Objava

Collapse
No announcement yet.

Bombardovanje Libije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bombardovanje Libije

    mislim da ovaj svet ide u tri lepe, taj tamo gadafi ovakav ili onakav na vlasti je vec koliko godina i sad im kao dozlogrdilo...ustvari ljude je ponajvise stisla ekonomska kriza a to sto im je vodja takav to je manje ili vise normalno u arapskim/muslimanskim zemljama

    vala muka mi je i od evrope i ebene amerike, i njihovih dupeuvlakaca.... i nas su na slican nacin bombardovali pa svi dobro znamo kako je to zavrslio a mi smo na tlu evrope...mozete misliti kako ce tamo da ih bombarduju

    da li je ovo ovako trebalo da se dogodi, zar nisu mogli da udare sankcije i zatvore ih ili pritisnu na drugi nacin...tamo su se neki pobunjenici digli na oruzje a to kako god da okrenete nije uredu

    ili ja gresim, treba li ih bombardovati ili ne?

    3
    Da
    33.33%
    1
    Ne
    66.67%
    2
    Bas me briga
    0.00%
    0
    Last edited by goxy30; 20-03-11, 00:49.

  • #2
    Ako neki tiranin ima oruzije i niko ga ne moze kontrolisati mozda je bombardovanje nesto lose a u cilju neceg boljeg?
    Sa prilozenog videa da se videti da Ameriku vode ljudi koji vole teatralne stvari, kad ambasadorka USA prica stice se utisak da gledamo americki film
    Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
    Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

    Comment


    • #3

      Comment

      Working...
      X