Objava

Collapse
No announcement yet.

Sportovi na vodi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Evo pravilnik je gotov.
    1.vise
    2.jace
    3.bolje

    samo je nebo granica

    Comment


    • #17
      Nepredvidivi..morash to u slici..ne kapiram brate mili!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Ae dok se ne smislish da poradimo malko na skokovima u vodu....E i to sam radila, hehe dok me nije hlor sebo i zezno bubne opne...eeeh...tako to biva kad se previshe sniva...

      Comment


      • #18
        Ja cu nevin ostati pored vas naivnih.Samo zatvori oci i slikace se pojaviti sama.

        Comment


        • #19
          Nevin....da nije u mushtiklu?
          Ma..kakva slika i zatvorene oci.....tztztz ja sanjam u boji.otvorenih ociju,.hehe i vidim oma i u 3D..no frks for me
          mislila sam da se malko "pomucish" i poshaljesh tvoju ideju(foto) kako bi to izgledalo iz vizure mushkog oka...eto...

          Comment


          • #20
            Obozavam da plivam, i to cinim rekreativno, pratim i vodene sportove, kad sam u mogucnosti ( umetnicko plivanje, skokove...)



            http://www.youtube.com/watch?v=sarDPWK2S3I
            If you hate me, you’re the looser, not me

            Comment


            • #21
              Citiat člana Toxic Pogledaj Post
              Obozavam da plivam, i to cinim rekreativno, pratim i vodene sportove, kad sam u mogucnosti ( umetnicko plivanje, skokove...)



              http://www.youtube.com/watch?v=sarDPWK2S3I
              ae samnom na plivanje

              Comment


              • #22

                Comment


                • #23
                  Cavic osvojio zlato
                  If you hate me, you’re the looser, not me

                  Comment


                  • #24
                    Volim vodene sportove i Volim sto smo ponovo prvaci SVETA U vaterpolu.
                    Bravo majstori

                    Comment


                    • #25
                      "Omega" priznala nepravdu Čaviću
                      7. avgust 2009. | 00:44 | Izvor: Blic
                      Milorad Čavić stigao je na cilj pre Majkla Felpsa u trci na 100 metara delfin stilom na Olimpijskim igrama u Pekingu, priznala je kompanija "Omega".

                      Zvanični merač vremena na takmičenjima FINA je priznala grešku, ali ipak će zlato ostati u rukama američkog plivača, piše "Blic". Omega je priznala da je Čavić prvi dotakao taster na cilju, ali je to Felps učinio snažnije, pa je njegov udarac pre registrovan.

                      "Kod sistema 'tač ped' mora da se razume da ima ogromne razlike između dodirnuti i udariti taster. Video je jasan, Čavić je dotakao taster pre Felpsa, ali je klizao kroz vodu, dok je Felps jurio prema tasteru i snažno ga udario pre Čavića. Razlika između njih je zaista jedan hiljaditi deo sekunde".

                      "Svi zapisi koje imamo, uz ono što je sistem pokazao, potvrđuju to. Sve je pokazano FINA, Čavićevom treneru, koji je odgledao video i posle minut rekao: 'OK, nema problema. I to je rezultat", saopštila je Omega.

                      Čavićev menadžer Petar Popović izjavio je da je zatečen priznanjem Omege.

                      "Nisam očekivao da će to Omega uraditi, ali za nas to nije ništa novo, jer smo znali još u Pekingu da je Milorad prvi dotakao zid. Ali, eto oni su se posle godinu dana setili i priznali ono što je ceo svet video", rekao je Popović.

                      Comment


                      • #26
                        Re: Sportovi na vodi

                        Slavite, zvezdaši! Zvezda je šampion Evrope.
                        "Rezultatom 8-7, vaterpolisti Crvene zvezde savladali su Jug i osvojili titulu šampiona Evrope u vatepolu za sezonu 2012/2013.

                        Najefikasniji u Zvezdi bio je Pijetlović sa dva gola, po jedan su dali Rađen, Prlainović, Strahinja Rašović, Viktor Rašović, Vapenski i Marko Avramović.

                        U ekipi Juga istakao se Janović sa tri sjajna gola, Bošković je postigao dva dok su Joković i Dobud po jednom savladali Šefika.

                        Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                        Comment

                        Working...
                        X