Objava

Collapse
No announcement yet.

Voleo bih da znam koja politicka partija stiti fasiste u srbiji!?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Voleo bih da znam koja politicka partija stiti fasiste u srbiji!?


    ALOOO FASIZAM U SRBIJI EEEEJJ ????

    dakle covek moze da se proseta gradom i na mnogim mestima da vidi svakojake grafite
    srbija srbima
    smrt pederima obraz
    smrt ciganima srbija srbima 1389....


    meni nije bas najjasnije, ako ne postoji politicka struja koja stiti ovakve debile onda cemu tolerancija za ovo???

    za jedan ovakav grafit po meni treba neko da leti u bajbok 3-5god pa nek misli sta ce da sara sledeci put jer ovako pocinje sranje!

    versku, nacionalnu, rasnu...mrznju treba saseci u korenu, tako su komunjare radile u svoje vreme i to je po meni mozda jedina pametna stvar koju su radili
    brate bili smo bar mirni i spokojni, a vidi ovo danas....imamo decurliju koju je lako zatrovati, koju neko jednostavno stiti, i sta dobijamo na kraju...dobijamo problem koji raste i raste a kraj mu se ne vidi...ne vidi se na ovaj nacin, na ovaj nacin neko derle koje je zadojeno mrznjom prema ovome ili onome jednog dana ce da ispolji tu mrznju na najgori moguci nacin (upotrebite mastu na kakav)
    jadno je to da neko moze reci srbija srbima, ja bih rekao srbija svima, srbima i gostima, i romima, hrvatima....niko nam nece nositi lopatom zemlju ukoliko zivi i radi tu sa nama

    zamislite da ste u nekoj drugoj zemlji, 99% su neki eskimi ili sta vec...i neko zalepi na zid "srbe na vrbe"...kako bi se osecali!?

    budimo ono sto smo oduvek bili, znalo se i zna se kako postena srpska domacinska kuca zna da ugosti gosta bilo da je on ovo ili ono

    stid me je ovakvih grafita, voleo bih da natrcim na decurliju koja ovo pise
    jer ja ne bih mogao shvatiti da postoji zrela osoba koja bi ovo napisala, taj mora da je rastao negde pod kamenom onda!
    Prikačeni fajlovi

  • #2
    sranje pocinje kada ti posle tzv demokratskih promena nametnu da moras da odrzis gej paradu, a tebi zemlja u raspadu posle desetogodisnjih sankcija, ratova i bombardovanja i svima se jebe za prava pedera i njihovo drzanje za ruke na javnom mestu.

    ne kazem da treba da se mrzimo, ali dokle neke manjine da budu ravnopravnije od vecine? mislim i na pedere, i na cigane, i na drz ne daj. a jebote, ima i nas ovde, obicnih.

    Comment


    • #3
      Citiat člana meduza Pogledaj Post
      sranje pocinje kada ti posle tzv demokratskih promena nametnu da moras da odrzis gej paradu, a tebi zemlja u raspadu posle desetogodisnjih sankcija, ratova i bombardovanja i svima se jebe za prava pedera i njihovo drzanje za ruke na javnom mestu.

      ne kazem da treba da se mrzimo, ali dokle neke manjine da budu ravnopravnije od vecine? mislim i na pedere, i na cigane, i na drz ne daj. a jebote, ima i nas ovde, obicnih.
      ne znam ko je tebe terao na neku gay paradu, i ne vidim sto bi ona normalnom coveku smetala!?

      mislis na homoseksualce i rome verovatno, sam recnik moze da uvredi pripadnike te manjine, a sta se dobija uvredom, nista
      sama rec manjina kaze sve, smesno je kad neko bilo gde (narocito ovde) moze reci manjine su "ravnopravnije"...

      inace tema je o fasistima koji se kriju iza srpstva i pravoslavlja, a oni izgleda nikom ne smetaju

      Comment


      • #4
        aj po stavkama:

        - ne tera mene niko na gej paradu, ali mi njihovo okupljanje smeta. jedno je kada se okupe ljudi iz neke propale firme pa pokusavaju, nesrecni, da na neki nacin daju do znanja da im je tesko. a okupljanje pedera je nesto sasvim drugo. ko njima brani da se pederisu? niko. zasto se onda okupljaju koji djavo? smetalo bi mi i da se okupe i protestuju i blokiraju grad cak i ljubitelji slanih kokica ili bastovani, jer je apsurdno da oni javno demonstriraju neke svoje afinitete. neka jedu kokice, neka sade cvece - ko im brani?! e tako i pederi: neka se pederisu, uzdravlje im bilo, ali sta ima da se okupljaju i dizu tenziju?
        - ne vidim da je rec "peder" uvredljiva. ako jeste, molim te, objasni mi zasto.
        - reci "ciganin, cigani, ciganski" koriste i sami cigani, te opet ne vidim zasto je uvredljiva.
        - a sad ono, sto je po mom misljenju najvaznije. smeta mi sto se takve organizacije proglasavaju za fasisticke. fasizam je jedno, patriotizam je drugo. svaki narod ima patriotske organizacije, i ne samo narodi nego i neka cudna mesavina naroda, kao sto su amerikanci, pa ih niko ne proglasava za fasisticke. postoje i organizacije koje za svoja obelezja koriste ista ona obelezja kao i fasisticka nemacka - e to je nesto sasvim drugo. "Obraz" ili "1389" ne koristi takve simbole niti propagiraju unistavanje nekog naroda, vec ocuvanje svog.

        Comment


        • #5

          rec peder, hmmm pa nisam lingvista ali mislim da svaki poluobrazovani covek kao ja moze da skonta da je to uvredljiva rec
          u srbiji ova rec se koristi kao opisna karakterna osobina za: ljude koje ne volite, politicare, kolege, poslovne partnere, fudbalere,.... cesto ces cuti recenicu "gde ste pederi"....dakle ova rec ne opisuje gay ljude nego....da ne tupim mnogo oko toga valjda je sad jasnije
          ne vidim kako normalnom coveku moze smetati neka parada (osim ako nije rec o saobracajnim guzvama) pa tako i gay parada
          dalje necu oko gay parade komentarisati jer ovo ipak nije tema o tome


          cek cek draga moja patriotizam????
          takodje mislis oni nisu fasisti, pa dobro sad mozda su i casne sestre za nekoga, ali....:


          zalaganje za "cistu" drzavu...sve njihove ideje se oslanjaju na ono sto prosecan srbin najvise postuje a to je crkva/pravoslavlje....stavi prst na celo i zapitaj se zasto, da li bar 10% pripadnika/pristalica "obraza" ide uopste u crkvu i da li veruju u boga uopste?

          ako jedna grupa ljudi zalaze za cistu srbiju (a nikad nisu rekli sta bi i kako bi to oni sa romima, jevrejima....) znaci njihovo delovanje je u manjem ili vecem obliku usmereno ka unistenju nekih naroda ili .... sto ih naprosto cini fasistima iliti antihriscanima

          cak ih je koliko se ja secam sam mup srbije proglasio klerofasistickom organizacijom, sama vlada isto tako....zalazu se za nasilno smenjivanje vlade....vecina njihovih ideja su jednostavno fasisticke....

          e sad bila to blaza rec ili jaca oni su ono sto jesu FASISTI !

          ova drzava nema luksuz da tolerise ovakve organizacije, kao nejvece zrtve fasista na ovim prostorima sumanuto m i je da neko uopste dozvoljava ovakve ideje da se pominju a kamoli propagiraju !!!

          Comment


          • #6
            sto se tice upotrebe reci... reci, pored osnovnog, mogu imati i sasvim razlicito znacenje u zargonu. primer: ovo je do jaja (znaci: super! fantasticno!, a ne bukvalno do jaja), bas je strava (takodje znacenje super, fantasticno. nikako ne znaci da je to nesto strasno), ovo je bruka (takodje super, fantasticno, ni o kakvoj bruci ovde nije rec). ako ti je neko rekao: bas si picka, mislio je da nisi ispao fer, da si ga presao, prevario, a ne da si zenski polni organ.
            mali osvrt na engleski:
            covek koji je homoseksualac u Engleskoj ili Americi za sebe kaze: "I'm gay". Retko kad sam imala prilike da cujem (na TV, naravno) da je neko rekao "I'm homosexual". dakle, i dalje mi nije jasno sta je to uvredljivo u reci "peder". to sto se ta rec koristi i u drugim konotacijama, uglavno negativno obojenim (mada ne uvek! npr, ortak prilazi svojoj ekipi i kaze im : "'de ste, pederi", a ekipa se ne uvredi, jer u govornom kontekstu shvataju da to "pederi" znaci "drugari, ortaci") ne znaci da je rec uvredljiva.

            dalje...
            mislim da ljudi iz "Obraza" nisu fasisti.
            o njihovom odlasku u crkvu ne mogu da govorim, nisam upucena, mada vidim da ti imas neki podatak, koji govori da ih manje od 10 % odlazi u crkvu. kako si do tog podatka dosao - ne znam. bojim se da ti podatak nije verodostojan, da ne kazem - netacan.

            dalje...
            u poslednjih nekoliko godina svedok sam (mogla bih da napisem "svedoci smo" ali uzasno mrzim da istupam u ime neke apstraktne grupe ljudi, pokusavajuci da tim prvim licem mnozine pravim sebi neku zaljedjinu. dakle, nastavljam u prvom licu jednine, tj iznosim samo moj stav) da se neke nacionalne organizecije apriori proglasavaju za fasisticke. to se uglavnom odvija na televizijama b92 i studio b. ja nekako nemam obicaj da gutam informacije, zgotovljene u tim medijima.


            pre proglasavanja neke organizacije, grupe i sl. za fasisticku meni su potrebni konkretni dokazi. da li je neko nastradao od organizacija poput "Obraz" ili "1389"? koliko ja znam - nije.
            da li bi voleo da zivis u zgradi sa ciganima? ja ne bih. i to je moje pravo da mislim i kazem. postujem njihovu kulturu, jezik, obicaje, ne diram ih ni u kakvom smislu, cak ponekad i kupim nesto na ulici od njih, ali ne bih volela da zivim sa njima. sto ne znaci da zelim da ih likvidiram. uostalom, veliki broj cigana deportovan je u Srbiju tokom '90-ih iz demokratskih zemalja Slovenije i Hrvatske, sto ne umanjuje njihovu demokraticnost (sad sam cinicna). ti isti cigani dosli su i ostali ovde. naravno, nismo ih docekali sa stanovima i radnim mestima, ali da im je lose - oni bi vec otisli odavde. a nisu otisli.

            sto se tice programa nacionalnih organizacija, koje ti nazivas fasistima, nisam upoznata. verujem da nisi ni ti. inace bi izneo ovde barem neku tacku iz njihovog programa u prilog svojim tvrdnjama.
            ja ponavljam jos jednom: pre nego sto nekog optuzis da je fasista moras imati koknretne dokaze.

            Comment


            • #7
              Citiat člana meduza Pogledaj Post
              sto se tice upotrebe reci... reci, pored osnovnog, mogu imati i sasvim razlicito znacenje u zargonu. primer: ovo je do jaja (znaci: super! fantasticno!, a ne bukvalno do jaja), bas je strava (takodje znacenje super, fantasticno. nikako ne znaci da je to nesto strasno), ovo je bruka (takodje super, fantasticno, ni o kakvoj bruci ovde nije rec). ako ti je neko rekao: bas si picka, mislio je da nisi ispao fer, da si ga presao, prevario, a ne da si zenski polni organ.
              mali osvrt na engleski:
              covek koji je homoseksualac u Engleskoj ili Americi za sebe kaze: "I'm gay". Retko kad sam imala prilike da cujem (na TV, naravno) da je neko rekao "I'm homosexual". dakle, i dalje mi nije jasno sta je to uvredljivo u reci "peder". to sto se ta rec koristi i u drugim konotacijama, uglavno negativno obojenim (mada ne uvek! npr, ortak prilazi svojoj ekipi i kaze im : "'de ste, pederi", a ekipa se ne uvredi, jer u govornom kontekstu shvataju da to "pederi" znaci "drugari, ortaci") ne znaci da je rec uvredljiva..
              rec "peder" se u narodu koristi kao uvredljiva rec, ili kao rec podjebavanja nije prava rec da opise homoseksualce
              zasto ne bi pitala nekog homoseksualca da li ga ta rec vredja?
              ili mozda mislis da nije ni bitno sta oni misle kao sto bi se iz prilozenog dalo zakljuciti !?

              Citiat člana meduza Pogledaj Post
              dalje...
              mislim da ljudi iz "Obraza" nisu fasisti.
              o njihovom odlasku u crkvu ne mogu da govorim, nisam upucena, mada vidim da ti imas neki podatak, koji govori da ih manje od 10 % odlazi u crkvu. kako si do tog podatka dosao - ne znam. bojim se da ti podatak nije verodostojan, da ne kazem - netacan.
              posto znas da nisu, mozda znas i zasto nisu ???
              procenti su bili moja pretpostavka, to je bilo pitanje a ne podatak ako malo pazljivije procitas
              nisu zvanicno proglaseni fasistima (sto ih ne cini istim po meni) ali su proglaseni klero fasistima (zvanicno, ne po meni)
              nadam se da znas sta su klerofasisti*, ali opet po tebi to je nesto lepo verovatno dok je po meni FASISTA FASISTA

              Citiat člana meduza Pogledaj Post
              dalje...
              u poslednjih nekoliko godina svedok sam (mogla bih da napisem "svedoci smo" ali uzasno mrzim da istupam u ime neke apstraktne grupe ljudi, pokusavajuci da tim prvim licem mnozine pravim sebi neku zaljedjinu. dakle, nastavljam u prvom licu jednine, tj iznosim samo moj stav) da se neke nacionalne organizecije apriori proglasavaju za fasisticke. to se uglavnom odvija na televizijama b92 i studio b. ja nekako nemam obicaj da gutam informacije, zgotovljene u tim medijima.
              mumbo jumbo sto bi rekli "braca" englezi, koristi internet i procitaj zasto je neko fasista ili klero fasista...ne mislis valjda da b92 upravlja mupom srbije jer koliko se secam oni su ih prvi proglasili klero fasistima a potom i sama vlada republike srbije.....(mrzi me da sad tucam po netu i dajem tacne datume ili sta vec)

              Citiat člana meduza Pogledaj Post
              pre proglasavanja neke organizacije, grupe i sl. za fasisticku meni su potrebni konkretni dokazi. da li je neko nastradao od organizacija poput "Obraz" ili "1389"? koliko ja znam - nije.
              da li bi voleo da zivis u zgradi sa ciganima? ja ne bih. i to je moje pravo da mislim i kazem. postujem njihovu kulturu, jezik, obicaje, ne diram ih ni u kakvom smislu, cak ponekad i kupim nesto na ulici od njih, ali ne bih volela da zivim sa njima. sto ne znaci da zelim da ih likvidiram. uostalom, veliki broj cigana deportovan je u Srbiju tokom '90-ih iz demokratskih zemalja Slovenije i Hrvatske, sto ne umanjuje njihovu demokraticnost (sad sam cinicna). ti isti cigani dosli su i ostali ovde. naravno, nismo ih docekali sa stanovima i radnim mestima, ali da im je lose - oni bi vec otisli odavde. a nisu otisli.

              sto se tice programa nacionalnih organizacija, koje ti nazivas fasistima, nisam upoznata. verujem da nisi ni ti. inace bi izneo ovde barem neku tacku iz njihovog programa u prilog svojim tvrdnjama.
              ja ponavljam jos jednom: pre nego sto nekog optuzis da je fasista moras imati koknretne dokaze.

              nemam nameru da citam fasistick programe, dovoljno mi je bilo da cujem kako njihove vodje pricaju, da su ljudi na vreme bili svesni sta su fasisti u nemackoj mozda bi danas srbija bila ono sto je vellika britanija kad je rec o istocnoj evropi, ljudi kao ti zatvaraju oci pred ovakvim stvarima, busaju se u prsa kao veliki srbi a ne vide prst pred nosom
              ja ne zelim da gledam fasiste oko sebe jer "obraz" je upravo to FASISTICKA IDEJA
              Citiat člana meduza Pogledaj Post
              da li je neko nastradao od organizacija poput "Obraz" ili "1389"? koliko ja znam - nije.
              pa jel da cekamo, pa onda da reagujemo
              procitaj draga moja koliko je srba stradalo od ovakvih organizacija u istorji i kako su stradali
              imas li nekoga ko je stradao od fasista?
              ocigledno nemas
              ovo je kraj mog izlaganja, prepusticu drugima da daju svoju rec o ovoj temi, mislim da je dovoljno sa moje strane
              samo cu jos reci, zatvorene oci i precutna saglasnost su podjednako losi kao.....



              ps
              ostao sam duzan da malo pojasnim rec "ciganin" (da probam pojasniti) i zasto je ona neprimerena, tj zasto moze uvrediti nekog roma (izvor "wikipedia"):
              Kod:
              Romi sebe na svom jeziku nazivaju Romima, dok ih pripadnici nekih drugih naroda nazivaju i Ciganima. U poslednje vreme u nekim krugovi ma se postavlja pitanje ispravnosti korišćenja imena „Cigan“, „Ciganin“ i „Cigani“. Rasprava o tome nije otišla dalje od dnevnopolitičke upotrebe i česte zloupotrebe. Posebno su istaknuti primeri predizborne zloupotrebe i neuobičajeno izražene zabrinutosti vlasti za probleme Roma baš u tim kratkim periodima.
              
              Termin „Cigani“ odomaćio se tokom viševekovnog korišćenja i nikako se ne može smatrati pežorativnim, mada se posebnim isticanjem i naglašavanjem, uz dodatnu ironiju i poseban kontekst, nazivanje osobe Ciganinom može doživeti i kao pokušaj vređanja (jer se tada termin povezuje sa lutalicom, kradljivcem i čovekom u čije se poštene namere sumnja). Ipak, sam naziv u globalu nikada nije bio podrugljiv niti uvredljiv. Koren imenice dolazi iz grčkog jezika, Αιγύπτοι (Aigyptoi), i iz modernog grčkog: γύφτοι (gyphtoi).
              
              Romi u međusobnoj svakodnevnoj komunikaciji uglavnom koriste naziv „Cigani“ za svoj narod, jer je to domaći i sasvim korektan naziv za Rome. Javne ličnosti romskog porekla u Srbiji, kao što su neki pevači narodne ili izvorne muzike ili sportisti, javno koriste naziv „Cigani“, a ne „Romi“. Naziv „Cigani“ se u poslednje vreme dovodi u vezu sa progonom ovog naroda ili pojedinih njegovih pripadnika, pa se time stiče utisak o pežorativnoj konotaciji. Ipak, naziv „Cigani“ - u raznim sličnim varijantama (vidite niže u tekstu) koristi se u većini zemalja sveta.
              
              U Srbiji i u Hrvatskoj, nakon ratova u vreme raspada SFRJ te porasta međunacionalnih tenzija, počelo je da se insistira na korišćenju naziva „Rom“ spram naziva „Ciganin“, kako bi se predupredio negativan stav prema zajednici Roma koja je raspadom države zapala u još siromašniji i teži položaj, tj. spada u najsiromašnije i tehnološki i obrazovno najnerazvijenije etničke zajednice. Ipak, oba naziva su u ravnopravnoj upotrebi kod neromskog stanovništva. Nedavna istraživanja[traži se izvor], sprovedena nakon učestalih incidenata izazvanih od strane pripadnika pokreta sa fašističkim predznacima nad pripadnicima romske zajednice u Beogradu i Novom Sadu, pokazala su interesantan podatak da Romi korišćenje termina „Rom“ smatraju nametnutim i veštačkim, i da radije koriste termin „Cigani“.
              *
              klero fasizam (ukratko)
              ideoloska konstrukcija koja kombinuje politicke i ekonomske doktrine fasizma a kao zacin na sve koriste religiju

              Comment


              • #8
                iskreno, mrzi me vise da se sa tobom raspravljam. ti u klin, ja u plocu. i ne razumemo se.

                dakle, ovo se tice i cigana, i pedera, i bilo koje druge teme:
                princip mi je u zivotu da nikoga i nista ne svrstavam u neke konotacije, narocito ne one negativne, dok mi se konkretnim dokazima ne potvrdi da im je tamo mesto.
                prezirem etiketiranja, narocito ona apriori. nisam u toj prici.

                Comment


                • #9
                  meduzo pa da nam nije Cigana
                  kakva bi nam muzika bila
                  ko bi nam pevao

                  a Peskire i ja ne volem
                  Ko uci znace ko krade imace
                  [MP3]http://chicago-lollie.com/personal/mp333/Prince - I Wanna Be Your Lover.mp3[/MP3]

                  Comment


                  • #10
                    Trebalo bi da neke političke partije koje optužuju neke druge političke partije i tako održavaju predstave pred narodom definišu svoj stav o sledećem.Koju teoriju i koju definiciju fašizma prihvataju.Da se odrede prema definisanju nacionalizma,šovinizma i fašizma.Onda neka pričaju o tome da li ima uopšte fašizma u Srbiji i gde se ogleda.I da to bude konstantan stav da se ne menja od predizborne kampanje do postizbornih naklapanja na sednicama skupštine i na emisijama tipa "tok šou".Nazvati nekoga fašistom je veoma ozbiljna optužba i ako nije tačna nije bogougodna.
                    Optužbe na račun srpskog zdravog nacionalizma su išle od velikosrpskog hegemonizma u Jugoslaviji do današnjeg "fašizma".Da li je fašizam ili provokacija i predstave za slikanje izvodjenjem smišljenih i orkestriranih parada raznih sadržaja i demonstriranja raznik sklonosti.
                    Pitanje je koje partije štite laž i zlo.Koje partije ne štite narod od informativne kontaminacije raznim lažima,koja partija ne sprovodi dresuru naroda i koja partija ne sprovodi manipulaciju i kodiranje mozgova naroda.Koja partija se zauzela za reprogramiranje mišljenja naroda.
                    Last edited by malanastija; 09-11-09, 05:48.

                    Comment


                    • #11
                      kad neko napise
                      smrt ciganima, smrt pederima (misleci na gay populaciju), srbija srbima i slicno
                      sta je to?
                      znaci zaokruzuje se odredjen de stanovnistva, kako po seksualnoj tako i rasnoj osnovi....takodje svi znamo kako ti "ljudi" misle o verskim i nacionalnim manjinama ovde!
                      na smislen nacin se podilazi vecini stanovnistva time sto se kaze srbija srbima, to je po meni upozorenje onima koji nisu srbi a ovde zive....zasto neko zbog par kretena neizivljenih da se oseca lose u nasoj zemlji?

                      a ti naste trte mrte o ovome ili onome, brate/sestro....deklarisani klerofasisti/fasisti
                      za mene je fasista fasista, samo mi nije jasno sto su pi..e pa lepo ne kazu jesmo fasisti, nego ko zmija noge kriju ono sto jesu....znaju sta ce im biti ako kazu ono sto znaju da jesu(javno)...dok ove na vlasti boli nesto da uzmu pendrek u ruke i ebu im sve po spisku da bruji pola evrope kako se ovde docekuje fasizam...tako da kad nekom klincu sutra padne na pamet da pise ili kaze nesto razmisli 2x...nama treba neko sposoban da vodi ovu drzavu, treba nam cvrsta ruka, ne ide drugacije kad jbg prosecan stanovnik ima 2 zile u wugla
                      ovde kad viknes SRBIJA ti mora da si u pravu, nema veze sto si fasista, to nije toliko vazno....

                      ps
                      ako neki pandur cita ovo:
                      znate s pendrekom i kad treba i kad ne, jel tako
                      e pa znajte da za ovu bagru pendrek je ko stvoren i zato ga ne stedite ako mislite dobro ovoj drzavi, pendrek je ono sto oni mogu razumeti i samo njime se mogu dozvati pameti!
                      DOLE FASIZAM

                      Comment


                      • #12
                        Smrt fašizmu sloboda narodu u svako doba - slažem se
                        Nije svaki natpis na zidu napisao baš uvek onaj ko je potpisan.Dalje ko je dokazao da su to srpske profašističke snage ako su snage neformalne grupe uličnih društava za borbu protiv autoriteta,ako su grupe delikvenata profašističke snage.Biti fašista je političkoklerikalna orijentacija.To je stvar koja ima uporište u državnoj politici ili u disidentskim snagama neke države.
                        Pominju se neke razne organizacije od Obraza i 1389 pa na dalje.Zašto niko na medijima ne priča o organizaciji "Princ Eugen".To je profašistička organizacija a nije izvorno oformljena u Srbiji.Dakle pripadnika ima Srba ali nije srpska organizacija.Zašto se ne pohapse?
                        Zato što je nešto iz predhodnog posta istina.

                        Comment


                        • #13
                          Voleo bih da znam koja politicka partija stiti fasiste u srbiji!?
                          A koja politička partija štti Srbe od fašizma?
                          Nije bitno ko štiti fašiste u Srbiji,kome je srpski fašizam doneo zlo.A Srbima fašizam jeste i to mnogo.Doneo donosi i doneće.

                          Comment


                          • #14
                            Citiat člana malanastija Pogledaj Post
                            A koja politička partija štti Srbe od fašizma?
                            Nije bitno ko štiti fašiste u Srbiji,kome je srpski fašizam doneo zlo.A Srbima fašizam jeste i to mnogo.Doneo donosi i doneće.
                            Kako moze biti nebitno ko stiti fasiste ???
                            Kako to da ce fasizam nama jos naneti zla ???

                            [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                            Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                            Comment

                            Working...
                            X