Objava

Collapse
No announcement yet.

Da li verujete u muško ženska prjateljstva?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li verujete u muško ženska prjateljstva?

    Po specijalnoj želji, za COCO
    Nekako mi se čini kao večita, nepresušna tema, 1000 zašto, 1000 zato
    Dakle, pitanje je krajnje jednostavno, ali je dozvoljena i dublja analiza ovog pitanja - da li verujete u muško - ženska prijateljstva?
    Da li to zavisi od inteligencije, same ličnosti prijatelja, šta mislite?
    Ajmo, devojke, da vas čujem.
    Odgovor muškog dela foruma već znam
    Citiat člana Crvenkapica
    jebeš ljubav ako nije nesrećna

  • #2
    khmhm

    ja verujem u musko-zenska prijateljstva jer i sama imam prijatelje suprotnog pola (a nisam nakaza )
    Ne kazem da je lako odrzati takav jedan odnos , ali ako su obe strane stabilne licnosti i svesne cinjenice da jedan snosaj nije vredan dobrog prijateljstva onda je taj odnos moguc i jako je lep ...cak za ponos i diku jer zena iskrenijeg i boljeg prijatelja od muskarca ne moze imati ...Nisu svi muskarci pickopacenici 9nisu svi toliko pitki) sto ne znaci da su sonje ili ne znam kakvim imenima bi ih nazvali ovi "frajeri" sto im se k... dize i na babu samo zato sto je zensko

    Moje skromno misljenje i ne kazem da je ejdino ispravno ..iskustva su razlicita.
    P.s. Naravno da ima i situacija gde neko glumi prijateljstvo i koristi taj trenutak da bi se priblizio nekoj osobi ...nije ni to za kuditi jer se i iz prijateljstva mogu radjati jako lepe ljubavi ...
    Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

    Comment


    • #3
      Otprilike se slažem s tobom, Futuro
      Pogotovo oko ovoga da žena ne može imati boljeg i iskrenijeg prijatelja od muškarca.

      Da li je prijatelj suprotnog pola lepe spoljašnosti ili još lepše unutrašnjosti?
      Odnosno, da li bi blizak prijatelj mogao da ti bude neki freak?
      Citiat člana Crvenkapica
      jebeš ljubav ako nije nesrećna

      Comment


      • #4
        Zavisi od naseg mentalnog sklopa ..zavisi sta mi sami zelimo i za sta to zelimo ..ipak je najvaznije da budemo svoji , stabilni ...Pitaje je da li taj prijatelj lepe spoljasnjosti i unutrasnjosti zelimo da nam bude prijatelj ili ga zelimo u svom krevetu ( stolu , tepihu , autu .... )...Ja znam sta zelim od koga i ako je to prijatelj onda ga takvim ocima i gledam i ne koketiram sa njim ...nemam glupu zensku potrebu da se dokazujem (to ima veze i da li smo svesni svoje vrednosti )....
        Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

        Comment


        • #5
          Citiat člana Ice man Pogledaj Post
          Otprilike se slažem s tobom, Futuro
          Pogotovo oko ovoga da žena ne može imati boljeg i iskrenijeg prijatelja od muškarca.

          Da li je prijatelj suprotnog pola lepe spoljašnosti ili još lepše unutrašnjosti?
          Odnosno, da li bi blizak prijatelj mogao da ti bude neki freak?
          Naravno većina normalnih žena nema intimnijeg prijatelja od muškarca zato što on poznaje njihovu spoljašnost a trebalo bi i unutrašnjost (ako je dovoljno obdaren) ali ima i nastranih žena koje su samo sa ženama

          Comment


          • #6
            Citiat člana Ice man Pogledaj Post
            Po specijalnoj želji, za COCO
            Hvala hvala

            Verujem da je teze naci muskarca za prijatelja kad ste zena.

            Citiat člana Svaler Pogledaj Post
            Naravno većina normalnih žena nema intimnijeg prijatelja od muškarca zato što on poznaje njihovu spoljašnost a trebalo bi i unutrašnjost (ako je dovoljno obdaren) ali ima i nastranih žena koje su samo sa ženama
            Inace ja sam "nastrana" zena, cak ponekad pomislim da je bolje da nadjem devojku
            A tebi "Svaleru" treba neka krava pa je dobro upoznaj kako spolja tako i iznutra
            jos nam samo fali ono Prase ovde
            [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
            Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

            Comment


            • #7
              Citiat člana COCO Pogledaj Post

              ..Inace ja sam "nastrana" zena, cak ponekad pomislim da je bolje da nadjem devojku
              A tebi "Svaleru" treba neka krava pa je dobro upoznaj kako spolja tako i iznutra
              jos nam samo fali ono Prase ovde


              E zbog ovakvih debila ispašta ceo deo muške populacije koji se još uvek može nazvati normalnim :zid2:
              Da se normalne devojke okreću devojkama, jer nema normalnih momaka.
              Je*em ti život
              Citiat člana Crvenkapica
              jebeš ljubav ako nije nesrećna

              Comment


              • #8
                Ako ti imaš problem kao i CuClica kojoj sam ja kriv zato što je ostala bez ti pođi njenim stopama i nađi dečka Ako sam ja debil što iskreno kažem da sam švaler i da želim malo više pič** nego što mi je dozvoljeno onda priznajem jesam debil!Ako ste vi neiskreni a želite isto i suva/e ste ***** pa vi ste onda pi*** čak Cuclica kaze da je "pičkica" samo nije rekla da je bez
                I da mi sad ne obrišete post napisaću da ne verujem u muško ženska prijateljstva ako nemaju veze sa seksom!
                Last edited by Svaler; 31-07-10, 10:10.

                Comment


                • #9
                  Ne, čika Švaleru, nisi me razumeo
                  Ti si meni jako gotivan tip
                  Nisam mislio na tebe kada sam spomenuo debile od muškaraca, već na kretene za koje devojke posle par razmenjenih reči shvate da nisu normalni, a takvih je iz dana u dan sve više
                  Čak se i ja ponekad pitam je*ote, jesam li ja normalan? (ovde stoji pretpostavka da sam još uvek kul tip )

                  A tebi skidam kapu, moj si idol
                  Citiat člana Crvenkapica
                  jebeš ljubav ako nije nesrećna

                  Comment


                  • #10

                    ima potencijala za svadju, ima
                    opusteno ljudi, svadja je ok jer oslobadja negativnu energiju, samo napred jer ionako mrsite slamu (ja tako mislim) jer ako mene neko pita nema iskrenog prijateljstva izmedju zene i muskarca ako su njih dvoje zgodni
                    e sad recimo ako je ona neki trupac a on neki baya, to moz da bude ok jer tu nema mogucnosti za erekcijom
                    a kad mi neko kaze da su dvoje zgodnih ljudi samo prijatelji, ma ajde molim te idi babi pricaj kako da veze goblen majke ti
                    Last edited by goxy30; 01-08-10, 10:32.

                    Comment


                    • #11
                      Citiat člana Svaler Pogledaj Post
                      Ako ti imaš problem kao i CuClica kojoj sam ja kriv zato što je ostala bez ........čak Cuclica kaze da je "pičkica" samo nije rekla da je bez

                      [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                      Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                      Comment


                      • #12
                        E coco,svaka ti dala


                        Prijateljstvo? Ne mogu da filozofiram sad,umirem od smeha
                        Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

                        Comment


                        • #13
                          Citiat člana unthinkable Pogledaj Post
                          E coco,svaka ti dala
                          Podržavam želju i ideju u potpunosti


                          Nego,ajd da se vratimo na temu
                          Citiat člana Crvenkapica
                          jebeš ljubav ako nije nesrećna

                          Comment


                          • #14
                            Pa sve je moguce pa cak i to da muskarac i zena budu samo prijatelji i nista vise.

                            Comment


                            • #15
                              Sa (zgodnom) zenom, muskarac tesko može biti u iskrenom prijateljstvu.
                              Ovo , zgodnom sam namerno stavio u zagradu jer je to stvar ukusa pojedinca, a o ukusima se …. jelte.
                              Ne postoji zdrav i normalan muskarac koji moze provoditi vreme sa nekom zenom koja mu nije rod, a da mu nije barem malo fizicki privlacna.

                              Znaci da po normalnom, prirodnom zakonu muskarac u odredjenom trenutku mora barem pozeleti posheviti se sa tom zenom. I tad nastaju problemi. Ako mu to podje za rukom prijateljstvu je kraj i onda nastupa jedan drugi odnos, a o njemu se moze otvoriti nova tema. Ako u svom pokusaju muskarac izvisi prijateljstvu je opet kraj.

                              Ima tu i drugi ozbiljan problem koji je prepreka musko-zenskom prijateljstvu.
                              Ajmo reci da su muskarac i zena prijatelji ili barem pokusajmo to zamisliti.
                              Kako ce reagovati njihova okolina (prijatelji, rodbina, znanci i sl.).
                              Niko nece verovati u tu pricu i svi ce reci da se tu nesto mulja i da tu ima nekog vraga.
                              I ma koliko se ''prijatelji'' trudili da razuvere svoju okolinu bit ce jos sumnjiviji.

                              I treci problem (iz kojeg se moze puno nauciti) je da ce takva vrsta prijateljstva odneti (muskarcu) puno potencijalnih devojaka jer one su posebno nepoverljive prema takvim prijateljstvima. A treba se zapitati zasto su bas devojke nepoverljive prema takvim prijateljstvima. Mozda zato sto one dobro znaju o kakvoj se igri tu radi. Verovatno iz iskustva..
                              Musko-zensko prijateljstvo je nemoguce cak i onda kad nam se cini da je moguce...

                              Last edited by điđi; 02-08-10, 01:25.
                              SVE sta napišem smatrajte Salom

                              Comment

                              Working...
                              X