Objava

Collapse
No announcement yet.

Da li da se skine ban Vuji?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Administrator2
    replied

    Ban kao sto je obecano se skida, tema se zakljucava.
    Ukoliko clanovi kojima se skine ban ("Cruela_De_VII" i "Vuja") budu nastavljali diskusiju i raspravu o tome zasto su i kako banovani, ili opet zapocnu neki vid svadje po ovom osnovu bice banovani opet ali bez sanse da se ban skine uskoro.

    Nema sta da se oko ovoga vise raspravlja, ako im nesto nije jasno neka mene kontaktiraju.

    Ostavite komentar:


  • goxy30
    replied
    @braganichice daraga

    citaj malo vise postove gde je admin objasnio kako i sta, ne samo ovu temu jer ocigledno ne razumes

    ne mozes donositi zakljucke o "knjizi" po osnovu korica ili dve procitane stranice

    to se zove "baljezgarija"

    temu treba zakljucati posto je vujanova druga draga donela kljucni glas

    krdo se vratilo u zaliv

    Ostavite komentar:


  • ne_bitna
    replied
    GLASAM SA DUPLIM GLASOM DA SE SKINE VUJI BAN

    Ostavite komentar:


  • unthinkable
    replied
    Ova tema moze da se zatvori,ne da moze,nego i treba.

    Ostavite komentar:


  • bragancica
    replied
    Citiat člana goxy30 Pogledaj Post


    reklo bi se posledica zatvora pracenog nepravilnim unosenjem informacija i fakata
    sto za posledicu ima
    pljusak sa grmljavinom nazvan (po meni) retko sranje praceno jakim gasovima pufffffrrrrsssrrrrtttt i posle solju ne meres oprat danima

    razlog talasanje nije gubitak, vec zal za necim sto kaze da mu nista ne znaci...praceno tvrdoglavoscu i krsenjem drugih pravila sajta koji se mi ostali pridrzavamo a on ne

    krdo, pa ne vidim kao nesto dobro, posle krda ostaje samo metez i gomila sranja imali smo to vec jednom ovde



    beshe jedna savana, mirna i lepa, ziva, ....naislo krdo, proshlo, ostala samo gomila balege i blata...no balega ima bar nesto korisno, iz nje ce izrasti jos bolja i veca trava a krda se niko nece secati....

    eee moja ti, "da me vidi moja mila majka"
    "joj kako je to lepo"
    huh?



    pas laje, vetar nosi
    krdo ide i sranje donosi
    vaske male, jashu i galame
    galamu prave
    onaj prvi dio ne razumijem, izgleda mi kao analiza neceg tj. trazenje uzroka necemu u odnosu na nista.......pa onda zakljucujem da ti pripadas krdu koje zna ali koje nece, ne zeli ili ne umije da objasni ........

    prvo je bio gubitak , pa talasanje toliko valjda mozes da razumijes......prvo bude uzrok ( razlog) pa posljedica....zal ili nezal je ovdje nebitan......
    a ako u nekom krdu ne vidis nista dobro moze da bude da gledas ukrivo, ili ti vid slab......ili si cist klise tj. pripadas krdu koje misli da svako krdo nosi lose uvijek......to more i tako.........

    Ostavite komentar:


  • Bebe
    replied
    Бебе је увек за скидање бана....па,скинут је и мени,колико видим...

    Ostavite komentar:


  • goxy30
    replied
    Citiat člana bragancica Pogledaj Post
    o sunce ti zarko, kakvo totalno nerazmisljanje sa neurednim slaganjem slova....

    to sto vecina ne zna (ako ne zna) zasluga je upravo manjine koja zna a koja ili ne zeli, ili nece ili ne umije da objasni to sto zna......
    razlog covjekovog talasanja je to sto je izgubio a ne obratno, da je obrnuto bilo bi nelogicno.....


    a krdo?......to je isto kao kad igra Argentina- Brazil pa 99, 9% stanovnika Argentine navija za Argentinu i samim time su krdo......svasta......neko se nekad slaze sa misljenjem milona , a nekad se ne slaze, i dio je krda u oba slucaja......bas kao kad neko ushiceno klice da je fim " Taj i taj " fantastican jer se nalzi na svim listama sest najboljih filmova svih vremena i gledalo ga je milijaru koma tri milona ljudi, a neko se cudom cudi da je neko uopste dosao na ideju da takvu glupost snimi....oba su krdo sa vlastitim misljenjem.....

    a macak pero mi veli: " ovdje se aman dobro zna ko sta radi , ali se ne zna zasto...."...
    reklo bi se posledica zatvora pracenog nepravilnim unosenjem informacija i fakata
    sto za posledicu ima
    pljusak sa grmljavinom nazvan (po meni) retko sranje praceno jakim gasovima pufffffrrrrsssrrrrtttt i posle solju ne meres oprat danima

    razlog talasanje nije gubitak, vec zal za necim sto kaze da mu nista ne znaci...praceno tvrdoglavoscu i krsenjem drugih pravila sajta koji se mi ostali pridrzavamo a on ne

    krdo, pa ne vidim kao nesto dobro, posle krda ostaje samo metez i gomila sranja imali smo to vec jednom ovde

    Citiat člana keti Pogledaj Post
    cuj njega....KRDO
    kakvo postovanje clanova koji su ucinili da ovaj sajt ponovo zazivi......nemam reci
    beshe jedna savana, mirna i lepa, ziva, ....naislo krdo, proshlo, ostala samo gomila balege i blata...no balega ima bar nesto korisno, iz nje ce izrasti jos bolja i veca trava a krda se niko nece secati....

    eee moja ti, "da me vidi moja mila majka"
    "joj kako je to lepo"
    huh?

    Citiat člana unthinkable Pogledaj Post
    Ma...pas laje,vetar nosi
    Ako das znacaj necijem lupetanju,ono dobije vecu vrednost.
    Uzivaj i batali


    Sto bi rekla moja baba: " Kad bi Bog slusao gde vaske kaslju..."
    pas laje, vetar nosi
    krdo ide i sranje donosi
    vaske male, jashu i galame
    galamu prave
    Last edited by goxy30; 29-12-11, 15:04.

    Ostavite komentar:


  • unthinkable
    replied
    Ma...pas laje,vetar nosi
    Ako das znacaj necijem lupetanju,ono dobije vecu vrednost.
    Uzivaj i batali


    Sto bi rekla moja baba: " Kad bi Bog slusao gde vaske kaslju..."
    Last edited by unthinkable; 29-12-11, 14:28.

    Ostavite komentar:


  • keti
    replied
    cuj njega....KRDO
    kakvo postovanje clanova koji su ucinili da ovaj sajt ponovo zazivi......nemam reci

    Ostavite komentar:


  • bragancica
    replied
    Citiat člana goxy30 Pogledaj Post
    kakvo mestimicno proseravnaje sa povremenim zapisavanjem

    chitaj bacho, vodi se onim "citaj kako je napisano"....a napisano je zasto i kako
    ja ne razumem, vecina vas koji glasate da mu se skine ban ni ne znate zapravo zasto ga je dobio (pa i on sam toboze ne razume)

    coveku ukratko bilo jako krivo sto je izgubio VIP, ko da je gache izgubio na sred terazija a ne pisljivi nick koji je obojen u zeleno
    pa poceo da talasa a to kao shto vidimo voli masa koja me ovde asocira na krdo

    krdo trchi, ne vidi semafore, nit znakove, ne vidi cak ni kad pise nesto korisno po njih

    samo prashina, galama,...
    o sunce ti zarko, kakvo totalno nerazmisljanje sa neurednim slaganjem slova....

    to sto vecina ne zna (ako ne zna) zasluga je upravo manjine koja zna a koja ili ne zeli, ili nece ili ne umije da objasni to sto zna......
    razlog covjekovog talasanja je to sto je izgubio a ne obratno, da je obrnuto bilo bi nelogicno.....


    a krdo?......to je isto kao kad igra Argentina- Brazil pa 99, 9% stanovnika Argentine navija za Argentinu i samim time su krdo......svasta......neko se nekad slaze sa misljenjem milona , a nekad se ne slaze, i dio je krda u oba slucaja......bas kao kad neko ushiceno klice da je fim " Taj i taj " fantastican jer se nalzi na svim listama sest najboljih filmova svih vremena i gledalo ga je milijaru koma tri milona ljudi, a neko se cudom cudi da je neko uopste dosao na ideju da takvu glupost snimi....oba su krdo sa vlastitim misljenjem.....

    a macak pero mi veli: " ovdje se aman dobro zna ko sta radi , ali se ne zna zasto...."...

    Ostavite komentar:


  • unthinkable
    replied
    ajde bre jos taj jedan glas da se zavrsi ova pijacna agonija

    Ostavite komentar:


  • goxy30
    replied
    kakvo proseravnaje sa mestimicnim zapisavanjem

    chitaj bacho, vodi se onim "citaj kako je napisano"....a napisano je zasto i kako
    ja ne razumem, vecina vas koji glasate da mu se skine ban ni ne znate zapravo zasto ga je dobio (pa i on sam toboze ne razume)

    coveku ukratko bilo jako krivo sto je izgubio VIP, ko da je gache izgubio na sred terazija a ne pisljivi nick koji je obojen u zeleno
    pa poceo da talasa a to kao shto vidimo voli masa koja me ovde asocira na krdo

    krdo trchi, ne vidi semafore, nit znakove, ne vidi cak ni kad pise nesto korisno po njih

    samo prashina, galama,...
    Last edited by goxy30; 29-12-11, 13:23.

    Ostavite komentar:


  • nibelungen
    replied
    a ja vidim nema vuje...

    vujo ljubavi od mene uvek imas DA

    ---------- Post dodat u 11:38 ---------- Prethodni post je bio napisan u 10:59 ----------

    E da..shejtan mi ne da mira..
    Ko je inspektor za moral,sexualne i krvne delikte ?

    Vuja je vulgaran a mi ostali nismo ?
    Mozda moje poimanje vulgarnosti nema veze sa stvarnoscu ali..
    jel slagao ? jel ukrao ? jel upadao nekome u rech ?
    to je vulgarno..po meni
    a ako je nesto "opsovao" ili jos smesnije..kacio klipove opscenog sadrzaja jel..kome se ne gleda nek ga ne gleda..
    osim na svom profilu ne vidoh druge..a ovi nisu losi
    a koji je taj koji nikad ne psuje ?

    i ono sto je toliko smesno da se coeku plache..mozda ovo gledaju majka sa kcerkom i otac sa sinom
    moze li mesano da gledaju otac i kcerka ovaj sajt ?
    ja s mojom starijom gledam pingvine s madagaskara a mala voli pepa prase pingivine ne..

    Cudna stvar koja se zove misllim "pasvord" je chudo..upise se tu rech i niko osim tebe ne moze uci pod tvojim imenom !
    Ni zena ni deca ni surnjaja ni tastha ...

    Uz naklon nesmisljenoj i futuristickoj..i poljubac vuji

    Ostavite komentar:


  • NaDistanci
    replied
    Vuja mi je ok - pricam o mom odnosu sa njim, a ne o bilo cemu drugom.

    Razglabanje o banovanju me apsolutno ne zanima.

    Sve mi vise lici na "dajte raji hleba i igara" pa ce se povecati posecenost sajta.

    Da bih izbegla slice price sam i dolsa ovde

    Ostavite komentar:


  • keti
    replied
    i Crueli i Vuji .......ako se niko nije zalio sto su uopste i bili banovani

    Ostavite komentar:

Working...
X