Objava

Collapse
No announcement yet.

Kvalitet ili kvantitet?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kvalitet ili kvantitet?

    Volite li jedno dobro kvalitetno "tucanje" ili vam je vazno da se mozete pohvaliti da je trajalo "dva skolska casa" ?


    Ja licno volim kvalitet.Volim bre da mi zazvoni u glavi od dobrog ....bar na kratko , nego da se zamaramo sat -dva a da mi ne zvoni

  • #2
    Ha, ha, ha. U pravu si. Piši moj glas za kvalitet. Bolje 15 kvalitetnih minuta pa da nam oboma klecaju kolena, nego dva sata pa da utrnemo.
    Mada, bilo je i situacija kada je i dugo trajalo i bilo kvalitetno. Retko doduše i ne sa svakom, ali za pamćenje.

    Comment


    • #3
      Zanimljiva tema, 5min moze biti sasvim dovoljno. Jel to neko ima problema sa kvalitetom?

      Comment


      • #4
        Ma kome je doshlo do mjerenja vremena,kad je kvalitet u pitanju.....U tom momentu posljedno neshto shto bi mi palo na pamet je chasovnok ili shtoperica....
        postoje dva tipa MUSHKARACA....
        jednima se svidjam....
        a druge nemaju ukus.....
        hmmmm...a treti pozvache prijatelja umesto mene...sigpic

        Comment


        • #5
          Kvantitet jer je kvalitet diskutabilan

          Comment


          • #6
            Dobro je i jedno i drugo, stvar ukusa, nije dobro samo ono trece tj nista

            Comment


            • #7
              apsolutno je bitan kvalitet...ne umem da merim vreme,niti zelim to da radim dok vodim ljubav...volim kad je sve orgazam..od najbezazlenijeg dodira..pokreta...kad je toliko jako da ne vidim i ne cujem nista sem svog partnera...Da,za mene je to kvalitet...kad ulazi u mene i gledamo se u oci...kad se grizemo u naletima neobuzdane strasti...kad me mazi po gleznju noge dok prodire u mene..itd

              Comment


              • #8
                lepih komentara ovde ima ,sve zavisi od partnera sa kojom si neke vole dugo strasno neke kratko i opet strasno ima i onih koje vole nezno jedva da je i dodirujes treba biti univerzalan pa raditi bas ono sto se od tebe zahteva to je tajna uspeha

                Comment


                • #9
                  Ma svi nesto pricate a jebali bi se ko stuke, kvantitet kvantitet je zakon

                  Pa ce se desiti da naguzis nesto kvalitetno, valjda

                  Comment


                  • #10
                    Jos grokces prasence?

                    Kvalitet i samo kvalitet
                    [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                    Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                    Comment


                    • #11
                      Kad je sex ludo kvalitetan pa Boga mi ,zelim to ludilo sto vise da traje!

                      Comment


                      • #12
                        kvalitet naravno na prvom mestu !
                        Net je izvor zabave ,pa hajde da se zabavljamo

                        Comment

                        Working...
                        X