Objava

Collapse
No announcement yet.

Srpski Superheroji, da li ima srama medju njima?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srpski Superheroji, da li ima srama medju njima?

    Da li se svi ti nama dobro poznati ljudi icega stide, da li ih je sramota kad sve to rade a inace nikad ne bi uradili, da li oni misle da smo mi deca pa ne vidimo o cemu se tu radi...?
    Ili je to sve to nesvesna posledica njihovog detinjstva, svi ti Holivudski filmovi i ostala papazjanija?

    Dakle navedite javnu licnost, sta vam je to jadno/smesno u njihovim postupcima dok pokusavaju da se sebe prikazu kao nekakve toboze heroje ili sta vec...

    Ideju za ovu temu su mi dali clanovi Vuja i Teshana u njihovoj maloj diskusiji koja se vodila u drugoj temi a ti postovi su prebaceni ovde kao dobra osnova [nadam se dobra] za ovu novu temu
    Clan Vuja nije zacetnik teme iako je njegov prvi post, postovi su prebaceni u novu temu te je njegov post i prvi post ovde.




    Pazi Vule metak, hvala ti Nole, spasao si mi zivot
    Prikačeni fajlovi
    Last edited by goxy30; 03-02-14, 14:40. Razlog: TEMU ZAPOCEO goxy30

    Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

  • #2
    Re: Da vas ceo svet slusa... sta biste rekli?

    Citiat člana vuja Pogledaj Post
    Znaci nemogu da verujem, ej ovo je uzas jbt, federer nas dere u novom sadu a djokovic kao spasava zavejane ........... msm nerazumem sta mu je to trebalo i sta je pokusao da postigne sa tim gestom ?????? Kako god, mislio sam da je veliki covek i sportista, al kako vreme prolazi sve vise izlazi na videlo da je on obican balkanac, i jedan jako los glumac ...............
    mislim da gresis....sta je ova Srbija uradila za Novaka?, on je u novembru rekao da nece igrati ove sezone za Srbiju (ima svoje ciljeve)...zbog toga je Federer i dosao, mislis da bi dosao da je igrao Nole???
    podrzavam Novaka sta god da radi, sve je postigao svojim radom a ne uz pomic drugih ...samo napred Nole i preuzmi to prvo mesto opet ove sezone
    nebo je moja granica

    Comment


    • #3
      Re: Da vas ceo svet slusa... sta biste rekli?

      Mislim da negresim, a sta to srbija treba da ucini za noleta majke ti ?????, pa cekaj jel je nole nas jedini sportista ????, Sta je sa milicom, vidicem, rambom petkovicem, jankom, cavicem, sta je djokovic veci od njih, sta je veci od ane i jelene, pa i one su nase i na odlican nacin promovisu srbiju. Bas zato sto je dosao federer i vavrinka trebao je da igra, da ih odere na domacem terenu, a ne da glumi spasioca nekog a i sam zna da to nemoze da bude, nego je sve to samo marketing.

      Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

      Comment


      • #4
        Re: Da vas ceo svet slusa... sta biste rekli?

        tebi neke stvari verovatno treba crtati citaj polako...kad sam rekla sta je ova zemlja ucinila za Novaka, mislila sam da niko nije ni znao za njega niti ga finansijski podrzao dok se uspinjao u svojoj karijeri.. dok SAM nije dosao na 3 mesto ATP onda je postao "nas Nole"...KAPIRAS ..(mislim na drzavu a ne narod koji ga voli...koji voli i sve druge nase sportiste i podrzava ih)...gledam ja i vaterpoliste i odbojkase itd itd...
        PODRZAVAM TE I ZA SVE OSTALE NASE SPORTISTE...."velicaju ih tek kad SAMOSTALNO postignu uspeh*

        i ponavljam....da je Novak u novembru najavio da nece igrati i zbog toga je Federer dosao...Vavrinka je bio kad se ograo Serbia open

        jel ti sad jasnije?
        nebo je moja granica

        Comment


        • #5
          Re: Da vas ceo svet slusa... sta biste rekli?

          hahaha, cekaj, a koji je nas sportista dobio pomoc od drzave???? Zasto bi se nole tu izdvajao, a izvini kojoj drzavi nole placa porez, srbiji mozda??? Nerazumem, zasto tolika kalabuka, osvojio je salataru jednom i hvala mu za to jer je to ucinio pod zastavom srbije, a sve ostalo je osvojio za svoj dzep a ne za srbiju tako da nema sta od srbije ni da trazi, neka on nastavi da bude sportista jer je u tome dobar, a sve ovo sto glumata, izigrava supermena spasioca, svira kurcu sa nekim fondacijama, ej ljudi pa nismo deca, svima je dobro poznato da se fondacije pokrecu da bi se prale pare, nasta ni nole nije imun ma koliko ga pojedinci velicali. Kako god nevredi polemisati, svako ima svoje misljenje i pravo da ga prezentuje, ali kad se covek malo bolje zagleda i porazmisli ipak ostajem pri svom misljenju da je nole ipak obican balkanac i jako los glumac.

          Ko je podrzao Cavica, Milicu Mandic, Anu, Jelenu ..... Topica, svojevremeno Bobu Zivoinovica, jel drzava mozda ???????? Ne , nije, pa zasto bi onda on bio izuzetak, a i zgrozim se kad se njegov otac pojavi na televiziji i prica svoj mucan zivot, sto nekazem da mu nije bio, al znas koliko sportista je imalo jos teze zivote, pa nekukaju i neprave fore i sakupljaju toboze neke poene kod naroda. A odgovorio bih ti vrlo rado ovde sta mislim, al necu, jer ce to ispasti ............. mnogo veliko, msm nemisli da je to nesto vezano za tebe, naravno da nije.

          Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

          Comment


          • #6
            Re: Da vas ceo svet slusa... sta biste rekli?

            sto se nerviras, podrzavam tvoje misljenje u svemu sem.....da je Nole igrao ..Federer ne bi ni dosao
            nebo je moja granica

            Comment


            • #7
              Re: Da vas ceo svet slusa... sta biste rekli?

              Eh sad da je igrao da baba ima mooda bila bi deda

              Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

              Comment


              • #8
                Re: Srpski Superheroji, da li ima srama medju njima?

                Jel dobra slika u prvom postu?

                Sta li ce da bude kad dodju poplave ili susha?



                ko kaze da nemamo jetija u srbiji, ne pusta dete pa to ti je ?

                Comment


                • #9
                  Re: Srpski Superheroji, da li ima srama medju njima?

                  kad dovati drzi ko krpelj

                  Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                  Comment

                  Working...
                  X