Objava

Collapse
No announcement yet.

Politika vlade RS prema KiM je?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Politika vlade RS prema KiM je?

    Sta mislite kakva je politika vlade RS?

    ---------- Post added at 20:08 ---------- Previous post was at 19:57 ----------

    Bez strategije, samo se tapka u mestu, a najvise to pogadja narod KiM
    9
    Dobra
    0.00%
    0
    Losa
    11.11%
    1
    Bez strategije
    66.67%
    6
    Pocetak priznanja KiM
    22.22%
    2
    If you hate me, you’re the looser, not me

  • #2
    Cilj vlade je ocuvanje teritorije to je sigurno i tu hvala bogu ima jedinstva,medjutim sredstva za ocuvanje takve politike se ne sticu nepostenjem i lopovlukom samozivoscu tako da ako govoris da radis neku stvar a ne radis nista da do toga dodje onda je logicno da se sumnja u iskrenost takvih prica i postupaka

    Comment


    • #3
      Strategija im je dovođenje naroda u zabludu da im je stalo do očuvanja (vraćanja izgubljenog) suvereniteta, dok sa druge strane pripremaju priznanje na koje su se Zapadu obavezali. Ujedno u retorici explicitno navode da će se za KiM boriti 'isključivo diplomatskim sredstvima', a kako Tači i ekipa ne bi čak ni slučajno pomislili da je Srbija spremna na nešto konkretnije, jer bi u tom slučaju šiptarska legalna vojska međunarodno priznate R.Kosovo- krenula u napad i osvojila pola Srbije. Pošto takav scenario ne bi odgovarao pozicionoj garnituri, oni će uskoro 'biti prisiljeni da radi mira u regionu priznaju R.Kosovo'.
      JEDINA prepreka što do ovog priznanja već nije došlo, je to što je Rusija ščepala za gušu ove naše izdajnike i rekla im da se više ne poigravaju geostrategijom i geopolitikom!

      Comment


      • #4
        uhh...sad cu samo kratko...ne mogu opsirno..vec se nerviram...uglavnom, ima jos dovoljno patriota koji bi jos jednom posli u rat u slucaju napada te vojske Tachijeve privatne drzave...evo ja jos nikada nisam ucestvovao u ratu...sazrele i druge generacije...a kad se bolje pogleda...ovu zemlju je uvek branio onaj deo nasheg naroda koji je najsiromashniji, tj Jug Srbije...i ako jos malo ovi politicari budu radili na cepanju zemlje, dici ce im se Drzava Juzna Srbija, samo ce jednog dana da svane i to...prvi sam za tu ideju...kad vec sve ide u qrac.
        u prilog teze da Juzni Srbi uvek najvise najebu i prvi budu mobilisani....raspitajte se ko cini sastav Vojske Srbije...mislim na oficire i podoficire...ogroman procenat jug-istok.

        Comment


        • #5
          Zar bi zaista isao u rat? Mislila sam da su ratovi u Bosni i bombardovanje Srbije bili dovoljan pokazatelj da se ratovati za ovu drzavu ne isplati jer ces kad tad za to odgovarati.

          Sto se tice politike vlade RS mislim da je ocigledno..

          Comment


          • #6
            ne bih ja ishao u rat, rat bi doshao po mene...imam kucu na Jugu, juznjak sam, cistokrvni...a kolko znam Shiptari ne kriju da zele i Nish i Prokuplje...dakle, ne prizivam ja rat u smislu da ga jedva cekam...vec govorim o nezajazljivom apetitu neprijatelja.

            Comment


            • #7
              Ne znam. Po meni treba ici sto dalje od rata. Jer nekako na kraju uvek ode na tvoju stetu. Ali to je moje misljenje. A i onako Srbija i nije toliko vojno sposobna da bi mogla da priusti sebi da udje u rat. Tako da jedino na sta moze da se osloni su reci.. Ali i to joj slabo ide.

              Comment


              • #8
                Da odnesemo ljudima par kg cvaraka i kupus salate (s alevu papriku)

                Mozda tad jajcare sednu i dogovore se nesto

                Comment


                • #9
                  I ti bi jajcario da ti lova kaplje u mlazovima kao nadoknada za baljazgeriju i neukus...

                  Comment


                  • #10
                    Citiat člana Fairy Pogledaj Post
                    Ne znam. Po meni treba ici sto dalje od rata. Jer nekako na kraju uvek ode na tvoju stetu. Ali to je moje misljenje. A i onako Srbija i nije toliko vojno sposobna da bi mogla da priusti sebi da udje u rat. Tako da jedino na sta moze da se osloni su reci.. Ali i to joj slabo ide.
                    Niko još u istoriji nije 'mišljenjem suda' pomerio granice, niti bez rata vratio ono što je ratom izgubio.
                    Srbiji treba vojska od milion vojnika, ili da postane nuklearna sila... tek tada ćemo moći vratiti KiM!

                    Comment


                    • #11
                      prilika za vojsku od milion vojnika je prosla, to je trebalo pre ili dan-dva nakon 17og februara 2008. istorijska prilika je propustena, mozda se ponovo pruzi ... a nece nam se dozvoliti da nuklearna sila ikad postanemo.
                      ja bih ishao na bioloshko i drugo alternativno oruzje

                      Comment


                      • #12
                        Smesna i bez strategije

                        A ljudi koji su zaduzeni za to ne bi trebali biti
                        dovoljno ih je samo videti da bi normalan covek video da tu nesto nije kako treba

                        Comment

                        Working...
                        X