Objava

Collapse
No announcement yet.

Putovanje bez viza u EU

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Putovanje bez viza u EU

    e sad neka mi neko objasni, nemaravam da se vratim u Srbiju...sednem u auto i provozam se po Evropi krenem od Italije, ka Francuskoj, Spaniji....e sad kazu ne treba viza....a na granici kad izlazim iz zemlje (kako cujem) neki pandur ce da mi viri u dze sa koliko para idem, da mi trazi pozivno pismo, kartu (povratnu),...pa cekajte ako je tako u cemu je razlika, pa i vizu sam ranije vadio na slican nacin
    hocu bre da sednem u auto, u redu sto cu morati da imam osiguranje i medjunaodnu vozacku dozvolu, pa i pare...ali ako ce komplikovati sa kartama, rezervacijama,...jebes putovanje, idem u zemlu gde mi ne treba viza, idem u Crnu Goru ili slicno

    pa ova papazjanija (kako cujem, nadam se ne cujem dobro) nema kraja, jebu ovi politicari nama sve po spisku, samo hoce pare i pozicije, obecavaju ovo ili ono, lazu i mazu, ma dupe bi dali za 1din

    pa ovo nema nigde


    zna li neko, putovao li je neko nedavno, i zna li sta i kako ide....mislim kad covek ide kolima?

  • #2
    Nasa zemlja je u takvom problemu da ovaj poklonjeni "beli sengen" necemo moci da sacuvamo duze od 2god a o ulasku u EU mozemo da sanjamo narednih 20godina. Ja nisam za EU, svi kazu da se mora, pa draga gospodo ne mora se nista mora se samo mreti. Nama EU moze doneti neke koristi, ali ko kaze da bi bez EU ziveli losije, ili bolje, mislim da bi bilo isto
    [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
    Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

    Comment


    • #3
      Vozi se dok mozes a neces moci jos dugo sa nasim pasosem zato sto od juna verovatno ponovo uvode vize

      Comment


      • #4
        Nadajmo se da ce se "beli Sengen" odrzati jer je to za dobro svih nas!
        Ne znam da li nasi ljudi uopste imaju svest o tome ko su ti ljudi koji traze azil u EU. Nasa vlada i nadlezni organi ne iznose te cinjenice jer se plase kako bi nas narod reagovao a dobro se zna da je preko 90% tih azilanata sa Kosova tj Albanci sa Kosova ili Romi iz Srbije.
        Zasto nasa vlada uopste dozvoljava Albancima sa Kosova da vade Srpske pasose?
        Zasto nasa vlada ne pritisne okolne zemlje kad je rec o Romima, da li nas narod zna koliko je Roma pobeglo iz Bosne, Hrvatske, i sa Kosova? Odavde ih niko nije terao, a sve smo ih primili kao izbeglice, ali ova nasa sirota Srbija ne moze da hrani sve i stara se adekvatno o svima koji su drugi silom proterali. Treba pritisnuti ove zemlje da prihvate svoju odgovornost i prime svoje stanovnistvo i staraju se o njemu a ne da peru ruke od njih gradeci lakse svoj put ka EU.
        Sramota da je sve njih sto iskoroscavaju utociste u Srbiji i koriste nasu zemlju na ovaj nacin i stete svima nama, a Srbija ih uopste i ne zanima kao drzava!
        Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
        Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

        Comment


        • #5
          znachi dok smo mi neko ex YU prihvatiliste jebace nas ko stigne, a ovi iz EU ce da rade kako im volja
          pa znate shta, jebes EU, missim i sa vizama il bez njih u EU bez para ne mozes ici a koliko vidim kod nas s plate najnize u citavoj Evropi...sramota
          il da se dignemo na oruzje il shta?
          bruka!
          bre ti labanci dole mnogo seru, cak dole kako citam i do kosova digli nos oce da se pripoje kosovu aman....bre Srbijoooo
          gde su ti ruke , bre kad neko dize nos de mu nije mesto zna se kako i sta se cini....zar nije bilo dosta 500god pod turcima te nas i sad ebu?
          dokle vise bre!?

          Comment

          Working...
          X