Objava

Collapse
No announcement yet.

microWorkers saveti razmisljanja iskustva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pkušavam da povučem isplatu preko Pay Pal-a osam meseci i nisam uspeo. Pin mi nisu poslali na kućnu adresu.
    Pisao sam na Support i uvek sam dobijao isti odgovor da proverim tačnost kućne adrese ili da se prebacim na Payoneer što sam i učinio
    Sada mi na pitanje kada će biti isplata odgovaraju:

    Thank you for contacting us.

    Transaction status shows that your withdrawal is under pending release. Please allow more time for the money to be credited in your bank.

    Regards,
    Microworkers

    Mislim da je to jedna velika prevara i da im je u cilju da zadrže moje pare

    Comment


    • Citiat člana Ambasador Pogledaj Post

      Mislim da je to jedna velika prevara i da im je u cilju da zadrže moje pare
      Sto se tice Microworkersa budi ubedjen da nije prevara, licno sam imao na desetine manjih isplata i nikad mi nisu zakinuli nista. Moras proveriti sve, koliki je iznos kako si aktivirao isplatu i slicno...jesu li sredstva jos uvek prikazana na MW sajtu ili su otisla na isplatu?
      Najbolje sa njima to da razresis ali budi uveren da nije prevara, u to sam vise nego uveren

      Comment


      • Prvu isplatu sam tražio 07.01.2018 preko Paypala i nikada nisam dobio PIN na kućnu adresu. U podršci su me savetovali da idem preko payoneera što sam i učinio ali opet ništa.
        Ovako izgleda zahtev za isplatu na mom nalogu:
        Previous1Next
        Date Withdrawal type status amount fee
        08/16/2018 PAYONEER xxxxxxxxxxxxxx@gmail.com PENDING Cancel & Refund $20.00 $1.00
        08/04/2018 PAYONEER xxxxxxxxxxxxxx@gmail.com PENDING Cancel & Refund $150.00 $7.50
        Previous1Next

        Lično mislim da oni nemaju nameru da me isplate već hoće da odustanem

        Comment


        • Koliko se ja secam (ako nisu nesto menjali) dok ti ne stigne verifikacija putem poste (na kucnu adresu) od podizanja para nema nista. Mozda preko "Payoneer" sistema nije neophodna ta verifikacija na kucnu adresu, ne znam jer "Payoneer" nisam nikad koristio.
          Pitaj ti njih da li mogu opet da ti posalju verifikaciju na kucnu adresu, vidi sta oko toga moze pa idi na "Paypal" jer je najprakticniji.
          Dosta se ljudi tripovalo (i ja am)da je "Microworkers" prevara, ja te iz mog iskustva uveravam da je ovo najposteniji sajt ove vrste na netu.
          Treba da znas da oni zive od ljudi koji rade (kao recimo ti) poslice a zaradu imaju od ljudi koji postave, njima prevara nikako nije u interesu. Ima preko milion aktivnih radnika a poslovi se razlikuju od drzave do drzave u kojoj se radnik tj poslodavac nalaze, MW je samo posrednik.
          Pozzzzz

          Comment


          • goxy30
            goxy30 commented
            Editing a comment
            Pomogao bih ti malo vise ali sam na nekoj planini gde mi je slab net I pisem sa mob....

        • Dopisivao sam se sa njima ali oni izgleda imaju tipske odgovore. Uvek isto ponavljaju da im treba vremena a kod mene je to osam meseci. Još malo pa će se roditi

          Comment


          • goxy30
            goxy30 commented
            Editing a comment
            Ja sam bas neki dan odradio neku malu isplatu jer ne radim cesto kao nekada...sa njima zaista nikad nisam imao vecih problema oko isplate.

        • Pozdrav,novi sam na forumu.
          Imam 16 godina I radim od nedavno na microworkers.Za sada sam zaradio 11.28$+10-12 neocenjenih zadataka.
          E sada vecina poslova koje obavim su vote,youtube I to je to.FB zadatke nikad ne dobijam,odradim poneki sign up zadacic I to je to.Broj zadataka je uglavnom izmedju 75-90.Sto je najgore engleski mi je na nekom pocetnom nivou,tako da mi I to stvara problem.Vidim da su neki pisali ovde o nekim poslovima tipa unos podataka 100*5*centi po zadatku I tome slicno,ja na to nikad nisam naisao.Kako nekima uspeva da zarade mesecno 100$+ ?
          Ja se jedva dogegah do 10$.Moje pitanje je kako doci do boljih poslova?I kako zaraditi vece pare na microworkers?
          Dalje,Zelim podici ove pare.Dogovorio sam se sa calom da napravimo paypal na njegov racun,e sad da li adresa email na mw I paypal moraju biti iste?Sto se pina tice,mogu li prvo da ga zatrazim pa kad mi stigne da napravim pejpal ili prvo da otvorim paypal?Takodje da li Je moguce podici samo npr 10,25,50,100$ ili mogu povuci 12$,I ako npr povucem 10$ da li cu dobiti 9,..$?Izvinite na opsirnom pisanju I nabacanim recenicama,a svaka pomoc I sugestija je dobrodosla!!

          Comment


          • Citiat člana Pavle54 Pogledaj Post
            Vidim da su neki pisali ovde o nekim poslovima tipa unos podataka 100*5*centi po zadatku I tome slicno,ja na to nikad nisam naisao.Kako nekima uspeva da zarade mesecno 100$+ ?
            Ja se jedva dogegah do 10$.Moje pitanje je kako doci do boljih poslova?I kako zaraditi vece pare na microworkers?
            Dalje,Zelim podici ove pare.Dogovorio sam se sa calom da napravimo paypal na njegov racun,e sad da li adresa email na mw I paypal moraju biti iste?Sto se pina tice,mogu li prvo da ga zatrazim pa kad mi stigne da napravim pejpal ili prvo da otvorim paypal?Takodje da li Je moguce podici samo npr 10,25,50,100$ ili mogu povuci 12$,I ako npr povucem 10$ da li cu dobiti 9,..$?Izvinite na opsirnom pisanju I nabacanim recenicama,a svaka pomoc I sugestija je dobrodosla!!
            Ti poslici o kojima pricas ovde se dobijaju vremenom, kad te "poslodavac" ubaci u njegovu grupu i kad mu izleti takav posao....ne dobijaju bas svi te poslice, moras dobro da odradjujes posao pa onda vremenom mozda te neko i ubaci u te grupe.

            Za paypal smo pisali, mozes da uradis pretragu unutar ovog foruma pa da ti izbaci sve oko paypala pa procitaj, ja sam pomalo i zaboravio oko svega toga pa da sad ne lupam napamet, procitaj.
            Ja sad obicno radim preko zime kad imam dosta slobodnog vremena, ne ocekuj vise od 40-50$ mesecno ako aktivno radis, retko ko iz Srbije moze vise. Da si recimo u SAD imao bi prilicno vise posla i bolje placene poslice pa bi ako si aktivan lako dolazio i do 300$.

            Izvini sto kasnim sa odgovorom, ja slabije svracam ali svratim

            Pozzzz

            Comment


            • Pozz svima, ja sam nova ovde. Mada, vidim da ova tema vec duze vreme nije aktivna ali pokusacu. ​​​​​​

              Naime, pre optrilike mesec dana sam se registeovala na microworkers sajtu. Ali jos uvek nista ne radim, zato sto kad god kliknem na odredjeni posao umesto detalja u vezi tog posla otvara mi se neki test, koji me stalno vraca nazad i nikako da krenem da radim. Uz to, jos uvek mi taj pin nije stigao tako da me to sve nervira. Inace, radim na rapideworkersu koji je slicnog tipa ali je manje placeno. Da li moze neko da mi pojasni kako funkcionise sami pocetak na MW i o kakvim je sve poslovima rec. Na RW uglavnom yt share, comment, subscribe... Download, visit sites... Sign up i to je to.. Nema nekog izbora... A uz to sitan novac... Ne ocekujem ni na MW nista mnogo vise sto se novca tice ali koliko sam shvatila ima vise izbora poslica...
              Hvala unapred.

              Comment


              • Citiat člana Ida88 Pogledaj Post
                Pozz svima, ja sam nova ovde. Mada, vidim da ova tema vec duze vreme nije aktivna ali pokusacu. ​​​​​​

                Naime, pre optrilike mesec dana sam se registeovala na microworkers sajtu. Ali jos uvek nista ne radim, zato sto kad god kliknem na odredjeni posao umesto detalja u vezi tog posla otvara mi se neki test, koji me stalno vraca nazad i nikako da krenem da radim. Uz to, jos uvek mi taj pin nije stigao tako da me to sve nervira. Inace, radim na rapideworkersu koji je slicnog tipa ali je manje placeno. Da li moze neko da mi pojasni kako funkcionise sami pocetak na MW i o kakvim je sve poslovima rec. Na RW uglavnom yt share, comment, subscribe... Download, visit sites... Sign up i to je to.. Nema nekog izbora... A uz to sitan novac... Ne ocekujem ni na MW nista mnogo vise sto se novca tice ali koliko sam shvatila ima vise izbora poslica...
                Hvala unapred.
                A sta tacno pise u tom tekstu koji vam se pojavi? Da li to mozete da nam ovde kopirate?
                Sto se tice toga online raduckanja najbolji i jedini koji je ok je "Microworkers" sve ostalo je ili prevara ili gubljenje vremena.
                Sto se tice samog pocetka ja se vise i ne secam davno bese, na MW mozete da ocekujete uz dovoljno poznavanje engleskog oko 10eur sedmicno za oko 2h dnevno rada, sica ali kad se uhodate trebace vam za ovako nesto i manje vremena. Ako vise vremena posvetite i potrudite se mnogi koji daju posao ce vas ubaciti u njihove grupe pa cete dobijati vise posla koji vec znate kako se radi....

                ps
                Screenshot te stranice gde pise taj tekste je sasvim dovoljan, ili kopirajte. I samo da pomenem da cemo vam ovde pomoci oko MW i problema sa kojima nailazite tamo samo ne ocekujte odgovor bas tako brzo...ako primetimo odmah sledi odgovor a ako ne za dan ili dva

                Comment


                • Nece nesto da mi uploaduje sliku. Napisacu sta pise kad otvorim neki posao na MW:

                  English profiency test

                  Task instruction
                  1.all the questios are required.
                  2.please read all the questions carefully before submitting details.

                  Mislim, kapiram da je ovo neki test. Ali pokusavala sam da ga resim i nije uspevalo. Uvek me vraca na isto.

                  Comment


                  • Citiat člana Ida88 Pogledaj Post
                    Nece nesto da mi uploaduje sliku. Napisacu sta pise kad otvorim neki posao na MW:

                    English profiency test

                    Task instruction
                    1.all the questios are required.
                    2.please read all the questions carefully before submitting details.

                    Mislim, kapiram da je ovo neki test. Ali pokusavala sam da ga resim i nije uspevalo. Uvek me vraca na isto.
                    Koliko se secam to je test koji se radi na microworkers.com sajtu radi kako bi utvrdili nivo znanja engleskog jezika, znaci ali nije presudno za rad tamo... tj ako ga uradite dobro mozda bude nesto vise komplikovanijeg posla koji se i bolje placa.
                    Screenshot kad se to desi mnogo znaci kako bi vam pomogli, pa ako i kad zelite vi posaljite.

                    Inace za ovaj tekst sa eng ne bi trebalo da ima nikakvog uploada ili je bilo davno pa su menjali nesto....
                    Bilo bi dobro da procitas ovo pre pocetka rada tamo, narocito onaj deo oko slanja PINa na kucnu adresu
                    https://www.microworkers.com/faq-guidelines.php
                    Last edited by goxy30; 30-11-20, 18:26.

                    Comment


                    • Ukoliko neko radi na microworkers.com treba da zna da banuju cesto jer imaju navalu ljudi koji zele da rade a sa druge strane ta navala u nekim slucajevima pravi problem poslodavcima.
                      Najcesce se desava na TTV (Template Test & Verification) koji su ograniceni vremenom pa ako ste nekativni svega 100sec BAN
                      Onda najbolje ne raditi ove zadatke ili pre klika "Accept and start" procitati u "preview" sta treba da se uradi pa sve spremiti i onda poceti

                      Takodje banuju u sledecim slucajevima:
                      Ne otvarati vise od jedne stranice na microworkers.com sajtu, raditi sve u jednoj
                      Ne kliktati nikako "back" i slicno u browseru vec samo misem unutar samog sajta, nista od komandi na tastaturi sto bi vas vracalo na prethodnu stranicu i slicno, nikako F5 za refresh...znaci nema onoga kao nekad refresh pa da se vreme za zadatak resetuje.

                      Prvo prospu nekakvo upozorenje i ban na 5min, ucinite isto opet u toku 24h ide ban na 24h, ponovite gresku opet ide ban na 24h i posle nekog vremena ide ban na 3 pa na 6 meseci...

                      Ako vam padne na pamet da otvorite novi nalog budite oprezni da to bude na novoj internet konekciji, da prijavite novu adresu i ime kako bi primili PIN postom, i da za slanje novca koristite novi Paypal nalog jer ako vas uhvate sledi trajni ban

                      Comment

                      Working...
                      X