Objava

Collapse
No announcement yet.

Preporucite film!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • slavicaras
    replied
    pogledajte SALT i TOURIST sa Angelinom Jolie

    Ostavite komentar:


  • clanica
    replied
    taxi 1, taxi 2, taxi 3, kill bill 1, kill bill 2, popcira i pop spira sa dj. balasevicem, neki to vole vruce, kukavica, varljivo leto '68, kraljevstvo krivih ogledala...

    Ostavite komentar:


  • baby
    replied
    ima ga na sajtu http://www.zaliv.co/content.php?783-...n-Black-(2012)
    Žena u crnom

    Mladi advokat Artur Kips dolazi u zabačeno selo da sredi papire nedavno preminulog klijenta i tamo ga proganja duh žene koja želi osvetu...

    Ostavite komentar:


  • JustGirl
    replied
    Film "Slomljena krila" . Veoma poučan za one što misle da njihove laži neko tek tako i tek olako, naivno "kupuje". Šta čoveku izdanom može sve da padne na pamet kada neko pljune na istinski čistu ljubav, poverenje...Na onu čistinu srca sa kojom veruje onome koga voli najviše. ♥

    Ostavite komentar:


  • goxy30
    replied
    pila lozu il te promaja oshinula

    elem

    moja topla preporuka:

    Journey to the Center of the Earth (2008)

    Avantura-Akcija-Komedija




    imate ga na sajtu, samo za VIP clanove

    http://www.zaliv.co/content.php?748-...e-Earth-(2008)

    po mom misljenju bolji od drugog dela koji je kako mi se cini iz 2011, a sve zbog glavnog glumca...
    Dwayne Johnson ne moze da se meri sa Brendanom Fraserom
    neshto kao kad bi merili svarcenegera sa De Nirom, ne ide jbg

    Ostavite komentar:


  • baby
    replied
    pa dobro ko voli akciju neka izvoli

    Ostavite komentar:


  • goxy30
    replied
    @baby
    Seeknig Justice 2011 je postavljen na sajtu jos pre mesec dana, koga zanima moze da odgleda ovde

    http://www.zaliv.co/content.php?744-...Justice-(2011)

    tj samo VIP clanovi

    Ostavite komentar:


  • baby
    replied

    Opis: Učitelj Will Gerard je srećno oženjen lepom muzičarkom Laurom, koju napadnu i sa teškim povredama završi u bolnici. Tom prilikom mu prilazi tajanstveni stranac i nudi mu da izravna račune sa napadačima i poštedi Lauru mučnog sudskog procesa. Will prihvata ponudu i uskoro sazna da će ga osveta skupo koštati.

    Režija: Roger Donaldson

    Scenario: Todd Hickey

    Glavne uloge: Nicolas Cage, January Jones i Guy Pearce

    Ostavite komentar:


  • clanica
    replied
    serijal "Nikita" sa Petom Vilson u glavnoj ulozi, fantazija od serije

    Ostavite komentar:


  • baby
    replied

    za ljubitelje ovog žanra stigao je nastavak

    Ostavite komentar:


  • goxy30
    replied
    pa sve novo deluje zanimljivo, nema dobrog snimka(mozes samo da gledas neki skirner), a po ocenama i misljenjima sirom interneta jeste dobar film ali nista bas bas posebno

    Ostavite komentar:


  • baby
    replied

    za one koji vole avanturističke, pitanje je samo ima li dobrog snimka, ovaj koji sam ja gledala nije baš nešto...

    Ostavite komentar:


  • baby
    replied
    Nije loš upravo sam ga odgledala

    Ostavite komentar:


  • unthinkable
    replied
    Stavila sam film,samo goksi da ubaci prevod i bice objavljen.
    Deluje brrr ,strasno

    Ostavite komentar:


  • baby
    replied

    U prevodu "Siroče"
    Kate i John pokušavaju spasiti brak usvajanjem djevojčice Esther, no uskoro će morati spašavati - vlastite živote.
    Tragični gubitak njihovog nerođenog djeteta uništio je brak Kate (Vera Farmiga) i Johna (Peter Sarsgaard ), a Kateino krhko psihičko stanje narušavaju noćne more i demoni iz njezine prošlosti. U pokušaju da održe barem privid normalnog života, par odlučuje usvojiti dijete.
    Johna i Kate u lokalnom sirotištu na vrlo čudan način privuče djevojčica po imenu Esther (Isabelle Fuhrman). No, Esther nije onakva kakvom se čini, a nakon što se zabrine za sigurnost svoje obitelji, Kate pokušava potaknuti Johna i ostale da sagledaju Esther u drukčijem svjetlu. Međutim, na njezina upozorenja obrate pažnju tek kada je možda prekasno... za sve!
    Last edited by baby; 15-01-12, 15:44.

    Ostavite komentar:

Working...
X