Objava

Collapse
No announcement yet.

Novi ustanak u Srbiji ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novi ustanak u Srbiji ?

    Od onog DOS-a, peko Tadicevaca, a evo sad i ovih nesretnih SNS-ovaca.....u Srbiji se sve gore i gore zivi.
    Ja sam za vreme bombardovanja mogao naci posao i raditi, sa 100 maraka tada sam mogao ziveti ceo mesec i to pristojno....danas bez 150EUR nedeljno ne mozemo da zivimo, ako vas je 2-3 u porodici i ako ukljucimo i racune, 150eur je minimum minimuma.

    Drzava dize namete, cena struje ce skociti, placamo komunalije kao u Evropi ili slicno, cena hrane istovetna kao u Evropi ....

    Ja ne pratim televiziju, slucajno primetih neki clanak kazu Toni Blair bio u Beogradu !!!???
    Pomislio sam da je sala, a onda....mi se smracilo pred ocima

    Mislim da je vreme da se narod digne, treba nam novi vodja, cvrsta ruka, bez korupcije, bez kradje, treba nam smrtna kazna za sve izdajnike i one koji kradu drzavu....

    Moze zvucati radikalno, ali vreme u kome je Srbija proteklih 20god i sada zahteva radikalne poteze, ne Radikalnu Stranku vec radikalne poteze.

    Treba nam licnost koja ce ulagati vise u vojsku, jer ovde na Balkanu bez sile si apsolutna NULA....


    Sta vi mislite ?

    Last edited by goxy30; 29-03-16, 23:51.

  • #2
    Re: Novi ustanak u Srbiji ?



    Lazanski za predsendika !!!

    Comment


    • #3
      Re: Novi ustanak u Srbiji ?

      cao Goxy...a kada je bio prethodni ustanak...nisam ga primetio

      Comment


      • #4
        Re: Novi ustanak u Srbiji ?

        Citiat člana zztop Pogledaj Post
        cao Goxy...a kada je bio prethodni ustanak...nisam ga primetio
        pa prosli je bio cini mi se 1804, tj 1814....

        nije ga dugo bilo, a vreme mu je, sta nam komunjare i ovaj olos demokratski uradise je gore od turaka

        Comment


        • #5
          Re: Novi ustanak u Srbiji ?

          tebra Goxy...poubijali bi se samo izmedju sebe...a razlog klanice bi utekao po svetu...mani se krvi

          Comment


          • #6
            Re: Novi ustanak u Srbiji ?

            Ovako ce bre narod da pomre od gladi, a kojekakva inostrana stoka ce da nam uzjase na ledja

            Ali ajde, da vidimo kako na miran nacin nesto da se popravi....ovde je dokazano da samo motka ispravlja stvari

            Comment


            • #7
              Re: Novi ustanak u Srbiji ?

              kako god, ustanak da treba - treba, nego mnogo se gamadi po srbiji napatilo a i uvezlo................
              Last edited by vuja; 10-03-15, 22:10.

              Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

              Comment


              • #8
                Re: Novi ustanak u Srbiji ?

                evo odgledajte emisiju pa dobro razmislite sta se sve desava oko nas... ako je samo 10% istina za ono sto kazu a sigurno bar toliko jeste najebali smo opasno ako se ne osvesti narod

                Comment

                Working...
                X