Objava

Collapse
No announcement yet.

Preporucite film!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Priest 2011


    Glavne uloge:
    Paul Bettany, Karl Urban, Cam Gigandet, Maggie Q,....

    Apokalipticni, naucno-fantasticni triler
    Ukratko svet je porazio vampire koji su napadali covecanstvo stotinama godina, vampirima je dozvoljeno utociste u par rezervata
    Svestenici koji su u proslom ratu bili obucavani da budu super "oruzije" protiv vampira su ostali bez posla, crkva ih je zapostavila i oni su rastrkani dok rade neke beznacajne poslove a ono sto najbolje znaju je beskorisno sve dok....
    Svet se ne nada ponovnom napadu vampira koji ce iznenada nastupiti....

    licno svidja mi se ideja da imamo svestenike super heroje, zanimljivo i ne bas nesto sto je cesto vidjeno na filmskom platnu



    provereni link za download, klikni ovde

    Comment


    • #92
      I Spit on Your Grave 2010

      znam da je film i sve to...ali moram da kazem svaka joj chast, ja bih joj orden dao sto za ideje sto za ucinjeno

      glavne uloge:
      Sarah Butler, Jeff Branson, Andrew Howard.....

      Jenifer Hills koju glumi Sarah Butler je pisac koji dolazi u jednu zabacenu kolibu/kucu u sumi kako bi nasla mir i inspiraciju...
      ali kako je to malo mesto njen izgled i sama cinjenica da je gradska devojka privlaci paznju nekoliko zatucanih mestana...oni provaljuju u njenu kolibu i pocnu je vredjati, zlostavljati na svakojake nacine a preko svega silovati... posle svega su nameravali da je ubiju ona se baca u reku iz koje naizgled ne izlazi ziva, tela nema nigde , za lokalne momke ona je mrtva...
      ali nasa devojka se posle nekoliko nedelja vraca, i sredjuje jednog po jednog frajera
      meni se posebno svidja nacin na koji ih je sredila

      hteo bih da kzem da je zacudjujuce kako muskarci mogu da budu stoka, kako ne mogu da razmisljaju sta cine i kako nekome cine a narocito kad su zene u pitanju.... film ne preporucujem nikome sa slabijim stomakom iako scene nisu preterano odvratne
      preporucujem damama jer mogu "pohvatati" par ideja kako da srede neke sonje koje ih okruzuju a koji sebe nazivaju muskarcinama


      provereni torrent za download, klikni ovde
      Last edited by goxy30; 27-06-11, 02:56.

      Comment


      • #93
        Here And There 2010
        Tamo i Ovde 2010



        glavne uloge:
        David Thornton, Branislav Trifunovic, Mirjana Karanovic, Cyndi Lauper, Jelena Mrdja...

        Robert (David Thornton) je propali muzicar koji jedva sastavlja kraj sa krajem, pokusavauci da prezivi na Menhetnu (New York) ...ukratko kako bi preziveo sklapa dogovor sa Brankom (Branislav Trifunovic) da ode u Srbiju i ozeni se sa njegovom devojkom kako bi ona mogla da dodje u New York i bude sa njim...

        mogu reci vise nego sto sam ocekivao, pitak, jednostavan a zanimljiv film
        topla preporuka

        provereni torent a download, klikni ovde
        kliknuti "download" u donjem levom uglu
        Last edited by goxy30; 28-06-11, 02:17.

        Comment


        • #94
          Easier With Practice 2009



          svima vama koji ronjate, tumarate, trazite...po netu, toplo preporucujem ovaj film
          Iako je u filmu rec o odnosu njih dvoje preko telefona, internet je veoma slican ako ne i isti...ne vidite se a gradite nesto sto posle...

          pogledajte, vredi...za sve vas koje sam pomenuo tu gore....za vas ostale, bice dosadan film (mozda)
          za mene je bio

          provereni link a download, klikni ovde

          Comment


          • #95
            Montevideo , Bog te video

            Ja se rasplakala bem ti zivot ...bas je lep i poucan ...ko vidi pouku
            Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

            Comment


            • #96
              Citiat člana Futura Pogledaj Post
              Montevideo , Bog te video

              Ja se rasplakala bem ti zivot ...bas je lep i poucan ...ko vidi pouku
              missim da sam ga vec preporucio sa sve linkom .... par stranica unazad...elem da odlican domaci film ... a sad da preporucim nesto pa neu pogresiti ako kazem izuzetno, a ipak mi je promaklo....rec je o diznijevom filmu iz 2008

              Wall-E (2008)
              Odlicna prica o buducnosti covecanstva, po meni ovaj animirani film je namenjen svim uzrastima, mislim da u njemu mogu uzivati svi kako deca tako i odrasli sto ga cini pravom porodicnom "poslasticom"
              Wall-E simpaticni robot koji je vremenom razvio svoju licnost i poseban je u mnogo cemu, ali na zalost to sto ima nema sa kim podeliti i sto se vise razvija sve je usamljeniji...ali prica tek pocinje, on upoznaje ljubav svog zivota, Eve, ona je ljupka, moderna...robot nove generacije
              Kroz ove robote u pricu se unosi nesto sto covecanstvo cini posebnim, nasa osecanja, stvari tj sitnice koje su nama cesto veoma bitne i cinimo svasta za ....
              Topla preporuka, da ne davim evo linka sa tube pa mosete videti ukratko o cemu se radi


              A ovde vam evo provereni torrent za download, klikni ovde
              Last edited by goxy30; 09-07-11, 20:49.

              Comment


              • #97

                Naslov originala:
                Abduction
                Žanr:
                akcija, triler
                Trajanje:
                100'
                Godina izdanja:
                2011.
                Zemlja:
                SAD
                Izdavač/Distributer:
                Lionsgate
                Uloge:
                Taylor Lautner, Lily Collins, Alfred Molina
                Režija:
                John Singleton
                Scenario:
                Shawn Christensen
                Producent/i:
                Doug Davison, Ellen Goldsmith-Vein, Dan Lautner
                Triler o mladiću koji otkriva da je otet kao dete. Prva velika uloga Taylora Lautnera nakon Sumrak sage.
                Nathan nikad nije osećao bliskost sa svojim roditeljima. Igrom slučaja otkriva svoju sliku na stranicama nestalih osoba i shvata da je otet kao dijete. Počinje otkrivati veliku zaveru, zbog koje je prisiljen bežati kako bi spasio živu glavu.
                ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
                sigpic

                Comment


                • #98
                  Our Idiot Brother (2011)
                  90 min - Komedija/Drama
                  Radnja filma prati mladog Ned-a, koji je nakon izlaska iz zatovora zbog rasturanja marihuane, odlucio da unosi haos u živoe svoje tri sestre, Mirande koja je zaludjena novinarskom karijerom; Natalie, lezbejke koje zbog svojih laži ne uspeva da napreduje u odnosu sa svojom devojkom Cindy; ne Liz, opsednute željom da bude savršena majka.
                  ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Imortals ako volite mitoloske filmove.
                    Besmrtni
                    Noviji film je ima da se nadje kvalitetan dvdrip + title.

                    ---------- Post dodat u 16:14 ---------- Prethodni post je bio napisan u 16:02 ----------


                    Nemoguca misija 4 dobar film ko voli ovakav zanr ima da se nadje na torrentu ali je los dvdrip,
                    ja sam gledao preko mkv-a .

                    ---------- Post dodat u 16:15 ---------- Prethodni post je bio napisan u 16:14 ----------

                    Ali je sve manje i manje dobrih filmova ili sam ja bas dosta izbirljiv,posto imam preko 3000filmova.

                    Comment


                    • The Thing 2011

                      Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                      Comment


                      • postavljen,samo da goksi sredi prevod i objavicemo
                        Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

                        Comment



                        • "The thing 2011", postavljen

                          nemoguca misija 4 cim se pojavi dvd-ripp postavicemo na sajt
                          Immortals vec imamo

                          ne postavlajmo "skrinere" ili bilo koju vrstu losih snimaka, toga imate koliko hocete na drugim sajtovima
                          bolje da se pojavi 2-3 meseca kasnije ali da ga gledate kao covek a ne ko da ste na planinu bez antenu....

                          sve novo imacete i kod nas, za stare filmove mozete da postujete zahtev i nacicemo...

                          samo VIP clanovi imaju pristup ovom delu sajta
                          Last edited by goxy30; 19-12-11, 19:53.

                          Comment




                          • ništa posebno
                            ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
                            sigpic

                            Comment


                            • cim je sa daniel craigom ne moze biti los, pre bih rekao da si ga malo slabije "ocenila" nego sto zasluzuje....videcu da nakacim veceras

                              Comment


                              • Možda sam ja očekivala mnogo više, vredi pogledati, ali nisam nešto preterano oduševljena, a evo jednog Rokija budućnosti
                                ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X