Objava

Collapse
No announcement yet.

Un monumento del Che Guevara en Belgrado?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un monumento del Che Guevara en Belgrado?

    Ce Gevara
    Covek koji je inspirisao toliko ljudi na ovoj planeti, covek koji je davao i daje nadu obicnom smrtniku da se nesto moze promeniti....
    Dakle da li ste za to da se podigne spomenik Ce Gevari u Beogradu, ja sam misljenja da bi tako nesto samo ulepsalo nas grad i ucinilo ga vrednijim, mladje generacije bi se mozda lakse setile i diskutovale o ovoj licnosti.....


      SIEMPRE comandante  
    6
    Da
    50.00%
    3
    Ne
    50.00%
    3

  • #2
    Covek koji je inspirisao toliko ljudi na ovoj planeti, covek koji je davao i daje nadu obicnom smrtniku da se nesto moze promeniti....
    Mislis li da Zoranu Djindjicu treba podici spomenik na Cubi?
    Jesi li ti svestan sta predlazes????
    "Inspirisao toliko ljudi "????Znas li ti koliko bi onda spomenika trebalo da imamo u srbiji ne bi mogli setati ulicama od spomenika
    Moje misljenje je da je to sto predlazes glupost bez obzira na velicinu tog coveka

    Comment


    • #3
      Citiat člana Sanndra Pogledaj Post
      Mislis li da Zoranu Djindjicu treba podici spomenik na Cubi?
      Jesi li ti svestan sta predlazes????
      "Inspirisao toliko ljudi "????Znas li ti koliko bi onda spomenika trebalo da imamo u srbiji ne bi mogli setati ulicama od spomenika
      Moje misljenje je da je to sto predlazes glupost bez obzira na velicinu tog coveka
      Zoran Djindjic je ipak licnost koja ce biti vezana za prostor balkana
      Ce Gevara je licnost koja je vezana za svaku zemlju ove planete i tesko da nema te zemlje u kojoj on nema uticaja i dan danas, on je ikona borbe protiv kapitalizma i nepravde, on je ikona revolucije kakva je nama potrebna da bi se odbranili od ovih lopova i poretka koji vlada ne samo kod nas vec u citavom svetu
      kapitalizam je zlo kome treba stati na put

      on je po svima jedna od 100 najuticajnijih ljudi u dvadesetom veku, a za mnoge jedna od deset najuticajnijih i onih koji su promenili tok istorije u velikoj meri

      Comment


      • #4
        mis;is da bi nas spomenik tog coveka odbranio ?
        on je ikona revolucije kakva je nama potrebna da bi se odbranili od ovih lopova i poretka koji vlada ne samo kod nas vec u citavom svetu
        kapitalizam je zlo kome treba stati na put
        "Ikona " je prejaka rec ...po meni...
        Sve se slazem vezano za njegov lik i delo ali da se pdogne spomenik u SRBIJI izvini ali mislim da preterujes cak mi je po malo i smesno
        pozdrav.Ovo je samo MOJE misljenje sto ne znaci da je i drugih .

        Comment


        • #5
          http://en.wikipedia.org/wiki/Che_Guevara


          Comment


          • #6
            Svakako veoma poznata licnost, ali kakve veze mi imamo sa njim?
            Da dizemo spomenik i Brus Liju kao Bosanci
            Svasta

            Comment


            • #7
              U Srbiji bi lakse proslo to da se napravi somenik Jeni Jameson ili Ron Dzeremiju
              Tuzan je nivo svesti obicnog coveka

              Comment


              • #8
                Citiat člana CURICA Pogledaj Post
                U Srbiji bi lakse proslo to da se napravi somenik Jeni Jameson ili Ron Dzeremiju
                Tuzan je nivo svesti obicnog coveka
                vala bash, sta mi bi da pomenem Chea da mi je znati

                Comment

                Working...
                X