Objava

Collapse
No announcement yet.

Tomislav Nikolic strajkuje gladju i zedju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tomislav Nikolic strajkuje gladju i zedju

    Citam sta se desava u nasoj zemlji i ne mogu da verujem da budem iskren.
    Mi Srbi, zivimo najgore u regionu, vecina naroda koje imamo za komsije nas ne voli, imamo najveci rast kad je u pitanju nezaposlenost, korupcija, narkomanija u regionu.....sve najgore

    Gospodin Toma resio da strajkuje
    Pa znate kako, smatrao sam da stranka koju je osnovao zaista moze da uradi stosta ali me je ovim postupkom razocarao... preko napada na svoje zdravlje misli da postigne nesto sto ne moze politickim putem (iako je i ovo deo politike)

    Papazjanija na kakvu smo navikli od onog cosavog nazovi Srbina koji ima privremeni/trajni boravak u Hagu...pa zar je moguce da mator covek pa da se ponasa kao klinac od 20god? Eee Tomo Tomo, ipak si ti samo jos jedan...

    Razocaran sam, mislio sam da je normalan covek. A onaj mali sisavac Vucic ...pa ne znam sto ce mu derle sa cuclom ebote....zar mu je bio neophodan?

    Sta vi mislite o ovom postupku, sta mislite sta ce biti i desavati se narednih dana?
    9
    Da
    22.22%
    2
    Ne
    66.67%
    6
    Ne zanima me
    11.11%
    1

  • #2
    Mislim da je sve iscenirano i da ce treceg dana ostati bez svesti pa ce ga prikaciti na infuziju
    Posle ce da kazu kako je u veoma teskom stanju, ne verujem da ce postici bilo sta narocito a pristalice njegove stranke ce mozda izazvati nemire posto strajk ne bude uspeo
    [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
    Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

    Comment


    • #3
      interesuje me ko će popustiti
      srbi su poznati kao tvrdoglave mazge, a kad je vlast u pitanju verovatno još više
      Citiat člana Crvenkapica
      jebeš ljubav ako nije nesrećna

      Comment


      • #4
        Pretvoria se u CrnoGorca, lega u krevet i ne mrda
        More da bude nesto od toga ja mislim!

        Comment


        • #5
          Tomislav Nikolic kao i svaki drugi gradjanin Srbije ima pravo da strakuje, to je njegov izbor.
          Ima moju podrsku jer ovi na vlasti nisu sposobni ni da prodaju ovo sto imamo kako treba.
          Napred Tomo, jer ti si u ovom momentu najbolje sto Srbija moze da ima kao vodju.

          Comment


          • #6
            ajde kizo, ja sam mislio da si ti moderan čovek evropskih shvatanja.
            Sve je to isto brate moj, jeftina demagogija, a ljudi su toliko očajni da se hvataju i za tračak nade, koji im u ovom trenutku jedino Tomke predstavlja.
            da se razumemo, i meni su koliko-toliko gotivni, ali ovo je stvarno krajnost i mislim da je preterao, vidiš da ostale bole tuki zbog njega i njegovog štrajka.
            Tomke, batali tu rabotu, dok se ne digne kuka i motika, ništa
            Citiat člana Crvenkapica
            jebeš ljubav ako nije nesrećna

            Comment


            • #7
              Zena mu place a on spopada sestre po bolnici
              Jadan zrtvuje se za dobro Srbije, tesko mu je

              Comment

              Working...
              X