Objava

Collapse
No announcement yet.

Juce sam doziveo sudar, sta mislite o zenama vozacima !?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Juce sam doziveo sudar, sta mislite o zenama vozacima !?

    Bilo je juche, negde tamo na A.Komandi....idem ja mojom trakom kad odjednom sa moje desne strane devojka u lepom novom autu.....i samo zachuh Skriiiiiiipppp ode moj prednji branik da se prosheta....srce mi stade, joj mog ljubimca za kog me vezu tolike uspomene (zato ga jos ne prodajem) napalo ga okrutno cheljade

    Izadjem ja iz kola, ono....disi duboko, ne nerviraj se....izadje devojka iz kola, i kaze :
    "kriva sam, kriva sam, ajde da se dogovorimo...." zbunih se isprva, i nekako me njen stav i lik umirishe i sve prihvatih kao da kupujem par virsli na kiosku

    Evo danas smo se nasli i dala mi je tih 50eur za shtetu, shteta odbila je poziv za piche, a bash me je zanimalo ko je to bio sto mi je mog ljubimca tako chuknuo a da se ja ipak nisam naljutio!?
    Bas prijatno iskustvo, menjam misljenje o zenama vozacima!
    Last edited by goxy30; 21-10-08, 21:28. Razlog: pa brzo pishem, a i previshe greshim ebiga :)

  • #2
    Samo auto ogrebano? Steta, da si ti malo povredjen evo ponudila bih se da ti vidam rane

    Comment


    • #3

      A jel ti vozish ishta drugo osim sanki, i nekih zgodnih bilmeza ?

      Comment


      • #4
        Ja bih da vozim tebe

        Comment


        • #5
          Ma nit sam zgodan nit bilmez, pishi propalo

          Comment


          • #6
            Nisam ja ni rekla da vozim zgodne bilmeze vec ti

            Comment


            • #7
              fairy...sta velis da te bata provoza na tablice strane
              C'era una volta....

              Comment


              • #8
                Ma ona se samo folira i vozi na biciklu !

                Comment


                • #9
                  Jel to ja osecam znake ljubomore

                  Comment


                  • #10
                    nema potrebe za ljubomorom....i ja vozim krntiju...a sad koju nek to bude iznenadjenje...samo cu reci da je crna metalik boja sa perl-efektom...inace druge boje ne simaptisem...pogotovu ako je rijec o ljubimcu cetverotockasu kao sto je naveo axxo
                    C'era una volta....

                    Comment


                    • #11
                      Da li se to cuje zvuk qrcenja..ili sam prolupala.stres(od sudara)

                      Kome treba vestacko disanje?

                      Eh, axxo..slabo si "odradio stetu...znam..utisak je vazan..ali i reflexi..jbt..dokle da te ucim da se odmah "bacish na zrtvu"...jooooj!
                      Zenke su danas opaki vozaci (ima gi raznih)...samo je pitanje nose li minic ili br konfekcije 46. (IQ se kod zena -podrazumeva..da je ogroman)

                      A old-tajmeri..ukoliko imaju mrak osoblje,,mogu da budu interesantni

                      Comment


                      • #12


                        Trebo sam haubu sa njom da ochistim negde pored puta, iza nekog grma....

                        Comment


                        • #13
                          Posle nesrece policajac pita njega kako se to desilo:
                          Dok sam se brijao,citao novine, doruckovao i pio kafu gospodjicin auto je naglo skrenuo i udario me!
                          Policajac postavlja isto pitanje njoj:
                          Znate dok sam se sminkala, lakirala nokte,pila kaficu, doruckovala i pricala telefonom sa drugaricom ovaj gospodin se stvorio niotkuda i eto nas ovde!

                          Comment


                          • #14
                            axxy, bre, trebalo je da me konstatuješ :-) i ja bih ti posavetovao da ne pristaješ na nagodbu na licu mesta!
                            Bolje da su došli plavci, napisali zapisnik, od osiguranja naplatiš 5x više para, tako da popraviš i svoj i njen auto, preko polise osiguranja saznaš ko je i đe živi, platiš joj kaznu za prekršaj, usput se zbližite kod prekršajnog sudije, izvedeš je na večeru da proslavite taj sudbinski sudar... I na kraju oboje profitirate, a naredne sudare zakazujte, da ne stradaju nedužni automobili.
                            ...možda se ogrebeš i za koji đir njenom makinom...

                            Comment


                            • #15

                              Comment

                              Working...
                              X