Objava

Collapse
No announcement yet.

Kako gradski vodovod krade ili precutkuje kradju gradjana!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako gradski vodovod krade ili precutkuje kradju gradjana!

    Igrom slucaja sam sa prijateljem zabrazdio u otkrivanje gde ode silna voda???

    Beograd 16.09.2009

    Naime moj prijatelj poseduje lokal, i oduvek se u tom trznom centru govorkalo da ih neko potkrada i naplacuje im vodu koju ne trose

    Lokali kao lokali su mali, mali mokri cvor (jedna slavinica za pranej ruku i wc solja) retko koji lokal je neki restorancic ili slicno gde bi se vise vode i moglo trositi

    I svima je racun minimum 1500 din sto je nekih 15m3 vode, znate li sta je 15m3 vode, to je mnogo vode

    Toliko vode otprilike potrosi cetvoroclana porodica za jedan mesec, ali ovo je lokal i vecina njih ima pravilne instalacije i nema teorije da se tu prosecno trosi oko 3-4m3 mesecno ako je rec o lokalima koji prodaju odecu ili slicno

    Srbi kao Srbi, tih 1000-1500 dinara su nekako i podnosili, cutali...kao nije mnogo

    E sad pametni ljudi nisu zeleli da ih neko krade ni za to malo pa su uveli vodomere u lokale i potrosnja im je sad oko 200din mesecno za vodu (neka 2m kubna)

    I ubrzo je pocela da cveta prodaja vodomera hahaha

    E sad tamo gde je nekad bilo njih 15 prikacenih na jedan brojac i svi su delili ukupnu potrosnju, a sad od tih 15 njih 10 je uvelo vodomer....mozete misliti kako su prosli onih preostalih 5, medju njima je moj prijatelj koji je dobio poslednji racun od 12000din hahahha
    nepunih 130m kubnih vode za jedan mesec, sto je najcrnje nije ni nogom krocio u lokal vec 2 meseca niko jer nije mogao da ga izda

    I mi pravac u gradski vodovod da jebemo nekom majku....zaduzeni mis se snuzdio ...zna o cemu je rec ali ne sme da kaze...tacno zna i ko i kako!

    Nagovestio nam je na kraju tako sto je rekao pa niste blesavi momci znate kako to ide hahahah....ej srbijo kakav ti je narod takva si i ti, nikakva

    Ladno je neki stojko iz tamo nekog obezbedjenja kad su se tamo neki radovi odvijali sproveo neke cevi, sto do perionica, sto do nekih lokala gde su neki tamo ljudi to platili da se tako resi

    Svi vi koji ste prikaceni na neki zajednicki vodomer, znajte da je vrlo moguce da placate 100-500-1000-10000din vise nego sto treba, i ako ne mislite o tome na vreme znajte da ce kad tad da vas kao mog prijatelja saceka neki sumanut racun koji cete ipak morati da platite

    bagra lopovska, a misevi iz vodovoda znaju a cute

    Jebo im ja mater svima(izvinte na recniku, jace je od mene)

    Da bog da vam svima unuci radili u vodovodu ili kao vodoinstalateri, a profesionalna deformacija im bila to da peru ruke u wc sholji




    ps.
    Pitali cinovnika koliko bi bilo da se sredi za ugradju vodomera...
    Odmah nam je ko iz topa rekao 30000din, moj prijatelj rece ma daj odmah da se dogovorimo...da to sredi da....
    Samo sam ga sasekao pogledom i izasli smo odatle...

    Rekoh da kad smo izgubili celo pre podne za jurnjavu mozemo jos 1h za informisanje o ceni ugradnje vodomera

    Vodomer= od 3000din
    Ugradnja od 3000 do 5000din
    Takse gradskom vodovodu nepunih 10000din (pljacka na pljacku=pljacka=tike tike tacke zaebo si se sto si se rodio ovde bato)
    Ukupno nekih 16-19000din

    Znaci mis vodovodski je hteo mrtav ladan posle svega da ga opeljesi za jos 10000din min

    Kako takav covek moze mrtav ladan da iznese ponudu od 30000din i to pred svojim sefom
    aloooooo pa treba im obojci nabiti po vodomer tamo gde sunce ne sija

  • #2
    evo posle toliko vremena cuo se ja sa ovim istim prijateljem

    kad poce on da opet pominje vodovod i racune....
    ja ga pitam pa jbte zar to nisi vec platio, instalirao vodomer....sta sad?

    kaze jesam, ali to sto sam platio, i jos tad nisam potrosio
    e sad moram opet da platim

    sto pitam ga ja

    pa kaze ja sam priznanicu izgubio, a oni mi poslali opet posle nepune 2god isti racun
    kazu nisam platio, a ja se vrlo dobro secam da jesam i od tada mi stizu racuni od po nekih 200din
    u njihovoj evidenciji nema traga o mojoj uplati...a ja se ne secam gde sam tacno uplatio i kako da nadjem dokaz o uplati

    ja se upisao od smeha a on se sad pa na mene naljutio

    ebem ti i drzavu nasu i sve

    uzasss

    Comment

    Working...
    X