Objava

Collapse
No announcement yet.

Ja nisam normalan i sta cu sad ? pitam se ja, pitate li se i vi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja nisam normalan i sta cu sad ? pitam se ja, pitate li se i vi?

    Dakle
    posle nekog vremena ovde na ovom sajtu dosao sam do sledeceg zakljucka
    JA NISAM NORMALAN
    A kako sam dosao do njega, pa lepo....s kim si taki si....ovde bre jedno 90% ljudi ima neki blazi oblik psihickog poremecaja

    Net frikovi narkomani vise na netu po ceo dan
    S druge strane neki picopacenici koji bi ebnuli nesto al su cave pa ne smeju na ulicu ....pa da pridju nekoj ki bosanac i lepo joj kazu "seko ja bi tebe ebo" pa sta bude...
    Neke baba wange koje kod kuci gataju u wangle i ostalo posudje pa ovde....dolaze i shize jer su jadne klimaktericne a od wangle pomoci nema

    Neki likovi i "lichice" koje lutaju nasumice kroz pecine i hodnike ovog sajta....tumaraju tako dok je svako od njih nosen nekim svojim jedinstvenim loodilom (ja sam u ovoj grupi valda)...okrecu kamenje znajuci da su neke chegrtuse ispod i ebe im se dal ce ih opeku il ne....mogao bih ovu grupu sa kojomse poistovecujem objasnjavati satima i danima ali umseto toga ostavicu ova dva linka koja bi donekle mogla opisati....




    Pa on prica nemacki hahaha
    http://www.youtube.com/watch?v=QUQfiEsXvnQ

    Neke klinke koje misle da su neko i nesto, ribe toboznje koju ni pijandura pored dragstora ne bi prislonio
    Onda ima i onih normalnih koji su jadni iz nekog njima znanog razloga pali u neku depresiju...vide ovde neke slicice i ko tuljani veruju da su prave a kad bi videli te "ribe" .... prva asocijacija cvarci bato i slanina bez sare, samo sapun slanina

    itd.........


    Sve gore navedeno je bezopasno, klasican primer prosecnog "poremecenog" clana ovde
    E sad zasigurno ima i nekih 5% psihopata a to ne bih komentarisao da vas ne naplasim ...pa da me admin posle zbog RaDi slabe posecenosti banuje

    I sad onih 5% normalnih...vama svaka cast kad citate sve ovo i trpite nas pacenike
    Samo znajte, necete jos dugo biti normalni, ukoliko ste procitali ceo ovaj post onda vise verovatno i niste medju tom manjinom


    Ja nisam normalan, a jeste li vi normalni,
    normalni pokusajte posavetovati mene i ostale nenormalne, nenormalni kako planirate dalje, vidite li izlaz(ja ne)....?
    Last edited by goxy30; 01-05-14, 14:53. Razlog: youtube video link sredjen

  • #2
    U pravu si ... Ja sam budala sto citam ova tvoja "kakenja" ovde ..mada kad malo razmislim u pravu si .
    ima nas raznih ,a zar nije tako i u realnom zivotu ?
    kako si dopsao do toga zakljucka ?kao "pickopacenik" ili kao ovi drugi ?

    Comment


    • #3
      Citiat člana Sanndra Pogledaj Post
      U pravu si ... Ja sam budala sto citam ova tvoja "kakenja" ovde ..mada kad malo razmislim u pravu si .
      ima nas raznih ,a zar nije tako i u realnom zivotu ?
      kako si dopsao do toga zakljucka ?kao "pickopacenik" ili kao ovi drugi ?
      kao picopacenik

      Comment


      • #4
        Meni od svega ovoga zapade za oko tvoja konstatacija "priđu nekoj ki Bosanac......."
        Neces vjerovati,ali ni u Bosni se više ne radi tako,nije ni Bosna,više štoje bekad bila
        Većina nas je takvih,zašto bi ti bio drugačiji??!Neki imaju svoje komplekse,neki su usamljeni,neki čak vjeruju da će naći "srodnu dušu ovdje" (lično takve najviše žalim)
        Ako je vecina oko tebe takva,ne vidim čemu panika

        Comment


        • #5
          Pravi se da si normalan

          Comment


          • #6
            Postavlja se pitanje: šta je zapravo normalnost i da li je to pretvoreno u društvenu normalnost - pa onda postaje institucija u koju se ne može ( i ne smije) dirati jer to bi uznemirila opća mjesta u konceptu društvenog funkcioniranja.
            U psihodijagnostici mentalnog zdravlja svi su manje-više sigurni što je "abnormalno". I to se debelo: etiketira.

            Comment


            • #7
              od svega recenog i prilozenog, meni je u ovoj temi tvoj avatar najnormalniji


              elem

              da li sam ja normalan, zapitam se cesto, i uvek sebi kazem da nisam, nekako mi lakse da predjem preko nekih stvari ili uradim neke stvari
              kazem sebi "nisam normalan" i ona sve ono sto mi je inace tesko da uradim postane lako i "normalno"

              jednostavno lakse je coveku ako zna da nije normalan, da ne kazem lood

              topla preporuka:
              http://www.zaliv.co/content/689-Fear...s-Vegas-(1998)

              ali samo za vas nenormalne
              Last edited by goxy30; 01-05-14, 14:59. Razlog: link sredjen

              Comment


              • #8
                Citiat člana goxy30 Pogledaj Post
                [COLOR="DarkGreen"]od svega recenog i prilozenog, meni je u ovoj temi tvoj avatar najnormalniji


                goxy30

                elem

                da li sam ja normalan, zapitam se cesto, i uvek sebi kazem da nisam, nekako mi lakse da predjem preko nekih stavri ili uradim neke stvari
                kazem sebi "nisam normalan" i ona sve ono sto mi je inace tesko da uradim postane lako i "normalno"

                jednostavno lakse je coveku ako zna da nije normalan, da ne kazem lood

                topla preporuka:
                http://www.zaliv.co/forums/content.p...s-Vegas-(1998)

                ali samo za vas nenormalne
                Normalan si. Ne ponašaš se bizarno, nema socijalnog odstupanja od uobičajenog, nema ništa što odudara od psihološkog hendikepa. Dakle, sasvim normalno, a ne mentalno bolesno. Ovo što variraš samo je tvoje koketiranje i zabava. Nestašan si.

                - - - - - Dodat post - - - - -

                ps. Moj avatar je tsantsa, specijalan način prepariranja kod plemena Shuar. Najratoborniji narod u cijeloj Južnoj Americi danas je narod Shuar(Jivaro) u Ekvadoru. Analiza njihovih običaja i priredbi s obzirom na rat i plijen otkiva nam mnogo toga o njima.Oni ne odlaze u rat da bi osvojili nova područja. Njihov je životni prostor prije prevelik nego premalen. Na području od preko 60 000 kvadratnih kilometra živi možda 20 000 ljudi. Oni ne poznaju veća naselja, čak ni sela nisu kod njih omiljena. Svaka velika obitelj živi u jednoj kući za sebe, s tim da je glava obitelji najstariji muškarac, a najbliža obitelj živi možda nekoliko kilometara dalje. Ne povezuje ih nikakva politička organizacija. ( E.Canetti, Masa i moć)

                Comment


                • #9
                  Citiat člana shuar Pogledaj Post

                  Normalan si. Ne ponašaš se bizarno, nema socijalnog odstupanja od uobičajenog, nema ništa što odudara od psihološkog hendikepa. Dakle, sasvim normalno, a ne mentalno bolesno.


                  Vidim,niste se dobro upoznali

                  gox
                  Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

                  Comment


                  • #10
                    Citiat člana unthinkable Pogledaj Post
                    [I][B]



                    Vidim,niste se dobro upoznali
                    Kako nismo? On nestašan, ja nestašan.

                    Comment


                    • #11
                      upoznace se,samo polako

                      Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                      Comment


                      • #12
                        Citiat člana vuja Pogledaj Post
                        upoznace se,samo polako
                        Nestašan br. 3

                        Comment


                        • #13
                          Re: Ja nisam normalan i sta cu sad ? pitam se ja, pitate li se i vi?

                          Pa i nisi bas normalan skroz

                          Comment

                          Working...
                          X