Objava

Collapse
No announcement yet.

Recite sta se vama dogodilo kad je rec o najvecim lopovima u drzavi...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Recite sta se vama dogodilo kad je rec o najvecim lopovima u drzavi...

    Elektrodistribucija, Telekom(aka Lelekom), Naftna Industrija Srbije....


    Nesto o ovome:
    Pricam sa prijateljem (on je elektricar) koji je nameravao da ugradi solarne celije u na vikendicu

    Rece treba ti dozvola za ovo ili ono, placas neki porez, celije su papreno skupe, skuplje nego igde u svetu, ne mozes da ih uvezes jer ti trebaju posebne dozvole....bla bla bla

    znaci ladno naelektrisani banditi ne daju (preko drzavnih organa, missim oni placaju i odrzavaju bilmeze ne vlasti)

    umesto da drzava ukine poreze na to, a ohrabruje ljude i da imamo sve vise 'ciste' energije...ne...elektrofrikovi se izgleda plase konkurencije i gubitka zarade

    neproverena informacija, bas me zanima pa cu u slobodno vreme sa prijateljima da .....

    E da cuo sam i to da ne mozes da legalno postavis vetrogenerator iz slicnih birokratskih i drugih razloga...(naravno neces stavljati na zgradu ili slicno...govorim o vrletima po Srbiji)

    Znate li vi nesto vise o ovome?

    Imate li neki drugi primer o LOPOVLUKU/GLUPOSTI/PREVARI... na drzavnom nivou?

  • #2
    Kod mene su jednom na banderi isekli struju celoj zgradi jer je jedan stanar imao dug od 165 dinara... Nisu mu ni opomenu poslali, pa im nije dao da ga isključe na strujomeru, i onda se popeli na banderu i isključili svima!

    Comment

    Working...
    X