Objava

Collapse
No announcement yet.

microWorkers saveti razmisljanja iskustva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imam pitanje za Ozrena kakvi su zadaci na crowdflower-u jesu li slicni kao na Microworkersu , preko kog sajta ih radis i koliko mozes da uzmes mesecno Hvala

    Comment


    • Citiat člana migula Pogledaj Post
      Imam pitanje za Ozrena kakvi su zadaci na crowdflower-u jesu li slicni kao na Microworkersu , preko kog sajta ih radis i koliko mozes da uzmes mesecno Hvala
      Vidim niko da ti odgovori od clanova koji su i tamo radili, ili jos rade....ja sam nekad davno tamo probao (mesec dva) i usrao sam se dok sam zaradio neki minimum da me isplate....posle toga vise nikad tamo nisam otisao, vise se radi i manje je placeno cisto gubljenje vremena.
      Moj dobronameran savet, drz se ti Microworkersa i neces pogresiti ako imas koji sat dnevno da potrosis za ovo.
      Bolje nema ako mene pitas, zarada je nekakav dzeparac, mada neki ubijaju i prilicno tamo ali se posvecuju tome daleko vise....

      Comment


      • Posto ovde svracaju ljudi koji rade ili su radili na Microwokersu imam jedno pitanje da li se neko seca kako lakse da nadjem post kod zadataka
        Vote in Contest: 1-Click + Screenshot vidim zadaci se rade a ja nikako nemogu da njadjem zadato kod dosta njih zna li neko neku olaksicu

        Comment


        • Citiat člana migula Pogledaj Post
          Posto ovde svracaju ljudi koji rade ili su radili na Microwokersu imam jedno pitanje da li se neko seca kako lakse da nadjem post kod zadataka
          Vote in Contest: 1-Click + Screenshot vidim zadaci se rade a ja nikako nemogu da njadjem zadato kod dosta njih zna li neko neku olaksicu
          Imas search bar na desnoj strani, tu ukucas ono sto je zadato u zadatku i u 50% slucajeva ti izbaci sto treba. Ako to ne pomogne onda ides rucno i pregledavas nazive postova.
          Sve u svemu niko ne moze da odradi 100% reddit zadataka. Nekad se desi da taj post ne postoji na redditu, ili se stalno izbacuju postovi pa je taj koji ti treba na ko zna kojoj stranici itd...Ako neko ima lakse resenje, mogao bi da podeli ovde

          Comment


          • Hvala svima koji mi odgovore imam sad jedno glupo pitanje kako se salje PIN ,zaradila sam nesto hocu da posaljem moze mala pomoc.

            Comment


            • Imam pitanje kad vam u zadacima traze broj kreditne kartice koji stavljate i moze li neki primer lazne kartice

              Comment


              • Citiat člana migula Pogledaj Post
                Imam pitanje kad vam u zadacima traze broj kreditne kartice koji stavljate i moze li neki primer lazne kartice
                Ja te zadatke izbegavam, verovatno tu nema nekakve opasnosti ali sta znam....za lazne tesko da ti to upali, to ide na verifikaciju (obicno).
                Poceo sam ovih dana pomalo da raduckam na MW i uzmem oko 1$ dnevno, nije za baciti

                Comment


                • Da li je neko cekao na pin duze od mesec dana postavila sam zahtev za povlacenje 15.08 vec sam malo sumnjam da ce stici Pozzz...

                  Comment


                  • Citiat člana migula Pogledaj Post
                    Da li je neko cekao na pin duze od mesec dana postavila sam zahtev za povlacenje 15.08 vec sam malo sumnjam da ce stici Pozzz...
                    Koliko se ja secam nekima je trajalo i preko mesec dana, opusteno trebalo bi da stigne.
                    Takodje mozes i njih tamo da pitas, mada koliko sam cuo kasne sa odgovorima...
                    https://microworkers.com/support_new.php
                    Microworkers nije prevara, radi slobodno, pisem kao neko ko nema nikakve veze sa njima osim sto sam raduckao za njih a i dalje odradim neki poslic kad se desi da imam slobodnog vremena.

                    Comment


                    • Da javim dobila sam pin prebacila pare na PAY PAL I povukla na svoju Visa karticu jos 30.10 i jos mi ne leze na racun ima li neko iskustva koliko se ceka da legne novac inace hvala Vam sto mi izadjete u susret

                      Comment


                      • Citiat člana migula Pogledaj Post
                        Da javim dobila sam pin prebacila pare na PAY PAL I povukla na svoju Visa karticu jos 30.10 i jos mi ne leze na racun ima li neko iskustva koliko se ceka da legne novac inace hvala Vam sto mi izadjete u susret
                        Trebalo bi da ti je leglo vec, mislim da nikako ne bi trebalo da traje duze od 7 dana, valjda radnih dana....ja koliko sam cuo ljudima je to znalo da legne za 3-4dana, ali sve zavisi valjda od banke ili kartice.
                        Ja licno nisam (jos uvek) dizao preko Paypala, tek nameravam kad nakupim nekih 100$ tamo....do sada sam ukupno podigao preko 700$ mozda cak i 800 ali sve je to bilo preko preko Skrill-a (Moneybookers) ali su oni nedavno prsli kad je rec o ovim transferima o cemu je pisano vec u ovoj temi....
                        Pisi na kakve si probleme nailazila i kada ti bude legao novac, mozda da podelis i screenshot (bez licnih podataka) sa nama ovde ako budes imala vremena
                        Pozzz

                        Comment


                        • Samo da naponenem da na MW (Microworkers) sajtu ja zaradim mesecno oko 25-30$ I to radeci minimalno dnevno 30 do 60min (prosecno). Ja ovo I ne smatram za rad jer to odradim onako u "prolazu" dok cekam nesto.
                          Dakle ako uzmemo da je to dnevno 45min (u mom slucaju) to dodje mesecno oko 1350min sto je 22.5h st znaci da je posao placen 1.3$ na sat.
                          Slazem se nije nesto, ali nije ni za bacanje. Treba imati u vidu da se ja snalazim u ovim poslicima prilicno dobro dok ce to za pocetnike biti mucenje ili vise vremena provedenih za manje parica. Novi clanovi neka pitaju ovde sve sta im nije jasno

                          Comment


                          • Ja sam poslala prvi zahtjev za isplatu. Čekam pin, vidjećemo koliko će trajati.

                            Comment


                            • Radim na MW od decembra 2017 i poslao sam 2 zahteva za isplatu po 9$.
                              Prvi zahtev 07 januara i ništa se nije do sada dogodilo
                              Pin sam dobio istog dana na mail i sve mi izgleda ok
                              Ovde se govori o pinu na kućnu adresu.......o čemu se radi i da li imate informaciju koliko se čeka za prvu isplatu?

                              Pozdrav

                              Comment


                              • Ambasador pa taj pin koji se salje na kucnu adresu je nacin da provere da fizicki postojis tj to je njihov nacin verifikacije (samo prvi put) .
                                Dakle od dana kada si prvi put podneo zahtev za isplatu prodje oko mesec dana da ti stigne pin na kucnu adresu, nekome 20-25 dana a nekome 30-40 dana sve zavisi.
                                Nadam se da si uneo validnu adresu i prave podatke, Microworkers sajt je provereno legitiman i nema prevare.
                                Posle sama isplata ide brzo, svake nedelje i cetvrtka ti pare legnu na racun....

                                ps
                                Posto si relativno nov svracaj i pitaj za pojedine zadatke koji su cesti tamo da ne bi pogresio ili da bi ih lakse radio. Prosiricu ovaj forum na vise sekcija da ne bude sve ovako zatrpano na jednom mestu.

                                Comment


                                • Ambasador
                                  Ambasador commented
                                  Editing a comment
                                  Hvala goxy30 To sa pinom me je zbunilo pošto sam ga dobio na mail i sada su mi dve isplate na PENDING
                                  Meni je Twitter najlaksi ali treba postići njihove uslove. Kada jednom dostigneš 20 ili 30 Klout poena onda je sve lako
                                  Reddit me često zeza pošto ne mogu da nađem post
                                  Sledeći korak je da savladam android poslove
                              Working...
                              X