Objava

Collapse
No announcement yet.

Parkour...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Parkour...

    l'art du déplacement' (Parkour) iliti kretanje od jedne do druge tacke najefikasnije i najbrze moguce, koristeci sve mogucnosti ljudskog tela

    Sport-vestina je namenjena da se prevazidju fizicke prepreke uz pomoc svega sto se nalazi u okolini, stene, zidovi....obicno se praktikuje po urbanim sredinama

    Parkour je osnovao David Belle i nekoliko njegovih prijatelja u Francuskoj, zamisljen je kao vestina koja spaja sve najbolje od tela i duha a u cilju prevazilazenja prepreka u stanju opasnosti-hitnosti
    Moje vidjenje vestine koja je po meni vise nego vredno paznje, steta sto kod nas svega 4-5 ljudi u drzavi pokusava nesto oko ovoga
    David Belle


    David Belle
    Na klipu je i sam osnivac, nema montaze(sto se tice Davida), sve je stvarno, naravno dodata je muzika i seceni su klipovi da bi sve izgledalo mnogo brze i zanimljivije, uzivajte
    Last edited by goxy30; 29-12-08, 20:56.

  • #2
    Sve je to lepo... Za gledati

    Comment


    • #3
      Ti mora da si neka buca the 'trupac'....znash ono mrda goozu samo kad se dele kolachi ili kad jadna mora da kakhi

      Ae ne :spam: po temi, vec prokomentarisi valjano, ko neki 'piki' koji gricka semenke...ono pljuc pljuc pljuc i kao nesto je rekao....a samo djubre za njim osta

      Nemoj da spamujes, nije ok ljubi te ja u krilce
      __________________

      Dakle David Belle, ja se divim coveku koji je posvetio zivot onome sto 'najvise' voli, u cemu uziva....evo sledeci klip je dokaz da covek moze da lepo zaradi dok ujedno i 'ne oseca' posao

      Ja tezim ka slicnome, za koju god ce da vidim ima li vajde

      David Belle
      Last edited by goxy30; 30-12-08, 18:58.

      Comment


      • #4
        Nije to spam vec moje vidjenje ovoga sporta Zaista je lepo gledati snimke poput tog sto si dao ... Ali koliko je vezbanja i povreda bilo potrebno da se tako nesto nauci...
        Mislim da su te osobe koje se time bave malo hmmm...

        Comment


        • #5
          Za sve je potrebno vreme ukoliko zelis nesto vredno, po meni ovo je vredno i sve je stvar vezbe vezbe i vezbe (+nesto talenta naravno)
          Jednom se zivi, jednom i mre, svako 'bira' kad kako i gde, sve je na nama !
          Te osobe su sto se mene tice vredne postovanja
          Dvinsk Clan Rusija


          Amaterski snimak
          Last edited by goxy30; 04-01-09, 23:13.

          Comment


          • #6

            Comment


            • #7
              Ladies Ladies

              Comment


              • #8

                Comment

                Working...
                X