Objava

Collapse
No announcement yet.

Moj kućni ljubimac...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31

    Comment


    • #32
      Bosanac,sunce ti tvoje.....

      Citiat člana nepredvidivi Pogledaj Post
      Hocu i ja pudlu.:spam:




      PudlaBejbi,napujdaj tu "malu pudlu na njega"




      ....Moj Gvozden..
      Last edited by Bebe; 21-02-09, 23:40.

      Comment


      • #33
        Ja za sad imam dvije zvijeri

        Mikija hrcka:


        I Fleky-ja zamorca:


        Mislio sam i samojeda da uzmem ali jos sam u fazi razmisljanja...jbg plav sam pa mi treba dugo da razmislim (plavka bez uvrede) :P

        Comment


        • #34
          Pas Zli,macak Duca,i primova koju sam skoro pokupio.Malo stene...nema ime...interno ga zovem seronja.Neverovatno koliko to kuce moze hrane da preradi...Znam da mi se desna ruka pretvorila u dzoger.Crkoh cisteci.

          Comment


          • #35
            Evo i ovde malo da se hvalim novim macetom



            Upoznajte Micu

            Comment


            • #36

              Bas lepa maca
              Mica ili Mića?

              Pitam jer ako je Mica onda da cekam njen okot pa da mi das jedno malo
              [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
              Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

              Comment


              • #37
                Gospodjica Didi je na mom profilu, crna, zeleno gleda i prede...

                ---------- Post added at 17:54 ---------- Previous post was at 17:53 ----------

                Evo je i ovde odmah levo.

                Comment


                • #38
                  Posmatram macka Peru……zavrsio je s jelom, oprao svoje lice, sjeo , malo razmislio i donio odluku- poslije jela najbolje je spavati…….Pero je superirono bice, on posjeduje tacnu kolicinu znanja, ne postoji znanje koje mu nedostaje i nema nepotrebna znanja…..a odakle mu ta tacna kolicina znanja, zasto je ja ne posjedujem????......Pero nije odrastao sa majkom mu mackom, odrastao je uz mene, pa kako to da nije naucio moja znanja nego macija???....sta bi bilo da sam ja odrastao sa vukovima, da li bih ja naucio da govorim ili bih zavijao???......
                  Cudno je to sa znanjima, covjek ih stice ucenjem, i sto ti se kolicina znanja o necemu poveceva to su ti i neznanja o tome istome veca, jer znanje uglavom vodi na put znanja o neznanju…….i hvata me strah od neznanja vlastitoga…..ali imam srecu, pripadam vrsti homo sapiens, bas kao i moji prijatelji…..a kada bi moji prijatelji prihvatili i razumjeli svaku moju frustraciju i strah, ili prihvatili istinu o meni i mojim neznanjima, morali bi me smatrati bolesnim……na srecu to nije tako, jer sa prijateljima provodim mali dio vremena i to je vrijeme kvaliteta, vrijeme drugacijeg povjerenja- one najmracnije strane o samome sebe ostaju za usamljene sate……to je jedna od karatkeristika vrste- gluma……
                  Htio bih da pomilujem Peru, ali necu da ga budim……gledam ga i mislim: « e moj superiorni Pero, teret moj je prepun kamenja bezvrijednog a iz tvog srebro isijava»…..
                  On se protegne, pogleda me zacudjeno i udobnije se smjesti…spava i salje mi poruku: « nemas ti pojma…..svijet nije ni znanje ni neznanje , svijet je nesto sto tek treba da se desi»……
                  I drago mi da ga imam, drago mi sto svoju superiornost zivi u mojoj blizini……

                  Comment


                  • #39
                    Moja mačka je juče imala rođendan, danas odmara na ćebetu naravno .
                    Ko je ljubio, ljubio. Udajem se u subotu

                    Comment


                    • #40

                      ovo je ona mala pufnica postala mama
                      ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        na sankanju
                        ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Zaliv: Moj kućni ljubimac...

                          Ko je ljubio, ljubio. Udajem se u subotu

                          Comment


                          • #43
                            Zaliv: Moj kućni ljubimac...

                            macan djole

                            Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                            Comment


                            • #44
                              Zaliv: Moj kućni ljubimac...

                              Ko je ljubio, ljubio. Udajem se u subotu

                              Comment


                              • #45
                                Moji mezimci, Dona i Ikarus..........

                                Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                                Comment

                                Working...
                                X