Objava

Collapse
No announcement yet.

Da li verujete u postojanje vanzemaljskog zivota?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li verujete u postojanje vanzemaljskog zivota?

    Da li ste ikad razmisljali o tome? Verujete li ili ne i navedite razloge....
    Takodje da li verujete u one price da su NLOi vidjeni na zemlji?

  • #2
    Evo prvo ja... Verujem da postoji zivot izvan zemlje... Sigurno je da su se u tolikom svemiru jos negde stvorili optimalni uslovi za zivot... Sad pitanje je kakav oblik zivota...
    A sto se tice NLOa u to ne verujem...

    Comment


    • #3

      Comment


      • #4
        Srbi su se sigurno naselili na još nekim planetama. Bog je nebeskom narodu zbog toga i stvorio ovol'ki space! NLO su u stvari 'spacey-advanced' modeli BMW i AMG, posebno izrađeni za naše napredne sunarodnjake.

        Comment


        • #5
          Verujem...jbg koliki bi prepotentni skotovi trebali da budemo da bi mislili da smo jedina živa bića u bezgraničnom svemiru, u kome postoje ko zna još koliko sunčevih sistema itd. i sl. Kakva živa bića i na kom nivou razvoja nikad nećemo saznati, ali da smo sami - nismo.

          Istina je negde tamo...

          Comment


          • #6
            Matematicke metode verovatnoce kazu da ima a da li ima inteligentnijih civilizacija hmm pitanje

            Comment


            • #7
              jock ja....ne verujem, ne hvala.
              zasto? zato sto nemam vremena za gubljenje na to.

              Comment


              • #8
                Citiat člana HardCandy Pogledaj Post
                Srbi su se sigurno naselili na još nekim planetama. Bog je nebeskom narodu zbog toga i stvorio ovol'ki space! NLO su u stvari 'spacey-advanced' modeli BMW i AMG, posebno izrađeni za naše napredne sunarodnjake.
                Ja mislim da smo mi vanzemaljci, ali bez sale

                Svakako da postoji zivot tamo negde, zasto bi mi bili jednina planeta u beskrajnom svemiru !?
                Kad covek (ne mi srbi, mi vec to znamo) bude nasao nacina da putuje brzinom svetlosti...ubrzo potom covek ce naci zivot tamo negde...

                To da nas posecuju vanzemaljci verovatno i nije daleko od istine, razmislite samo kakva bi pometnja nastala da svi znaju za to, a sa druge strane mozda i sama bica sa drugih planeta ne zele (imajuci u vidu nas stadijum razvoja) da nam daju do znanja da su tu ili da....

                Definitivno postoje, pitanje je samo u kom obliku,....

                Ukoliko nisu svracali nadam se samo da nece uspostaviti prvi kontakt sa nama srbima, jer nece steci pravi utisak
                Mi nismo zemljani

                Comment


                • #9
                  Prvenstveno definisati 'život'!
                  Ovaj kosmički trenutak u kojem se iz ničega stvorimo i u ništa se pretvorimo- nije nikakva mera 'života'.
                  Čovečiji oblik postojanja je tako krhak i beznačajan da bi nešto značio u surovom svemiru. Planetu Zemlju je bog stvorio kao neku vrstu zabave, akvarijum ili oazu sa puno raznih životinjica, među kojima smo i mi. Sva ova naša nastojanja da spoznamo neke dublje suštine bivstva i svemira- uzaludna su. U pokušaju spoznaje univerzuma i drugih oblika života, mi smo jednako ograničeni kao naše crevne bakterije u pokušaju da razumeju atomsku fisiju...
                  Drugi, vanzemaljski oblici života su DRUGAČIJEG OBLIKA! Tela zemaljskih bića nisu podesna za vanzemaljski način života, te pretpostavljam da 'vanzemaljci' i ne postoje u ograničenom fizičkom, telesnom obliku.

                  Comment


                  • #10
                    Postoje nebrojeni dokazi u arhivima vecine zemalja koje imaju mogucnosti da prate odredjena desavanja....naravno svaka zemlja to cuva kao drzavnu tajnu

                    Recimo
                    http://www.youtube.com/watch?v=IivE04QipjY

                    Comment


                    • #11
                      Naravno i sam sam pomalo vanzemaljac.

                      Comment


                      • #12
                        Naravno da postoje.Postoje razne price..ove i one..ovde i onde...da nekad negde..video je neko.
                        Nista ne zanemarujem...cak mislim da ih ima medju nama.

                        Comment


                        • #13
                          Zašto da ne?! Postoje, naravno! Ne znam samo da li bih volela da ih upoznam ili ne...
                          Svidja mi se ova zemljica, takva kakva je...A i oblik koji mi imamo je sasvim OK. Ne bih baš da imam glavu kao LCD TV ili noge kao drške od metle, da se deca rađaju u staklenim kazanima...ili da ih pravimo bez dodira...
                          Biste li vi?
                          Neka ih oni tamo gde jesu...za sada :

                          Comment


                          • #14
                            Pa i mi nismo odavde neko jednom rece
                            [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                            Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                            Comment


                            • #15
                              Ne ,cak ne verujem ni da je zemlja okrugla mislim ja nemam nista od toga na njoj sam bila globus ili ravna,ali logicnije mi je da nismo globus i generalno me zabole kakva je ,ali napisah eto sta je logicnije Ne znam ni sta je to logicno ali osecam da je tu rec trebalo da napisem u ovo

                              Comment

                              Working...
                              X