Objava

Collapse
No announcement yet.

Muskarac VS Zena

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ti si Crnogorac, jado, ne računaš se u objektivne
    Citiat člana Crvenkapica
    jebeš ljubav ako nije nesrećna

    Comment


    • #17
      Citiat člana Ice man Pogledaj Post
      Ti si Crnogorac, jado, ne računaš se u objektivne
      Ipak cu da sutim, samo bi reka da se slazem sa ovim sto je otvoria ovu temu

      Comment


      • #18
        Citiat člana SrbinCrnoGorac Pogledaj Post
        Ipak cu da sutim, samo bi reka da se slazem sa ovim sto je otvoria ovu temu
        I bolje je da cutis
        Ja bih predlozila administratoru da zatvori ovu temu
        [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
        Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

        Comment


        • #19
          administrator nema vremena za forum,
          tako da je tema otvorena do daljnjeg
          Citiat člana Crvenkapica
          jebeš ljubav ako nije nesrećna

          Comment


          • #20
            Nisam zenomrzac zaista, samo diskutujem i gledam da budem realan !!!

            Evo bas malopre ujim nesto netom I nekako me inkovi ovukosena potpuno drugu stranu
            Opet neke teme o zenama, jadne zene, ene ovo trpe, zene ono….neravnopravnost itd
            Procitam recimo ovo:
            Zene cine 50% stanovnistva
            Zene na svetskom nivou preuzimaju 2/3 poslova
            Uzimaju samo 10% od sveukupnih primanja
            I u svom posedu imaju 1% kapitala ili cega vec

            E sad mogu reci da je to glupost, prvo zena ima vise od 50%, drugo, ja aista ne vidim ko mi normalan moze reci da zene obavljaju 2/3 svih poslova, to je naprosto glupost,
            Da uzimaju samo 10% od primanja u recimo bilo kojoj prosecnoj firmi? Pa to je smesno, ranije sam radio u firmi gde je cistacica imala 200eur a cinovnik oko 400, doduse on je bio skolovan ona nije…dok je cinovnikova koleginica zaista sa istom skolom imala 350eur platu (ali to nije 10% vec..)
            I da u svom posedu imaju samo 1% svega, pa to je smesno I netacno, svakako da imaju mnogomanje od muskaraca jer je istorija, kultura i…mnogo toga uticalo na to
            Ali ljudi budimo realni, evo mog posta u jednom blogu gde se tit v boric a zenska prava mlate I glupiraju a ne vide cinjenice pred sobom vec leprsaju dokoni I seru
            Citiram jednu damu sa tog bloga:
            “porazavajuca statistika. jaaaakooo sam se iznervirala!
            “men are half the world’s population, working one third of the world’s working hours, receiving 90% of the world’s income, owing over 90% of the world’s property”
            obrni, okreni, katastrofa!”

            A drug ace na ovo:
            “I ja se jakooooo nerviram. Stalno!!! Svaki put odlepim od ovakvih
            statistika…
            Moramo nesto da promenimo!”

            Evo mog posta koji dodje psole toga:
            “da promenite planetu hahahah
            pa znate kako, vremena se menjaju, u proslosti su uglavnom muskarci isli u rat i ginuli pa je i normalno da je tako kako jeste…ne ocekujete valjda da neko ide i drzi glavu u torbi a vrati se kuci i slusa zenu i ona bude glavna..ne ide to tako jbg, a I druga su vremena bila
            Sada imate sva prava, i kad budete jednako zrtvovale sve kao i muskarci, kad dobijete jednakost kakvu i treba da dobijete e onda ce sve biti jednako
            E sad…a kad ce to biti ?
            pa nikad
            zasto?
            zato sto nemate visuljak medju noge i zato sto volite da vam muskarac pridje i…(zvuci pomalo vulgarno ali kako god obrnete na to se sve svodi)
            ne vidim razlog drami, priroda je to odavno nametnula tako, nije to niko izmislio jbte
            stvar je u tome sto danas imamo toliko qrcopacenica koje sede kuci i ne radjaju decu vec evo pisu recimo ovde
            mora da postujem ovo i na nasem sajtu

            e sad znam da zenama ovo nece zvucati lepo itd, ali toje istina I cinjenica, zar bi volele da budete dominantne kaosto muskarci tojesu, e pa ta dominacija od kreveta se prenosii na sve ostalo…priroda je jedno, a frustracija I zelja nesto sasvim drugo
            ko god se okrenuo protiv prirode mora da je dobro prosao

            mislite o tome

            napisano na brzinu, verovatno dosta gresaka ali sustina je tu

            Comment


            • #21
              I ja se uvek iznerviram kad čitam Goxyja na ovoj temi
              Zašto bi vama visuljak među noge što imate davao pravo da dominirate? I to još kao - priroda vam dala
              U statistiku nikad nisam verovala, ali moguće je da je tačna, nažalost još uvek ima mnogo zemalja u svetu gde ne postoje ''prava žena'', pa kad se to sve sabere, oduzme, pomnoži i podeli, dobije se možda baš takva slika.
              U zemlji Srbiji, na papire postoji jednakost, ali ima još mnogo žena koje nemaju tu jednakost u sopstvenoj kući. Primer moje prijateljice koja radi, i to ne u kancelariji, nego fizički teško radi osam sati, dok njen muž sedi na dupetu šest sati na poslu, njena plata je čak i veća, i opet kad dođe kući on sedi i gleda tv, dok ona kuva, sprema, pere i sve ostalo... Jbm ti ja takvu jednakost

              Comment


              • #22
                Mi zene jos robujemo a ovaj gore nesto pametuje, sramota
                Neke treba kamenovati
                Sledeci put kad toliko seres seri polako i napisi kako treba
                [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                Comment


                • #23
                  Ko će sve ovo da čita šta ste napisali,ali da i ja rečem po neku na ovoj temi,ma žene su bre zlo,ali zlo bez kojeg ne možemo.
                  Muškarac i žena ne mogu da se porede,jer ima mnogo stvari u kojima smo mi bolji i u kojima su žene bolje,ali većinu stvari koje rade žene mogu i muškarci što nije i obratno,recimo tvrdim a i naučno je dokazano da su muškarci bolji kuvari,muškarci su mnogo nežniji od žena ali to vešto skrivamo,muškarci su mnogo pedantniji...da ne nabrajam trebalo bi mi godinu dana pa i više.
                  Recimo posao koji ja obavljam u svetu postoje samo 3 žene koje rade to isto ???...
                  Uglavnom žena koja dozvoli da bude rob muškarca kako vidim da je gore navedeno treba da se stidi,treba da se zna i ko je glava porodice ali ne treba prelaziti granicu,ovde prvenstveno mislim na upotrebu fizičke sile ka lepšem polu,svako ko digne ruku na žensko treba mu je odmah i odseći,zaslužuju one to više puta ali mnogo će ih više zaboleti ako se samo osmehnemo.
                  Ala ja .ereeem

                  Comment

                  Working...
                  X