kao podrska
    Last edited by goxy30; 20-04-17, 22:00.

    Comment


    • Citiat člana migula Pogledaj Post
      ovde ima puno strucnjaka da li je neko voljan da pomogne pocetniku
      vidim ovde ima jako puno strucnjaka u ovoj oblasti svaka cast da li je neko voljan da pomogne pocetniku u nekim stvarima bas bi mi dobro doslo kao podrska
      Reci sta te zanima, ja odavno vec ne radim na MW ali se secam kako stvari idu?
      Procitaj sve postove ako imas vremena, ima dosta toga sto te moze interesovati. Ocekuj samo dzeparac od Microworkersa 20-30 pa i do 100$ mesecno ako bas sednes i radis.....nemoj ocekivati vise od par desetina mesecno za 1-2h dnevno

      Comment


      • Imam pitanje, pojavljuje mi se poruka kod samo jednog poslodavca Employer Member_36921
        "You have been banned. If you think there has been a mistake, please use the "Feedback" link."
        Da li je ovo trajna blokada, ili ce posle nekog vremena poslodavac dozvoliti da radim njegove taskove, ili ne? Kako da iskoristim "Feedback" link? Ima li neko iskustva sa tim? A ne znam ni zasto sam banovana.. Bez tih zadataka, Google+, mobil, pinterest, twiter...mala je zarada. Sta da radim?
        Prikačeni fajlovi

        Comment


        • Citiat člana ves77 Pogledaj Post
          Imam pitanje, pojavljuje mi se poruka kod samo jednog poslodavca Employer Member_36921
          "You have been banned. If you think there has been a mistake, please use the "Feedback" link."
          Da li je ovo trajna blokada, ili ce posle nekog vremena poslodavac dozvoliti da radim njegove taskove, ili ne? Kako da iskoristim "Feedback" link? Ima li neko iskustva sa tim? A ne znam ni zasto sam banovana.. Bez tih zadataka, Google+, mobil, pinterest, twiter...mala je zarada. Sta da radim?
          Mislim da je vec bilo reci o tome ovde, nema nazad, nece te odbanovati ali treba da znas da nisi sama u tom problemu....ja iako ne radim vec neko vreme na microworkersu secam se kako je to bilo (cenim isto je i sada) a to je da te banuje ili zbog lokacije ili zbog neke minorne greske, sve zavisi od poslodavca, moze da te banuje iz bilo kog razloga.
          To ne treba da te brine jer ima drugih zadataka, samo prati i videces. Pominjali smo ovde ranije o "refresh" pluginu za browser uz pomocu kog mozes doci do vise zadataka....procita postove unazad, cini mi se da je Markopwer pisao o tome

          Pozzzzz

          Comment


          • Koliko ste vi cekali na prvu isplatu evo meni je vec mjesec prosao nikakvih noviteta nema
            http://prntscr.com/fm2npe
            Da li sam ja nesto pogresno uradio ili sta

            Comment


            • Citiat člana Ozren Kajkut Pogledaj Post
              Koliko ste vi cekali na prvu isplatu evo meni je vec mjesec prosao nikakvih noviteta nema
              http://prntscr.com/fm2npe
              Da li sam ja nesto pogresno uradio ili sta
              A jesi li dobio pin od Microworkersa?
              PIN treba da ti stigne uobicajenom postom i stigne za oko 30 dana, moras malo procitati oko toga....eto cak tu na tom screenshotu ti pise "payments on hold, pin will be mailed to you...."

              Microworkers nije prevara, nemaj brige sticice ti sve samo posto dobijes pin na kucnu adresu, pin se salje na kucnu adresu kako bi potvrdili ko si i gde zaista zivis....

              Comment


              • Citiat člana goxy30 Pogledaj Post

                A jesi li dobio pin od Microworkersa?
                PIN treba da ti stigne uobicajenom postom i stigne za oko 30 dana, moras malo procitati oko toga....eto cak tu na tom screenshotu ti pise "payments on hold, pin will be mailed to you...."

                Microworkers nije prevara, nemaj brige sticice ti sve samo posto dobijes pin na kucnu adresu, pin se salje na kucnu adresu kako bi potvrdili ko si i gde zaista zivis....
                Da sve sam ja procitao detaljno o tome inace ne radim sa sajtovima koji nisu 100% provjereni ali eto cisto me zanima koliko dugo se ceka jer gdje god sam citao pise od 20 do 25 dana ili 4 sedmice

                Takodje sam dobio neku vrstu pina na mail i to sam unjeo odma http://prntscr.com/fm4myj sad ne znam da li ovaj pin ima ikakave veze sa ovim sto pise ali to sam unjeo cim sam poslao isplatu tako da sumnjam da je to taj pin inace sto sam citao po forumima dobijaju svki kroz 20-25 dana ili 4 sedmice a evo meni za 4 dana pa pun mjesec pa me mealo iritira ;D
                Last edited by Ozren Kajkut; 20-06-17, 20:32.

                Comment


                • Dok ne dobijes pin putem regularne poste na svoju kucnu adresu nista, koliko se ja secam tako je bilo....jedino ako nisu nesto menjali u medjuvremenu.
                  Ja vec neko vreme ne radim nista tamo ali cu se pred zimu opet vratiti da uzmem koji $ tamo.
                  Mozda gresim ali mislim da smo vec nesto pisali ovde o tome, procitaj prvih par strana ovde....
                  U svakom slucaju se javi kad ti stigne pin

                  Pozzzz

                  Comment


                  • Citiat člana goxy30 Pogledaj Post
                    Dok ne dobijes pin putem regularne poste na svoju kucnu adresu nista, koliko se ja secam tako je bilo....jedino ako nisu nesto menjali u medjuvremenu.
                    Ja vec neko vreme ne radim nista tamo ali cu se pred zimu opet vratiti da uzmem koji $ tamo.
                    Mozda gresim ali mislim da smo vec nesto pisali ovde o tome, procitaj prvih par strana ovde....
                    U svakom slucaju se javi kad ti stigne pin

                    Pozzzz
                    Hocu hocu pokusao sam slati i ticket njima al dosta su neaktivni posle 2015 se dosta manje spominje MW tako da ne mogu naci tacne informacije a ako planiras da zaradjujes preko interneta preporucio bi ti crowdflower moze se veoma fino zaraditi samo treba malo vremena nekih 20-30 dana da dobijes 1 lvl Posle sve zavisi od tebe koliko ti se da raditi ja sam znao po danu i do 20$ zaraditi

                    Comment


                    • https://prntscr.com/fmt6wx Poslao sam sve na isplatu pa cu da pauziram sa MW da vidim hoce li isplatiti ili ne da ne gubim vrjeme bezpotrebno

                      Comment


                      • Citao sam dosta zadnja 2-3 dana o Microworkersu i moja preporuka je da zaobidjete sajt u velikom luku jer 50% je dobilo pin 50% nije tako ne znam koliko se isplati rizikovati ...

                        Comment


                        • Vidim imas problema, ali sam siguran da gresis. Microworkers je jedino 100% ok mesto za zaradu, provereno nije prevara a sve ostalo je ili prevara ili gubljenje vremena.
                          Procitaj ovde:
                          https://microworkers.com/faq.php

                          Nov si i nije ti poznato, nekad se taj pin zadrzi a nekad dodje i do neke greske (cuo sam par puta) pa zahtevas ponovo pin.
                          Da li si im pisao, da li su ti odgovorili?

                          Ja sam odatle do sada povukao oko 700$, u ovoj godini nisam uopste radio jer nemam vremena (imam pametnije poslove) ali cu na zimu opet poceti da raduckam kako budem imao vise slobodnog vremena

                          Comment


                          • Evo i ja da se javim na forumu posle nekog vremena i dam odgovor na neka pitanja
                            @ves77 Ako si dobila ban za te zadatke ne postoji opcija da te odbanuju, Ban moze biti iz bilo kog razloga kao sto goxy30 kaze (najmanja sitnica moze da presudi). I ja sam banovan jos od kad sam poceo na mW-u da radim (pre vise od 2 godine)
                            @Ozren Kajkut Cekao 16 dana, ali to je bilo pre 2 godine, tad je sve brzo bilo iz razloga sto je mnogo manje ljudi bilo aktivno na sajtu. Koliko pratim desavanja oko tog PIN-a, sada se desava da neki cekaju i po 2-3 meseca. U svakom slucaju nije prevara, samo treba biti strpljiv oko tog PIN-a. Pisma stizu iz Slovenije (Celje). Pretpostavljam da samo jedna osoba salje pisma pa se zato i oduzilo to toliko (zamisli da svakog dana saljes vecu kolicinu pisama...
                            Support im je ocajan vec dugo vremena, retko kad odgovaraju na tickete, leti maltene ne odgovaraju nikome (dal sto su zapalili na godisnji ili nesto drugo, ne znam )

                            Comment


                            • Molim Vas recite mi koliko PayPal uzima proviziju po uplati
                              I da li je MARKOMPOWER I dalje aktivan na sajtu
                              Last edited by goxy30; 01-07-17, 14:08.

                              Comment


                              • Citiat člana migula Pogledaj Post
                                Molim Vas recite mi koliko PayPal uzima proviziju po uplati
                                I da li je MARKOMPOWER I dalje aktivan na sajtu
                                Paypal uzima 7.5% po transakciji, moras imati preko 9$ da bi izvrsio uplatu....pisali smo vec ovde o tome ako te ne mrzi vrati se unazad ali ima dosta postova.
                                MARKOPOWER je kao sto vidis aktivan

                                Comment

                                Working...
                                X