Objava

Collapse
No announcement yet.

Sta se desava ako ne platim kaznu za pojas u Srbiji?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta se desava ako ne platim kaznu za pojas u Srbiji?

    Zaustavila me policija,pisali su mu kaznu za pojas....ja kazem alo, ej prijatelju, ovamo tamo...ma kaze sedite i sacekajte da napisem zapisnik bla bla bla... dobio sa uplatnicu da platim za 5000din ili idem kod sudije... sta mislite da li je bolje da platim ili da idem kod sudije?
    Da li imam neke sanse da se izvucem, ima li neko iskustava?

    Smrdljivko, kazem mu da ne radim, kazem mu pa gledaj bre sta vozim alooo...odakle da platim...kaze nisam ja vidovit...ja mu kazem pa znam zato ti i kazem...al vidim da ti lepo tu u ladovini sa hladnim sokom a pises kazne u pauzi

    Inace isao sam da preparkiram auto sa jedne strane ulice na drugu, zavukli se psi iza zbunja, sram ih bilo a moze da vidi gde zivim a to je na 30m gde mi je pisao kaznu.

    Inace nije mi rekao odmah da je prvih 8dana samo 2500din vec je napisao dole 5000din tako da bi se zaebo da sam pri parama ladno bi uplatio 5000din....nego izasao ja ispred ulaza malo kasnije opet a on me video...i kaze ej (proradila keru savest) uplati samo 2500din nemoj 5000 ali u prvih 8 dana

    e jbg sta me snadje

  • #2
    Re: Sta se desava ako ne platim kaznu za pojas u Srbiji?

    jebes 2500, plati to i zaobidji sud, koj ce ti to moj

    Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

    Comment


    • #3
      Re: Sta se desava ako ne platim kaznu za pojas u Srbiji?

      ma nemam pojma, s jedne strane nisam pri parama, a sa druge strane nekako mi nije povolji da platim to

      mislim sta ima mene neko da tera da vezujem pojas, ako sam debil skocicu i s terase pa sta...moja stvar

      mozda mi smeta, mozda imam psihicke probleme da stavim pojas, mozda mi je pojas prljav....a mozda (kao u mom slucaju) prelazim 300m da preparkiram auto....sad jeste da on to ne moze da zna i bla bla bla

      ali bre, uzeli pare za registraciju, uzimaju pare preko goriva....pa zar im nije dosta?

      ladno tu gde se stalno montiraju i cekaju treba da uzmemo neke fekalije i da zalijemo pa kad opali vrucina neka se lepo i vide i osecaju ebem ti ....

      uffff

      Comment


      • #4
        Re: Sta se desava ako ne platim kaznu za pojas u Srbiji?

        slazem se ja sa tobom goxy, u pravu si ti za to sto kazes, ali jbg zakon je zakon, netera on tebe silom da vezujes pojas, nemoras ti, al ako te ufate mora platis, pri parama nije niko od nas, zato izbegni sud, vec plati kaznu, izbegni i sudske troskove.

        Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

        Comment


        • #5
          Re: Sta se desava ako ne platim kaznu za pojas u Srbiji?

          nemam pojma, kazu da mogu jednostavno da izbegavam dve tri god i to zastari...jedino je problem prilikom sledece registracije kola...ili vadjenja nekih licnih dokumenata

          ali jedno je sigurno, razmisljam o jednoj kanti fekalija cim prodju ovi kisni dani jer se tu montiraju skoro svaki dan....ne znam kako sam i zaboravio da su tu......pa kad otopli da polijem to i razmazem pa neka se lepo provode

          takodje kada zavrsi sa farbanjem nekih stvari na terasi da uzmme preostalu farbu i velikim slovima tu gde se montiraju napise "mesto za pse, ne parkiraj"

          Comment


          • #6
            Re: Sta se desava ako ne platim kaznu za pojas u Srbiji?

            Kod nas u gradu recimo imaju drugu taktiku, krene akcija redovne kontrole saobracaja, i zaustavljaju redom, zaustavi te, potrazi proveru i ako nadju da imas neplacenu kaznu, odmah ides u sup, i nema kuci dok ti neko nedonese pare.
            Neki kazu da je to protiv zakonito, a drugi kazu da su namirisali neku rupu u zakonu i sad kresu narod samo tako.

            Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

            Comment


            • #7
              Re: Sta se desava ako ne platim kaznu za pojas u Srbiji?

              pa posto ne radim ja cu lepo da odlezim tih 5hilj dinara ionako to ne mogu sad da zaradim...imam smestaj, brdo manijaka oko sebe (moze da bude dobro da se izduvam) i plus besplatnu hranu...samo cimnem kevu da pazi malog i to je to...

              MENI SAD MOGU SAMO GACE DA SKINU

              Comment


              • #8
                Re: Sta se desava ako ne platim kaznu za pojas u Srbiji?

                mislim da je 1000 dinara dnevnica u zatvoru, znaci 5 dana i to je to jbg

                Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                Comment


                • #9
                  Re: Sta se desava ako ne platim kaznu za pojas u Srbiji?

                  Nekada je bilo da pandur zadrzi kaznu kod sebe ako te poznaje dok ne zastari. Ne znam kako je sada a cujem da su poostrili te saobracajne zezalice.
                  Ko je ljubio, ljubio. Udajem se u subotu

                  Comment


                  • #10
                    Re: Sta se desava ako ne platim kaznu za pojas u Srbiji?

                    Meni su preprosle godine napisali kaznu za brzu voznju kazna bila nekih 6000 + sudski troskovi 500. Nisam nista placala godinu dana ,dok mi nije stiglo da je novcana kazna preinacena u kaznu zatvora u trajanju od 6 dana ,tek tad sam otisla i uplatila sudske troskove i "ratu" od 1000 dinara i odnela im u sud na uvid ,povukli su naredbu o preinacenju kazne i nalozili mi da uplatim svakog meseca po 1000 dok ne otplatim kaznu . Od tad je proslo godinu dana ,uplatila sam do sad 4000 i jos me niko nije dirao niti sam primala bilo kakav dopis od suda po tom pitanju Tako da moj vam, je savet ulatite sudske troskove a za kaznu idite u sud i trazite placanje na rate ,lakse ce vam tako biti a i mozete duze da ih zavlacite
                    Net je izvor zabave ,pa hajde da se zabavljamo

                    Comment


                    • #11
                      Re: Sta se desava ako ne platim kaznu za pojas u Srbiji?

                      ja se zaebo, uplatio u roku od 8 dana pola kazne kao da ustedim 2500din....al trebo sam ko Rajch da samo cekam pa kad me cimnu odem pred sudiju i potpisem da cu na rate...uplatim 1-2 rate i a u pm



                      zene mozda nisu neki vozaci ali eto ipak bolje sa novcem barataju

                      Comment


                      • #12
                        Re: Sta se desava ako ne platim kaznu za pojas u Srbiji?

                        Sad su smislili da ne možeš da registruješ auto ako nisi platio kazne, a to odugovlačlenje može da potraje i par godina!
                        Bolje što si platio!

                        Comment

                        Working...
                        X