Objava

Collapse
No announcement yet.

Preporucite film!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da zapao mi je za oko taj film jos pre neki dan
    nema dobrog snimka i ne ocekujem dok se na zapadu ne pojavi dvd u prodaji...
    sada mozete skinuti ili gledati samo skrinere koji su prilicno losi

    cim se pojavi dobar snimak bice na sajtu

    Comment


    • stariji film,al je dobar,samo za onog sa jakim stomakom

      Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

      Comment


      • ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
        sigpic

        Comment




        • ---------- Post dodat u 14:00 ---------- Prethodni post je bio napisan u 13:56 ----------


          Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

          Comment




          • ---------- Post dodat u 22:05 ---------- Prethodni post je bio napisan u 22:04 ----------

            Greška je ono gore
            Ko je ljubio, ljubio. Udajem se u subotu

            Comment


            • ja nisam gledao,al drugar mi prica,kaze extra filmic

              Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

              Comment


              • za ljubitelje mange preporucujem serijal "Berserk"... najbolje na japanskom, sa engleskim ili srpskim prevodom



                jedan mali deo kao ilustracija

                Comment


                • Kukavica (original - Kukuška)

                  sticajem okolnosti na jednom mestu obreshe se rus - crvenoarmijac, finac - vojnik nacistickih znaga i jedna laponka... i svako govori samo jedan jezik - svoj maternji...pa ipak, uspevaju da komuniciraju zbog zelje za razumevanjem.

                  Comment



                  • U prevodu "Siroče"
                    Kate i John pokušavaju spasiti brak usvajanjem djevojčice Esther, no uskoro će morati spašavati - vlastite živote.
                    Tragični gubitak njihovog nerođenog djeteta uništio je brak Kate (Vera Farmiga) i Johna (Peter Sarsgaard ), a Kateino krhko psihičko stanje narušavaju noćne more i demoni iz njezine prošlosti. U pokušaju da održe barem privid normalnog života, par odlučuje usvojiti dijete.
                    Johna i Kate u lokalnom sirotištu na vrlo čudan način privuče djevojčica po imenu Esther (Isabelle Fuhrman). No, Esther nije onakva kakvom se čini, a nakon što se zabrine za sigurnost svoje obitelji, Kate pokušava potaknuti Johna i ostale da sagledaju Esther u drukčijem svjetlu. Međutim, na njezina upozorenja obrate pažnju tek kada je možda prekasno... za sve!
                    Last edited by baby; 15-01-12, 15:44.
                    ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
                    sigpic

                    Comment


                    • Stavila sam film,samo goksi da ubaci prevod i bice objavljen.
                      Deluje brrr ,strasno
                      Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

                      Comment


                      • Nije loš upravo sam ga odgledala
                        ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
                        sigpic

                        Comment



                        • za one koji vole avanturističke, pitanje je samo ima li dobrog snimka, ovaj koji sam ja gledala nije baš nešto...
                          ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
                          sigpic

                          Comment


                          • pa sve novo deluje zanimljivo, nema dobrog snimka(mozes samo da gledas neki skirner), a po ocenama i misljenjima sirom interneta jeste dobar film ali nista bas bas posebno

                            Comment



                            • za ljubitelje ovog žanra stigao je nastavak
                              ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
                              sigpic

                              Comment


                              • serijal "Nikita" sa Petom Vilson u glavnoj ulozi, fantazija od serije

                                Comment

                                Working...
                                X