Objava

Collapse
No announcement yet.

"Pametniji popusta"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    ja popustim tek u wc-u

    Comment


    • #32
      "Ne prepiri se sa budalom, neki nece uociti razliku."
      ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
      sigpic

      Comment


      • #33
        Citiat člana meduza Pogledaj Post
        ja popustim tek u wc-u


        ja toliko ne popustam da cak i u wc-u kazem "nezvanom gostu" ocesh cvrc, ne moze to tako bez pitanja...i stisnem se malo a onda ga pustim
        ohhhhhh

        Comment


        • #34
          Nisam sujetna, znam kada pogresim i nije mi ispod casti to da priznam, kazem reči "Izvini, oprosti". Zbog čega , ne? Nisam nepogrešiva. Nesalomiva. Iskljuciva. Umem da primim dobronamernu kritiku i tada ispravljam sebe i korigujem. A kada vidim da neko samo hoce da me "pokopa" a pritom nema ni argumente, sto je obično avaj kao jedno uz drugo, ruku pod ruku...tada ne reagujem. Ali kada znam da sam nešto u pravu, skroz na kroz, tada nije poJenta u popustanju, vec u principima. Tada ne popuštam, jer kada sam svesna toga da sam u pravu, dajem sebi za pravo da ne dam drugome za isto da nisam. Tada nema Boga oca da popustim, jer drzim do svoga Ja i onoga u sta verujem. ♥

          Comment


          • #35
            Dok pametniji popuštaju, glupi vladaju


            SVE sta napišem smatrajte Salom

            Comment


            • #36
              povuci potegni repa se ischupati ne moze...moras zvati neKu tvrdoglavu boodalu i ona je uvek ischupa

              pamet iliti iteligencija (inteligere razumeti shvatiti) je nesto sto svako od nas ima u manjoj ili vecoj meri za ovo ili ono....

              e sad recimo nadjes se u kamenom dobu gde neki stojko dobro i pametno koristi toljagu i svi bi za njega rekli pametan vid kako samo loopa

              il neki ribar peca brate tamo gde i ribe nema chudo od coveka tj ribara, al jadan ne zna sa zenom nishta, a ni sa komsilukom samo sa ribom i to onom u vodi

              ili recimo neki fizicar, brate studije i studije, ljudi izradise cuda i cuda po njegovim.... al seta ulicom i sve se saplice, ima problem sa orjentacijom, ima 101 fobiju itd....

              nema pametnih, nema glupih po meni, ima samo onih koji u odredjenim poljima strche
              missim svi mi se razlikujemo vrlo malo, vecina ljudi ima veoma slican koeficijent intiligencije ( a i nacin utvrdjivanja je ipak sporan) da je to smesno, mislim ta razlika

              ja bi rekao, pametniji ne popusta, pametniji se samo opusta kad izgleda da popusta
              ja popustam samo kajs kada se prejedem, i to bi bilo sve

              Comment


              • #37
                Re: "Pametniji popusta"

                Uuuu,gde me nadjeee...pa ja ovan...popušta zid

                Comment

                Working...
                X