Objava

Collapse
No announcement yet.

Templari, Hriscanska vojska...ovako ja vidim spas za nase potomke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Bi turci sve nas pobili i pomuslimancili ali nisu mogli jer bi izazvali ponovne ustanke i nikad nebi imali mira. Turci jedinu kulturu koju su doneli u Srbiju je bio kolac. 500 godina danak u krvi, nabijanja na kolce, i brutalnog masakra Srpskog naroda je dobro pamcen. Nikad vise nece krociti na srpsku zemlju. Mi im mozemo ali ne moramo oprostiti, ali nikad NE zaboraviti niti dozvoliti opet slicno.
    Moramo biti spremni jer po svemu sudeci kako se stvar odvija kod nas i oko nas moze nas zadesiti slico kao u proslosti.

    Krst je za nas bio ne samo simbol istorijske borbe prema polumesecu, nego i pravo obelezje Golgote, na kome se vise vekova raspinjala vera i svest jednog naroda.

    Comment


    • #32
      tema je zapravo neka moja fikcija, nije nesto cemu se nadam ili....vec jednostavno smatram da bi nas samo tako nesto moglo spasiti od daljeg rasipanja srbije, kao i od mnogih drugih stvari
      ono sto danas imamo u realnosti to je poput onoga na zapadu, hrpu jalovih zena (tj one zele da budu jalove), malo novorodjene dece, sve siromasniju i stariju populaciju, sve brojniju bi-gay populaciju, pickaste muskarce.... ukratko ne pise nam se dobro...

      @SrbinCrnoGorac

      Comment

      Working...
      X