Objava

Collapse
No announcement yet.

Kako ste nasli zaliv?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    a znam da je trebalo levo da skrenem kod abukerkija

    Comment


    • #17
      i ja sam skoro video na facebook pa ne zalim se postao sam vas ovisnik zadovoljn sam zbog toga samo se jos ne snalazim dobro

      Comment


      • #18
        videla sam oglas na fejsu

        Comment


        • #19
          dovukao me je jedan prijatelj.... samo shto je otvorio ovaj sajt.... pa bila sam medju prvih ovde...i josh se super zabavljam ovde..... goxy30
          Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

          Comment


          • #20
            šta reći ... mito i korupcija...
            ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
            sigpic

            Comment


            • #21
              jedva ga nadjoh..malo zavucen, al je netaknuta priroda heheh

              Comment


              • #22
                Facebook

                Comment


                • #23
                  Videh reklamu na facebook-u jednom...pa drugi put...pa treci put..pa cetvrti put...
                  I tako ko zna koliko puta dok mi jednog dana nije ''puko film''
                  Od tada sam ovde i ne izlazim ( sto se da primetiti )...
                  Cak i isti taj facebook vise mi nije zanimljiv...samo i upravo zbog LjUBAVNOG ZALIVA, i ne idem odavde makar me ajkule pojele

                  Comment


                  • #24
                    Pretraživač me je doveo ovde. Još uvek nemam jasan stav, ali prvi utisak je sasvim ok. Dosta opcija mi nisu jasne ali se nadam da ću ih otkriti.

                    Opcija "brzi odgovor" nudi mali prozor dok opcija "Odgovori na Temu" ne radi, makar kod mene.

                    ---------- Post dodat u 02:48 ---------- Prethodni post je bio napisan u 02:45 ----------

                    Proradila opcija "Odgovori na Temu"

                    Izbor smajlija bi mogao biti bogatiji.

                    Comment


                    • #25
                      I ja sam bila veoma zbunjena ali sad mi je vec sve poznato
                      Lako je inace Oskorusa
                      [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                      Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                      Comment


                      • #26
                        Nadam se da će biti lako. Još uvek ne mogu na opciju "Odgovori na Temu".

                        Comment


                        • #27
                          Citiat člana Oskoruša Pogledaj Post
                          Pretraživač me je doveo ovde. Još uvek nemam jasan stav, ali prvi utisak je sasvim ok. Dosta opcija mi nisu jasne ali se nadam da ću ih otkriti.

                          Opcija "brzi odgovor" nudi mali prozor dok opcija "Odgovori na Temu" ne radi, makar kod mene.

                          ---------- Post dodat u 02:48 ---------- Prethodni post je bio napisan u 02:45 ----------

                          Proradila opcija "Odgovori na Temu"

                          Izbor smajlija bi mogao biti bogatiji.
                          imas nekoliko opcija:
                          kad udjes u temu na vrhu imas "+odgovori na temu", kliknes na to i to te samo odvede na dno strane
                          tj u prozor "brzi odgovor" gde mozes kliknuti "napredne mogucnosti" sto te vodi u sledeci prozor sa nesto vise opcija
                          sa desne strane na dnu posta svakog clana imas nekoliko opcija "reply", "odgovori sa citatom", i "+ multi quote (mozes da odgovoris odjednom na vise postova

                          sve u svemu sve je tu i vrlo je prosto, verovatno treba malo vremena da se naviknes to je sve

                          Comment


                          • #28
                            Re: Kako ste nasli zaliv?

                            Hvala goxy30

                            Comment

                            Working...
                            X