Objava

Collapse
No announcement yet.

Zena sef?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Prasici, ptice, palme i kokosi, lepo je nama ovde
    Zene kao i muskarci jesu za nesto manje a za nesto vise sposobni, jednostavno majka priroda se o tome postarala.
    Van pameti je da neko ide protiv toga, zene mogu biti sefovi ali je moje misljenje da je muskarcima iz vise razloga to lakse i prirodnije raditi.

    Comment


    • #32
      ne znam meni je peder sef

      Comment


      • #33
        Radim u muskoj firmi. Nema zena kod nas. Jbg...

        Ali, poznajem zene koje su na rukovodecim mestima. Uglavnom su odgovorne i rado bih saradjivao sa njima. Seksualne aluzije su stvar opustenih momenata u nekoj firmi, i ako su fino dozirane onda prave atmosferu u nekom datom momentu. Sve preko te granice nije dobro ni za sefa ni za radnike...

        Comment


        • #34
          žena na rukovodećem mestu ako je sposobna i zna posao, jednako je dobra kao muškarac istih kvaliteta, njena je prednost u tome što uvek razmišlja o firmi kao o svom domaćinstvu i porodici...
          priznali vi ili ne, ipak su žene u lošijem položaju, pre svega manje su plaćene za isti posao, a i svaka muška svinja misli da je tu samo da bi je on povalio...
          zato neke deluju kao kučke, hladne i proračunate, a neke svoju ženstvenost znaju da iskoriste kao prednost...granice postavljaju same...

          Comment


          • #35
            Moja sefica je zena..odnosno devojka,koja ako nije imala sex sa direktorom odavno posenluci i ponasa se kao diktator,isfrustirana,nedojebana...a ne ume to iskanalisati.Mislim da zena nije za sefa,sem ako nije samosvesna licnost koja zna gde joj je mesto u realnom zivotu.I ja sam zena...ali nisam prihvatila taj posao kad mi je svojevremeno bio nudjen...

            Comment


            • #36
              Citiat člana matador Pogledaj Post
              ne znam meni je peder sef

              Comment


              • #37
                Ja sam sef jednog pogona u fabrici u kojoj radim. Svakodnevno sam okruzena i muskarcima i zenama kojima sam predpostavljena. U pocetku su bile neke carke tipa da me malo iskusavaju, skuvaju mi slanu kafu itd....ali samo znanjem sam postavila stvari na svoje mesto i sad se zna ko sta rad i koliki je kome domet

                Comment


                • #38
                  Ne idi utabanim putem,umesto toga kreni tamo gde puta nema i ostavi trag, iskreno bas mi se svidja ovaj slogan samo nikako da krenem tim nekim drugim putem ne znam zasto ... a sto poredite ovo muski ,zenski sef meni su muski dosadili voleo bi da imam nekog zenskog pa da vidim i tu varijantu ... pozzzzz

                  Comment


                  • #39
                    zena sef pa meni to bas prijatno zvuci ,voleo bih da i ja imam zenu za sefa

                    Comment


                    • #40
                      zena sef naravno mnogo je bolja komunikacija sa zenom kao sefom jer ume bolje da saslusa radnika

                      Comment


                      • #41
                        Po meni žene su bolji šefovi bar moji radnici to meni kažu ,imamo puno više razumevanja i nismo namćori ,cenimo samo rad i trud i znamo da nagradimo radnika za to .
                        Net je izvor zabave ,pa hajde da se zabavljamo

                        Comment


                        • #42
                          e jbg kod mene sve muski, a bas bi pasovala jedna sefica, nako u minicu

                          Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                          Comment

                          Working...
                          X