Objava

Collapse
No announcement yet.

PARADA, da li ste za ili protiv ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PARADA, da li ste za ili protiv ?

    Da li ste za prava LGBT populacije ili ste protiv njih, tj da li ste za tzv "paradu" ili ste protiv nje?

    Pre nego sto odlucite kako cete glasati mozda bi mogli pogledati ovaj video?



    Slobodno prokomentarisite kako vi ovo sve vidite...ali glasajte!

    Glasovi su poverljivi
    3
    za
    0.00%
    0
    protiv
    100.00%
    3
    ne zanima me
    0.00%
    0

  • #2
    Re: PARADA, da li ste za ili protiv ?

    postoji deo filma u kome covek pominje to da je u ovom svetu toliko patnje, toliko nedela i kriminala oko nas da je naprosto smesno da neka tamo organizacije ili sve te organizacije sirom sveta trose nezamislive kolicine novca za promociju gay tj LGBT populacije sirom sveta...umesto da se taj novac koristi za neka fundamentalna prava, recimo prava coveka za zivot

    mislim da je ovo promaseno, ta parada za mene predstavlja cistu glupost koja nije potrebna nikome, ako zele da budu gay neka ih, sta ima da paradiraju...ne kapiram

    ovo vidim samo kao promociju LGBT populacije i nista vise

    Comment


    • #3
      Re: PARADA, da li ste za ili protiv ?

      kazu direktna "steta" tj trosak za paradu oko 400hilj eura samo za policajce a indirektna seteta oko 1mil eur

      pita li neko nas da li mi zelimo to da placamo, jer na kraju krajeva svi mi to placamo!

      sto se lepo ne odrzi referendum za ovo kao i mnoga druga pitanja, ja bih glasao recimo da ne bude parade dok prosecna plata u srbiji ne bude 1000eur...ili neka paradu sama gay populacija plati pa neka paradiraju

      a ima toliko livada i suma po srbiji, stave 10 policajaca pa neka paradiraju 10 dana

      jbte toliko bolesnih ljudi i cega sve vec ne a ima para za promociju homosekusualaca

      SVASTA

      Comment


      • #4
        Re: PARADA, da li ste za ili protiv ?

        Ja sam licno protiv parade, a to dal je neko gay ili lezbo licno mene bas i zabole za to, to je njihova licna stvar, jer cisto sumljam da i njih zanima moja sexualna orjentacija ............

        Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

        Comment

        Working...
        X