Objava

Collapse
No announcement yet.

Necete ici na letovanje pa cete...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Imam Adu
    Za bolje necu imati para i uzivam u ovome sto imam
    Lep pogled losa voda sve u svemu
    Razonoda
    [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
    Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

    Comment


    • #17
      Nadomestiću letovanje nekim "jesenjevanjem" u toplijim krajevima...recimo kod prijatelja u Leskovac...tamo je toplije nego ovde...za par stepeni:

      Comment


      • #18
        Vikice..nemo lazesh..naske vodjeka....kao gleda u vodu...ccc i prirodu...SA KIIIIM??? KOJEG MUZJAKA EXPLOATISHESH???

        Comment


        • #19
          Hanna :
          Pa tog iz Leskovac...znash kako je, sad ce paprike, ajvar, roštiljijada...treba misliti na vreme:

          Comment


          • #20
            U lavorce ne mogu da mi stanu obe noge a ni guza pa cu verovatno posecivati bazen,mada koliko placam ulaz tamo mogu skupiti za par dana na moru
            Ali nije lose , bazence za malo se pokvasiti i opet na sunce iako mi to brzo dosadi.Na letovanju ipak imas vise od suncanja i "malo se nakvasiti vodom "...

            Comment


            • #21
              Ojdo da plevim mumuruz,pa kad dohvatim moju Milevu,leleeee,nema ništa bolje nego u njivi,gad je zaglavim me barzde.
              Mada mogao bih i do Ibice,imaju jako dobre kolae,mmmm,al kude ja ovakav sa blatnjavi nokti,
              mada vadi me breitling,pored njega ne primeuju se nokti,hahaha

              mada kad bi me coco povela sa sobom

              Comment


              • #22
                Ici cu na bazen i Adu, nemam para za bolje ove godine

                Comment


                • #23
                  Zoki prijatelju,naćićeš me a i ostali tamo gde je najbolje točeno pivooooo

                  Comment


                  • #24
                    pivnica...pa poneste koje kilo mesa pa i rostiljajte tamo

                    ja cu za koji dan kod matorih u selo...malo da berem maline (radim).... sir kajmak prsuta suma i seljanchice

                    Comment


                    • #25
                      Nemam tih problema, nadomestiću odlaskom na veštačko jezero, čitanjem knjiga, odlaskom kod bake, sa prijateljima u grad. I to je to. Nisam nikada bila na moru, pa nema šta Bog zna da mi i nedostaje, slazemo se. Kako mi moze nedostajati ono, šta moje oke nikada nisu videle a ni stopala brčkala ?

                      Comment


                      • #26
                        by the sea, by the sea, by the beautiful sea
                        you and me, you and me, oh how happy we'll be!!!

                        Comment

                        Working...
                        X