Objava

Collapse
No announcement yet.

Zašto su žene lijepe zbog duge kose?

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Zašto su žene lijepe zbog duge kose?

Zašto su, stvarno, žene lijepe zbog - duge kose?

Meni uopče to nisu, to mi djeluje kao "kamuflaža", kao "loš zastor", meni žene uopće NISU zbog toga lijepe!
    ( lijepe su zbog sasvim drugih stvari, ali nikako zbog duge kose). Protestiram! Ošištajte se!

Dakle! Žene ( djevojke) i muškarci ( oni koji misle da je duga kosa ono zbog čega su žene lijepe)?

Re: Zašto su žene lijepe zbog duge kose?

kratka kosa ne pruza tako puno mogucnosti kao duga kosa ,sa dugom kosom mozes raditi sta hoces ,uvijati je ,praviti razne frizure dok sa kratkom imas samo jednu soluciju

Iako sam zensko volim da vidim kad neka devojka ima dugu i lepo negovanu kosu ! A i vi muskarci volite kad uvucete svoje prstice u nju Tako da definitivno glasam za dugu kosu !!!!

Slazem se u ostalom sa tobom shuar kosa ne cini zenu ,zenu cini njen karakter ,pamet ako je poseduje il njena glupost ako kuburi sa mozgom
    Net je izvor zabave ,pa hajde da se zabavljamo

Comment

moje skromno misljenje

zene sa kracom kosom [uglavnom] su odlucnije i svoje, ne kriju se iza "slame" njisuci glavom kao konji dok misle da na taj nacin privlace paznju...zene sa kracom kosom ocigledno nemaju tu potrebu jer su svesnije sebe i onoga sta su ....

znaci zene sa kracom kosom pravom muskarcu ce uvek [svesno ili podsvesno] delovati seksipilnije i privlacnije

e sad ovo je moje misljenje koje je ovde prosuto u par reci na brzinu

inace oduvek sam voleo devojke sa kracom kosom...smesno mi bi jednom kada je jedna devojka digla kosu nekim snalama i teko onda sam posle nekoliko godina video da je klempava

moja miljenica

kratko osisana, naravno...inace ovde ima veoma dugu kosu znace svi koji je slusaju :]
      Last edited by goxy30; 18-01-14, 21:30.

Comment

ihhh sad ga pretera "goxy" po tvome zena koja ima dugu kosu nije sva svoja i nezna sta hoce !? ma daj ,to je prica za malenu decicu ,nebitna je duzina kose ,ima zena sa kratkom kosom koje su glupe do bola a isto tako i onih sa dugom ,sve je to stvar inteligencije ,ako je zena emancipovana ,liberalna ona je onda i samouverena ,stalozena i shodno tome nemora mlatarati glavom da bih privukla paznju suprotnog pola ,to nam samo govori da nije stvar u kosi nego u glavi ,ako je glava puna svaka frizura dobro stoji jel ,bem ga ako si shuplja u vugla dzaba ti sva kosa i friz bogovski ,pukla si na prvoj stanici ,ima te pokupi neki klosar ,iskoristi i odbaci ko isfuranu charapu

a ima tu i momenata misterije ,sto je skriveno od ociju kod vas budi mastu ,zar nije tako ?

ti si ocigledno pripadnik druge vrste muskaraca koji vole da odma vide sa cime raspolazu ,da ne gube vreme uzalud
        Last edited by rajchel; 19-01-14, 15:53.
        Net je izvor zabave ,pa hajde da se zabavljamo

Comment

..ja volim moje kovrdze...

Comment

Citiat člana shuar Pogledaj Post

Zašto su, stvarno, žene lijepe zbog - duge kose?

Meni uopče to nisu, to mi djeluje kao "kamuflaža", kao "loš zastor", meni žene uopće NISU zbog toga lijepe!
            ( lijepe su zbog sasvim drugih stvari, ali nikako zbog duge kose). Protestiram! Ošištajte se!

Dakle! Žene ( djevojke) i muškarci ( oni koji misle da je duga kosa ono zbog čega su žene lijepe)?
            Ja bih volela da nosim kratku kosu, pre svega zbog prakticnosti. Medjutim, kao sto rece Shuar, radi se o kamuflazi: imam kockastu glavu i sa kratkom kosom to bi se jos vise istaklo, npr kao onaj zeleni Kodi iz IDEA-a.
            Last edited by Administrator; 04-12-16, 02:57. Razlog: link za slicicu nije bio validan, ubacen drugi sa sajta na koji je upucivao pogresan link (ukoliko je potrebna izmena kontaktirajte me)

Comment

Working...
            X