Objava

Collapse
No announcement yet.

Za koga cete glasati 20 maja 2012 ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za koga cete glasati 20 maja 2012 ?

    TV duel Nikolic VS Tadic 16.maj.2012god
    Ovaj TV duel se desio u 20h cetiri dana pred izbore za predsednika Srbije (drugi krug izbora)


    14
    Tomislava Nikolica
    57.14%
    8
    Borisa Tadica
    28.57%
    4
    Necu da glasam
    14.29%
    2

    The poll is expired.

    Last edited by Administrator2; 18-05-12, 13:22. Razlog: Ubacen snimak TV duela

  • #2
    kolko para trose samo ove demokrate pa to je bruka
    Mr.Tadichi je vec i spremio novi spot za tv, na tv gde god da promenis kanal samo Tadic, gde god da pogledas samo DS i kako ce sve da propadne ako izbore... mislim da se plase necega i da grebu kako god znaju ne bi li Tale ostao predsednik

    al ae videcemo, ima jos vremena

    Comment


    • #3
      Za Nikolica naravno, bolja opcija od ovih zutih. Danas cujem da nam je zdravstvo najgore u Evropi

      Comment


      • #4
        Lepo opisano


        Nikad nisam bila za radikale ali ima smisla

        Last edited by COCO; 17-05-12, 16:01.
        [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
        Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

        Comment


        • #5
          @ COCO zanimljivo

          ima istine itekako, ali opet, od dva zla ja biram manje, a to je Toma....ima nekih stvari koje mi se ne svidjaju kod njega ali.... kod ovoga Tadichija mi se vala vishe nishta ne svidja, a nekada sam glasao za njih...

          Comment


          • #6
            Za Tadića
            Ko je ljubio, ljubio. Udajem se u subotu

            Comment


            • #7
              Za Cedomira Jovanovica sigurno necu, a Tadic sa njim hoce da ima posla. Stvar je prosta.

              Comment


              • #8
                Citiat člana nevina Pogledaj Post
                Za Tadića
                nevinaa ja sam mislio da si ti ozbiljna zena

                Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                Comment


                • #9
                  Ja glasao u drugom krugu za Nikolica, u prvom sam glasao za nekog lika sa liste "Dveri"....
                  Dakle zasto za Nikolica, pa jednostavno, kad se Tadichi moze udruziti sa Chedomirom-Prashkom onda njemu nista nije sveto...taj bre moze da nas proda za male pare a aupravo to su i radili proteklih godina....dozvoljavali kojekakvim likovima i firmama da dolaze ovde otvaraju fabrike i davali im neke besne pare po svakom zaposlenom, dozvoljavali kojekakvim nevladinim organizacijama da vrsljaju i rade sta hoce....da ne duzim dalje oko toga shta i kako....zasto te pare nisu date nama jer su to nase pare a ne nekim strancima!?

                  Tadci je samo manekence koje kao i neka klinka koja je supermodel u nekoj zemlji, ne zna de joj je doope a de glava, nju moze da ebava svaka budala, odvuces u sobu i poebes...e bas tako je tadic radio, ebo ga ko stigne a on sa njima extra a ovamo ozbiljan politicar, autoritet...

                  zamisli neko te natera da skines gache i naguzi te, a tebi sve kao super, a ti ga pozoves na kafu

                  eto nas je EU i USA tako guzila i guzi nas a mi treba da budemo fini i kafenisemo sa njima, pustamo kojekakve lopove iz US i EU da dolaze ovde i otvaraju neke fabrike gde ce srbi da robuju za male pare a preko svega mi cemo jos da im i damo pare za to, onako da im se nadje



                  ja zatvaram firmu, ne znam kako cu da ostanem ziv, grcam, a picke kao sto su tadic i kompanija nas sve uvlace u sranje i jebu u zdrav mozak alooooo

                  DOSTA BREEEEE, BOLJE U RAT NEGO OVAKO DA LAGANO SKAPAVAMO I UMIREMO DOK NAS JEBE KO STIGNE, dok nas svi kvalifikuju kao ubice, genocidan narod i slicno, recimo u jednoj bosni slobodno se seta ubica srba Naser Oric, i EU bas briga za to, ali ovde dolaze i pritiskaju i pritiskace nas svakojakvim glupostima, ko je krio Ratka Mladica i slicno....ma jebace nas danas za ovo, sutra za ono, a prekosutra onako sto im se moze...sve dok se ne osvestimo, a bolje je da se osvesti covek pre nego posle...posle ce biti kasno, posle cemo mozda morati da bezimo iz svojih kuca i trazimo novi zivot u Australiji, Africi, Novom Zelandu....

                  ljudi pamet u glavu, Nikolic je daleko bolja opcija od manekena, ja kad vam kazem

                  Comment

                  Working...
                  X