Objava

Collapse
No announcement yet.

Japanci i Srbi, cunami i zemljotres 2011...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Japanci i Srbi, cunami i zemljotres 2011...

    Ja sam trenutno u Kini gde zivim i radim, ali preko nekoliko medija pratim sta se desava u Srbiji. Moram priznati da mi je drago sto nasi sunarodnici pomazu nekome u nevolji iako nemaju para leba da jedu odvajaju i salju para vise nego sto su slali kad je bilo nesreca koje su nas same znale da zadese u proteklom periodu....
    A zasto je to tako? Pa ako se svi dobro secamo kampanja Japanaca je pocela 90-tih, slata je pomoc i to pristojna jednoj maloj zemlji od strane ekonosmeke svetske sile kao sto je Japan, a zasto..,.pa lepo sve zarad uticaja i vidjenja Srba kao naroda sa kojim su se neke Japanske glave poistovetile...kao naroda koji je pravio pokolje i slicno (kao sto je Japan radio tokom drugog svetskog rata)...poistovetili se neki tamo sa nekima ovde, onda sa druge strane zbog politike koja ima veze sa Kinom...naime Kina u Srbiji i dan danas iako nije poklanjala pare kao Japanci i kupovala zute autobuse ima veci uticaj u Srbiji a razlog tome su vise ineteresa koji nam se poklapaju sto sa japanom nemamo...

    Ukratko Japan je kupovao naklonost Srba i Srpske elite parama

    Meni se to licno ne svidja, mislim da im mi trebamo pomoci jer ih je zadesila nevolja od koje ce se dugo oporavljati, msilim da je nasa pomoc malo prenaduvana time sto ljudima nije jasno zasto su oni slali nama pomoc....

    Za informaciju, Japanci i dan danas odbijaju da priznaju da su pobili preko 23miliona Kineza samo zato sto su bili Kinezi...isto kao sto su nas ubijali samo zato sto smo Srbi tokom drugog svetskog rata.... i vecina Japanaca smatra da je drugi svetski rat nesto cega se ne bi trebali stideti...

    Na slici je prikazano sahranjivanje zivih Kineza jer Japanska vojska nije htela da trosi municiju!!!

    Pomoci da, ali imati na umu da je nama neko pomagao 90-tih iz interesa (uglavnom)
Working...
X