Objava

Collapse
No announcement yet.

Film koji vas je "pogodio" je???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Film koji vas je "pogodio" je???

    film koji je na neki nacin potakao vasa osecanja, bilo da su ona ovakva ili onakva, znaci neki film koji vas je izveo iz takta na pozitivan ili negativan nacin...sho bi se reklo pogodio vas pravo u zivac

    sutra cu napisati sa posla koji je to film bio, jos mi se vrti u glavi taj film, i ne znam kako cu da spavam s mislju o tome kako.....

    uhhh sutra,... sutra, ebote

  • #2
    The Killer Inside Me 2010
    Radnja se odvija u jednom malom naftnom gradicu, Texas. Kasne su 40-te film pocinje nekako lagano i opusteno, simpa zamenik serifa, reklo bi dusa od mladica...Na samom pocetku filma Lou Ford (zamenik serifa koga glumi Casey Affleck) dobija zadatak od serifa da otera jednu prostitutku iz grada, da ode i kaze joj da napusti njihov grad. Gradic je konzervativan i miran, zamenik serifa cak i ne nosi pistolj koliko je sve opusteno. Dakle nas "junak" Lou ide do porstitutke, kuca na vrata i ...wooow...sexy cura otvara vrata (prelepa) koju glumi Jessica Alba, zamenik je nekako postidjen i zbunjen istovremeno...stidljivo joj saopstava da mora da napusti grad jer u njihovom pristojnom gradicu nema mesta za devojke kao sto je ona, ona burno reagje i udara ga, jednom, dav puta, tri puta....dok stvar ne ode toliko daleko da on nju hvata baca na krevet skida gace i iskajisa je onako posteno, bas bas bas....posle toga imaju neverovatan sex i sve je cool
    On dolazi iz dana u dan kod nje, stvar deluje kao da su zaljubjeni, jednsoatvno deluju kao savrsen par... ono sto se sledece desava je da sin lokalnog naftasa koji je bilmez a zaljubljen u prostitutku koju sam upravo pomenuo, i sve bi ucinio da je ne izgubi.... prostitutka i zamenik razgovaraju o tome kako da napuste grad ali nemaju novca....dolaze na nekakvu ideju da otac bilmeza plati prostitutki 10000$ da otperja iz grada, a dusa od coveka zamenik "pomaze" naftasu (ocu) da ostvari svoj cilj i resi se prostitutke. Naftas razgovara sa zamenikom i kaze mu da on odnese 10000$ i preda ih prostitutki, sto on kategoricki odbija (mene je zbunilo) i kaze da je bolje da njegov sin to uradi jer je on predstavnik zakona i ne bi mogao tako nesto...pred samu predaju novca zamenik ima sjajan sex sa prostitutkom, koja je reklo bi se sad njegova devojka, a i ona njega obozava...posle samog sexa on navlaci rukavice u pesnici je po licu sve dok je ne "ubije" (bar je mislio da je tako), malo potom bilmez sin naftasa dolazi i dobija par metaka u wugla pored same prostitutke...sve je namesteno i izgleda kao da ga je ona ubila i posle podlegla ranama koju joj je bilmez naneo.
    Posle toga nas mili zamenik ubija jos par ljudi u procesu i do samog kraja filma izbegava da bilo ko pomisli da je on ubica....na kraju se pojavljuje Jessica Alba (mache koje glumi prostitutku) koja je prezivela ali ga i dalje voli, nikom nista nije rekla, on je ubija nozem a svi prisutni zavrsavaju sa njima u plamenu.


    Mene je pogodio iznenadni postupak psihopate zamenika, koji je ubio nekog koga i sam voli, a i ona njega takodje...i to na takav nacin

    mogu reci da sam se iznervirao posteno i da bi rezisera obesio za yayca da mi je na dohvat ruke

    zhasuu
    Prikačeni fajlovi
    Last edited by goxy30; 26-11-10, 13:00.

    Comment


    • #3

      «What dreams may come», ili u našem prevodu «Kad budan sanjaš», mada se meni lično ne dopada taj prevod. Glumi uvek fantastični Robin Williams, ne znam za vas, ali ja nisam naišla na neki njegov film a da nije dobar!

      Ovaj film prati putovanje Krisa Nilsena kroz 'drugi život', u pokušaju da spase svoju dragu koja je u paklu, jer je izvršila samoubistvo...

      E, sad, ima tu jedan njegov monolog koji mi se svideo, kad on otkrije da neće moći da je spase, ali odluči da ostane tamo sa njom:
      «Žao mi je zbog svih stvari koje ti nisam dao. Nikada ti više neću kupiti ćuftu sa ekstra sosom. I uvek veliku. Nikada te više neću zasmejavati. Želeo sam samo da ostarimo zajedno. Da ostanemo zajedno do kraja. Pored onog jezera na tvojoj slici. To je bio naš raj, vidiš?
      Ima puno toga što mi nedostaje. Knjige, stvari, poljupci... i svađe... Oh, Bože, imali smo neke odlične! Hvala ti za njih. Hvala ti na svoj dobroti. Hvala ti na našoj deci. Zbog prvog puta kada sam ih video.

      Hvala ti što si bila neko na kog sam bio ponosan što sam s njim. Zbog tvoje odlučnosti, zbog tvoje nežnosti. Zbog onoga kako si izgledala - tako da sam uvek želeo da te dodirnem. Bože, bila si moj život.

      Zato što si bila tako divna, da čovek izabere pakao umesto raja - samo da bi bio sa tobom



      Preplakala sam pola filma, jedan od razloga je taj što sam ga prvi put gledala svega nekoliko nedelja nakon smrti meni najdraže osobe na svetu - moje mame. A drugi razlog je taj što sam se pitala hoću li ikad u životu sresti nekog (osim moje mame) ko bi bio spreman da ode u pakao zbog mene!

      Last edited by Crvenkapica; 26-11-10, 20:47. Razlog: zaboravih nešto da kažem

      Comment


      • #4
        MONSTER( 2003 )


        sharliz teron i kristina richi igraju glavne uloge..........aieleen je prostitutka koja igrom slucaja postaje jako bliska sa selbi i postavlja se zastitnicki prema njoj.............................no posle jednog zverskog silovanja od srtane musterije aiellen poludi i krene sa..............ma sta pisem bre,pogledajte film,extra je

        Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

        Comment


        • #5
          kolektor

          Comment

          Working...
          X