Objava

Collapse
No announcement yet.

Televizijski fenomeni, domace serije!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Televizijski fenomeni, domace serije!

    „Ranjeni orao", najbrze reprizirana TV serija u istoriji nase televizije, opet ima ogromnu gledanost, RTS je ponovo emituje zbog zahteva vise desetina hiljada gledalaca.



    Zatim serija „Selo gori, a baba se ceslja".



    Sta mislite o ovim fenomenima ( velika gledanost ) kako to objasnjavate, jeste li pratili serije?
    If you hate me, you’re the looser, not me

  • #2
    Kad li ce da naprave neku pravu seriju a ne samo glupost do gluposti , gde god se okrenem samo vidim i cujem vulgarizaciju srpskog jezika u p**** materinu

    Comment


    • #3
      Slazem se. Mada mi je bas cudno sto je tolika gledanost... Jer posle par odgledanih epizoda nisam nasla nista privlacno u tim serijama.

      Za sada jedina domaca serija koja mi se svidela bila je Ljubav navika panika.

      Comment


      • #4
        Za sada je jedino serija "Gorki plodovi" Siniše Kovačevića produkcijski i scenarijski za neki nivo viša od ovih sapunica: baba, češljeva, belih lađa i ostalih qraca-palaca...

        Neda Arnerić: "Kovačevićevi "Gorki plodovi" je prvi ozbiljno napisan scenario za seriju koju sam videla ili pročitala u poslednjih 20 godina. To je jedna teška kritika našeg društva u tranziciji, govori o korupciji, kriminalu, političarima, mafijašima, i poštenom građanskom svetu koji u to ne može da se uklopi, koji je potpuno zbunjen."


        Comment


        • #5
          a "rodjak sa sela"? meni bila ok...sasvim. Dragan Jovanovic me odusevljava, budaletina jedna "hello bre!"

          Comment


          • #6
            Re: Televizijski fenomeni, domace serije!


            Drzavni posao - fenomenalno!

            Comment

            Working...
            X