Objava

Collapse
No announcement yet.

Dozivljaj zvani pozoriste...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Citiat člana matador Pogledaj Post
    Mozda su vladali 500 godina Beogradskim pasalukom ,ali ne celom Srbijom.Tacne godine koje se vode kao prosecne za vladavinu neznam ali znam da je covek u miloneru pao bas na to pitanje jer se zaleteo na 500 a biklo je tacno nesto malo manje.Bar tako su oni rekli da je tacno.Necu da pametujem do te emisije i ja sam smatrao da je 500 godina tacno a posle vise nista neznam mislim da je nekih 355 godina bio tacan odgovor trazio sam podatak na sajtu ali se nigde ne navodi.Prihvatam sve sugestije i odgovore jer istorija je cudna danas turci sutra partizani a posle ko zna

    Tacno koliko smo bili pod turcima se ne moze izracunati.Otprilike petnaestak godina posle Kosovske bitke su krenuli u nase krajeve.Kao krajnje oslobodjenje se navodi Berlinski kongres a po nekima tek posle balkanskih ratova.
    Nema veze sa pozoristem ali eto

    Comment


    • #17
      Uzivam da odem u pozoriste.Zbog nedostatka vremena i nemogucnosti planiranja unapred cesto ostanem bez karata za predstavu.Naravno desi se i odlaganje zbog bolesti glumca.Nekad sam imao dobru vezu pa sam isao na premijere predstava Sex bomb i Smesne strane muzike.
      Zadnje sto sam slusao je opera Karmen.Oliver Njego i Dragana Del Monako su briljirali.Mada me odusevio jos jedan mali ali mu nisam ime zapamtio.
      Imam pretplatnu kartu za Madlenijanum i za Pozoriste na Terazijama.Nadam se da cu iskoristiti da do kraja sezone pogledam neku predstavu.
      Kakva je situacija u drustvu mislim da su pozorista i neke kulturne manifestacije odlicno posecene.Jedino sto mi se cini da su to sve isti ljudi.....

      Comment


      • #18
        Pre mnogo godina sam gledala jednu pozorisnu predstavu i dan danas sam pod utiskom teatrastine Milana Butkovica.Predstava se zove ..Cekajuci GOdoa...

        Comment


        • #19
          ah daske koje zivot znace kako kazu.Radim u njemu vec 20-tak godina i svasta vidoh i doziveh.Samo dodjose neka losa vremena za pozoriste i kulturu inace

          Comment


          • #20
            da budem iskren bio u pozoristu 3-4 puta za zivota, sve je to lepo, i isao bih redovnije da nisam eto....zevzek

            danas nekako mi prakticnije da odgledam neku predstavu ili film preko neta pa i ne mrdam tj ne idem na takva mesta

            ili opalim neku igru i tamanim turke bosnjake i ostalu....

            Comment


            • #21
              i bre pa nije to isto a kad pobijes turke na bc i resis da posetis pozoriste ti javi a karte ti sredim za dz

              Comment

              Working...
              X