Objava

Collapse
No announcement yet.

Za koliko biste se prodali? :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Moze....Kafa....Ratluk....tako neshto....

    Comment


    • #17
      zavisi ko kupuje sto je kupac bolji cena moze da bude niza to je standardan zakon ponude i potraznje

      Comment


      • #18
        Neke stvari jednostavno nisu na prodaju.

        Ne bih prodala ni svoju omiljenu bluzu a ne sebe.

        Svasta
        [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
        Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

        Comment


        • #19
          Nisam na prodaju, i ne bih se prodala nikada, nikome, ni po koju cenu...
          Prodala bih se samo osecanjima, ali to vec nije prodavanje vec predavanje
          Ma kako god samo osecanjima, ona su neprocenjiva, sve ostalo je prolazno i nevredno...

          ---------- Post added at 06:11 ---------- Previous post was at 06:11 ----------

          tacnije bezvredno

          Comment


          • #20
            (pro)dao bih se džabe onoj koju želim. zna ona ....
            Citiat člana Crvenkapica
            jebeš ljubav ako nije nesrećna

            Comment


            • #21
              iskren da budem nekad sam mislio da nema tih para..ali posto shvatis da je ljubav samo stanje uma koje kako dodje tako i prodje...isto kao i neki san, dok ga sanjas sve bi ti u njemu mogao...al kad se probudis...

              e sad ne bih se ja prodavao, ali ako bi neka milonerka koja je jos i sexy rekla evo ti par stotina hiljada eur da provedes samnom de tri nedelje...mislim da bih prihvatio...a ako mi se nesto ne bi svidelo vratio bih novac i otisao...
              u principu ne, ali u nekim okolnostimada
              zivimo u svetu koji se vrti oko para, cak i ono najsvetije (sto bi trebalo biti) se vrti oko para, mnogi svestenici su ukaljali svoju veru tako sto su se priklonili novcu i ljudima koji ga imaju
              sva sreca nisu svi, njima cast i moj naklon

              zivimo na mestu, koje se moze nazvati (po meni) neka sredina, nit pakao nit raj, neki limbo izmedju

              Comment


              • #22
                ... sve je na prodaju, samo ako ima kupca... nije sve u llovi ima nesto i u evrima milionche? vaj not

                Comment

                Working...
                X