Objava

Collapse
No announcement yet.

Kakva stranka Srbiji treba?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva stranka Srbiji treba?

    Šta ste uočili kao propuste svih dosadašnjih stranaka, i kakav program bi trebalo da ima stranka koja bi donela prosperitet Srbiji, a blagostanje i sigurnost njenim građanima!?

  • #2
    ej ja bih to zabranio i konfiskovao bi imovinu svih politickih partija, i poslao bih u zatvore, da rade i pisu tamo, raspustio skupstinu, vladu i nastupila bi drakonska resenja - koja bi nam zemlju spasila. Blagostaqnje, sigurnost, prosperitet nemoj ocekivati ni od koga drugog do sebe . ili kako je moj pokojni pradeda Trajko meni rekao jako davno : - sinko na drzavnu cesmu se ni vodu nemo napijes - . Sta ce ti bre politicke partije u zivotu. mrzi me bre i da ih se secam.!

    uz izvodjenje ovakvog plana obavezno preslusati :

    http://www.youtube.com/watch?v=6TyFhUieqec

    Comment


    • #3
      ma srbiji treba jaka sindikalna borba protiv burzuarskih zlotvora

      Comment


      • #4
        U Srbiji treba ukinuti sve politicke partije! I dovesti deset Japanaca da nam vode drzavu. Nema veceg olosa od Srba u politici!

        Comment


        • #5
          i opet bi burzuji kupili japance

          Comment


          • #6
            a japanci bi primili za pocetak pravoslavlje , a onda bi im prisao neki nas covek i povukao za rukav i reko : ej bre m stani, sta to radis , nije ti ovo japan, ovde moz zaradis super a de ne navataju, ajde dodji da ti objasnim..... I opet ode zemlja, kakvi bre japanci,

            Comment


            • #7
              Kakva stranka i kakav program bi aktivirali apstinente?
              Da li bi njih privukla još kvazi-demokratski-poslušnička, ili extremnija nacionalistička politika?

              Comment


              • #8
                sigurno stranka prave levice kakve mi nemamo
                moramo proci put koji je evropa prolazila 70-ih

                Comment


                • #9
                  Sta jos smo u 60-tim , niko me nije nije obavestio - vojislav kostunica

                  Comment


                  • #10
                    Ce da sredimo

                    idemo direkt u 90 -te

                    Comment


                    • #11
                      Nama treba neki psihopata poput Staljina ili...

                      Comment


                      • #12
                        Diktatura - 1 covek na celu drzave sa mudima i obrazom i nema parlamenta ili slicnih idijota - a ako bi postojao nikog sa osnovnom skolom ne bih pustio unutra a uz to bi morao da prodje test iz srpske istorije i test inteligencije - kao i propisano pravilo da onaj ko udje u parlament mora da se odrekne sve svoje imovine u korist drzave .

                        Comment

                        Working...
                        X