Objava

Collapse
No announcement yet.

Kako smo izgledali kao klinci i klinceze

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako smo izgledali kao klinci i klinceze

    Kako ste izgledali kao klinci: odeća, frizure...
    Last edited by Futura; 30-10-11, 12:39.

  • #2
    Ovako neshto definitivno sam bila ja

    Comment


    • #3


      Evo jedina moja slicica kad sam bila mala, koju imam u kompu... Cim skeniram druge kacim ih

      Kad bi se zanemarila frizura.. Mozda bi i izgledala kao lepo detence

      Comment


      • #4
        Bila sam najmanja beba u porodilištu i jako mirna......
        Posle je mama ludela od mršavog,kovrdžavog čudovišta,koje jeuvek bilo u ranama,modricama i ubojima. Suknjice su mi stajale užasno,nogice su mi bile kao štapići

        I danas kad priča o tome,ne može da veruje u šta sam se pretvorila od slatke,mirne i dobre bebe

        Comment


        • #5

          Comment


          • #6
            HM...secam se da sam nosio sorc i bele hulahopke...Da se ne smrzne dete.Jedini od muskaraca u odelenju.I secam se da sam umlatio svakog ko mi se smejao.Toga se verovatno i oni secaju.I ogromnu krznenu kapu sa nausnjacima.Nju sam izgubio kad sam upao u shaht....A da,i sal dugacak bar metar i po.Bakinih ruku delo.Secam se da je bilo problematicno okretati glavu kad mi zamotaju taj sal.

            Comment


            • #7
              pravi mali rus

              Comment


              • #8
                Ja sam uvek nosila neke haljinice veselih boja,pa me seka zaebavala da sam seljanka
                a mamine cipele su mi bile atrakcija,govorili mi polomicu nogu al ne vredi..obujem pa nosim dok me ne umlate ili pokrivim shtiklu i to sam sve birala sa najvecim shtiklama
                moje su bile neke lakovane pa nisu bile u modi

                Comment


                • #9
                  jeste, uvek si izgledala ko princeza, a gle ja sa tregerašice što baba isplela mom bratu, pa sam ih nasledila
                  Last edited by Galadriel; 22-01-09, 15:27.

                  Comment


                  • #10


                    a zato li me utepa ti onaj put

                    Comment


                    • #11
                      Ne bre, nego zbog ovu lutku, nisi baš morala oči da joj povadiš

                      Comment


                      • #12
                        bila sam pravo mushko...to je i bila moja zelja velika....bash sam mrzela shto sam zensko....imala sam uvjek kratku kosu,nisam nosila minjushe nosila farmerice shiroke i duge majice da prikriju moju zenstvenost..... i uvjek sam igrala sa dechacima fudbal i sve drugo....ma tako je bilo dugo....dok nisam pochela da se shminkam i oblachim malo zenstvenije po duge rasprave s mojom majkom koja mi je prebacivala da kvarim tako i moju sestru koja je uvjek gledala primer u meni........
                        Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

                        Comment


                        • #13

                          Comment


                          • #14


                            Evo mene i seke Ja naravno desno, ona levo Slika je malo losija dok ne dodjem do skenera
                            Bas smo cakane

                            Comment


                            • #15
                              imao sam dugu plavu kosu i izgledao sam prilicno neuhranjen

                              Comment

                              Working...
                              X